Jak zarabiać z money2money korzystając z email marketingu? Zrób użytek, z tego co już masz i postaraj się dotrzeć do jak największej liczby osób polecając produkty M2M.

Powtórzmy to jeszcze raz. Money2Money to jeden z najlepiej prosperujących programów partnerskich działających w branży finansowej. Od 10 lat internetowe medium biznesowe Money.pl działa w oparciu o wyjątkowe narzędzia dostarczając partnerom najlepszych produktów do sprzedaży.  Dlatego odpowiedź na pytanie jak zarabiać z money2money może być tylko jedna – z przyjemnością i konkretnym zyskiem!

jak zarabiać z money2money

Pierwszy sposobem jaki mogę zaproponować jak zarabiać z money2money jest wykorzystanie programu Wydawcy M2M. Ta opcja skierowana jest do osób, które posiadają już biznes w sieci – prowadzą bloga, są właścicielami portali czy po prostu mają swoją bazę mailingową. Ostatnia alternatywna jest moim zdaniem najbardziej skuteczna. Kiedy już bowiem posiadasz pewną bazę klientów, masz do nich adresy email, możesz ją swobodnie wykorzystać do promocji produktów M2M. A nóż kogoś zainteresuje branża finansowa, choć do tej pory mógł z nią nie mieć wiele do czynienia.

Jak zarabiać z money2money przy pomocy email marketingu? Wystarczy, że stworzysz etapowy plan działania.

  1. Przygotuj chwytliwe informacje na temat Money2Money, zachęć potencjalnych partnerów do pracy. Najlepiej pokaż efekty (jeśli nie masz jeszcze własnych, wykorzystaj swojego opiekuna/partnera).
  2. Różnicuj wiadomości. Nie zasypuj klientów tymi samymi informacjami. Pokazuj wartość związaną z pracą w ramach M2M.
  3. Wiadomości wysyłaj systematycznie ale też nie bądź natarczywy.
  4. Personalizuj wiadomości.
  5. Nie próbuj tylko sprzedawać. Twoim celem powinno być edukowanie odbiorców i pokazanie jakie korzyści będą mieć współpracując z M2M.

 

Twoja witryna to świetna platforma do współpracy. Potraktuj ją jako źródło komunikacji ale równocześnie jako baner reklamowy. Jak zarabiać z money2money mając do czynienia jedynie z własnymi środkami przekazu?

Jedyne co musisz robić to promować własną stronę, przez którą dokonujesz sprzedaży produktów i usług w różnych wyszukiwarkach, katalogach czy mediach społecznościowych. Zysk przychodzi z wielu źródeł. Po pierwsze uzyskujesz prowizję za reklamę produktów na swoich portalach. Jest ona wypłacana w momencie kiedy użytkownik wyświetli dany wniosek. Wypłata następuje również w momencie gdy za pomocą portalu dokonuje się sprzedaż produktu. Już wiesz jak zarabiać z money2money? Wystarczy zacząć działać!

Jeśli nie wiesz jak generować trwały ruch na swoją stronę to skorzystaj z mojego poradnika: „Jak generować trwały ruch na bloga lub stronę www?” –> Kliknij Tutaj>
jak zwiększyć ruch na blogu lub stronie www

Kolejna prowizja przypada z tytułu rejestracji klienta do M2M poprzez Twoje polecenie. Gdy dostarczysz dane Klienta, a M2M zrealizuje przychód otrzymasz 20% w wysokości tego przychodu.

 

Ostatnia kwestia jak zarabiać z money2money pochodzi z możliwości wykorzystania social mediów. To obecnie najsilniejsza broń w Twoich rękach! Dodaj do swojego fanpage’a informacje o M2M.

Dodatkowo musisz przede wszystkim aktywnie działać poprzez komentowanie, share’owanie i lajkowanie wpisów M2M. Oczywiście wszystko musi być odpowiednio zorganizowane. Plan działania marketingowego w przypadku social media to 90% sukcesu. Tutaj możesz wykorzystać podobną taktykę jak w przypadku email marketingu.  Jak zarabiać z money2money w ramach social media , by dodatkowo zwiększyć szanse na sukces? Bądź zaangażowanym i aktywnym graczem, który pokazuje, że jest prawdziwym partnerem dla M2M. Dlatego komentuj wpisy, twórz ciekawe posty i pokaż, że produkty które oferujesz mają wartość!

Najnowsze trendy w e-marketingu mówią, że działania mailowe warto jest połączyć z możliwościami social mediów. Może warto wykorzystać i ten pomysł planując strategię jak zarabiać z money2money?

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

Jeśli jeszcze nie zarabiasz w programie partnerskim money2money to wejdź tutaj i dowiedz się więcej>

art306254

Podziel się