7 Minutowy Trening

7 minutowy treningWprowadzając w codzienną rutynę 7 minutowy trening staniesz się nie tylko zdrowszy i bardziej atrakcyjny ale przy okazji możesz na tym zarobić. Myślisz, że żartuję? Przekonaj się na własnej skórze, że praca nad budowaniem sylwetki może przynieść dodatkowe benefity w postaci realnej gotówki.

 

Co to jest 7 minutowy trening i jak działa?

            Furorę w sieci robi ostatnio tak zwany 7 minutowy trening. Zwykłemu internaucie nazwa ta, w pierwszej kolejności, kojarzy się z instruktarzem ćwiczeniowym. I z pewnością się nie mylą. Nie jest to jednak zwykły cykl szkoleniowy, niesie on za sobą dodatkowe korzyści. Ale po kolei. Jest to program, wprowadzany na polski rynek przez znanego marketera, Jacka Dudzica, który zasłynął głównie dzięki swojej Akademii Nowoczesnego Marketingu. 7 minutowy trening to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, których interesuje utrzymanie dobrej kondycji i zgrabnej sylwetki. Produkt ten został stworzony przez wybitnych sportowców, którzy opierając się na swoim doświadczeniu opracowali produkt niezawodnego i skutecznego treningu. 7 minutowy trening bez żadnych zastrzeżeń można wykonywać w domu. Jest to nazwa marketingowa, której nie można brać dosłownie, przy czym jeden trening nie zabierze więcej czasu niż 20 minut, a każde z poszczególnych ćwiczeń wykonuje się prze dokładnie 7 minut.

Dlaczego warto wybrać 7 minutowy trening?


7 minutowy trening7 minutowy trening
jest produktem abonamentowym. Oznacza to, że dostęp do całej oferty otrzymujemy w momencie wykupienia pakietu abonamentowego. Abonament miesięczny to koszt 9,97$. Bardziej opłaca się jednak zainwestować w roczną usługę, jej koszt to jedyne 47$ za 5 miesięcy, a kolejne 7 dostajemy w prezencie! Po dokonaniu wszelkich zapłat otrzymujemy funkcjonalną aplikację mobilną, która tworzy nasz profil Fitness. Na tej podstawie aplikacja dopiera zestaw ćwiczeń dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, zgodnych z jego trybem życia. Jest to zdecydowany plus tej usługi gdyż dopasowuje każdemu personalny plan treningowy.

Dzięki aplikacji 7 minutowy trening masz dostęp do różnych narzędzi pomagających osiągnąć idealny wygląd. Przede wszystkim korzystasz z ponad 100 różnych ćwiczeń, które przedstawione są za pomocą filmików instruktarzowych, w języku polskim. Na podstawie indywidualnego programu treningowego dobierane są ćwiczenia dopasowane dla Ciebie. Kolejnym plusem jest dostęp do forum i blogów gdzie możesz wymieniać się doświadczeniami z innymi użytkownikami usługi, a także korzystać z rad i dodatkowych szkoleń. Co więcej, korzystasz z tak zwanego Wirtualnego Trenera, który każdemu klientowi podaje zestaw ćwiczeń oraz plan ich wykonywania. Ważne jest to, że wszystkie wykonane zadania zapisujesz w prywatnej historii. Służy do tego AdTracker. Porządek ćwiczeń ustalany jest na kolejne 10 dni,  dzięki zapisanej historii. 7 minutowy trening kontroluje również poziom spożywanych przez Ciebie kalorii w każdym posiłku,  daje Ci dostęp do dietetycznych przepisów i filmów, pokazujących jak należy sprawie korzystać z aplikacji.

 

7 minutowy trening – ćwicz i zarabiaj jednocześnie!

7 minutowy treningA teraz do rzeczy. Skupmy się na biznesie. Mając dobry produkt można bardzo dobrze na nim zarobić. Obecnie branża fitness ma przed sobą ogromne perspektywy rozwojowe. Warto więc w nią zainwestować, stawiając właśnie na 7 minutowy trening. Wykupując abonament przynosisz sobie korzyści zarówno w postaci pięknie wyrzeźbionej sylwetki jak i dodatkowego dochodu. W jaki sposób? 7 minutowy trening działa na zasadzie programu partnerskiego. Zarabiasz, dzięki polecaniu go wśród potencjalnych klientów! Od każdej poleconej osoby dostajesz 50% kwoty abonamentu. Powiedzmy, że w ciągu miesiąca uda Ci się namówić 10 osób do wykupienia usługi. Łatwo więc policzyć, że  podczas jednego miesiąca możesz zasilić swojego konto o dodatkowe 230$. To jednak nie wszystko. Kolejne profity otrzymasz w momencie gdy zarejestrowany, dzięki Tobie partner, zdecyduje się polecać produkt w swoim otoczeniu. Prawda, że genialne rozwiązanie? A to dopiero początek interesu jaki możesz zbić dzięki jednemu z lepszych programów partnerskich na rynku.

Mam nadzieję, że, choć trochę, rozwiałem Twoje wątpliwości. W kolejnym artykule dowiesz się więcej na temat innowacyjnego programu. 7 minutowy trening zapewnia nie tylko dobrą kondycję ale i świetny zarobek.

 

Baw się dobrze

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

PS

Zobacz Wideo!

7 minutowy trening

 

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

5 komentarzy

 1. sniegusia

  No cóż, wydaje się to bardzo interesujące, bo nie dość, że będę ćwiczyć aby dobrze wyglądać co już robię od jakiegoś czasu, to jeszcze idąc tym tokiem myślenia- ktoś będzie mi za to płacił? Chyba muszę się poważnie zastanowić nad tym 😉

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Oczywiście, że jest to bardzo interesujące. 7 Minutowy Trening daje nie tylko szerokie możliwości poprawy swojej sylwetki ale też wielkie możliwości zarobkowe. Bez problemu można tutaj zbudować solidny biznes na długie lata. Na blogu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na ten temat.

   Odpowiedz
 2. Marta Fidecka

  Naprawdę fajny program. Niedawno koleżanka mi o nim mówiła, ale machnęłam tylko ręką, potakując i zapewniając, że wszystko rozumiem. A teraz sama zacznę korzystać z tej aplikacji! Warto, bo cóż może być przyjemniejszego od ćwiczeń i idącego w parze zarobku? 😉

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Cieszę się, że mój artykuł Cię przekonał. Aplikacja to tylko dodatek, 7 minutowy trening to poważny biznes, która daje nieograniczone możliwości. Zachęcam do korzystania.

   Odpowiedz
 3. Angelika Tusznio

  Coraz więcej można w internecie znaleźć coraz to nowszych programów treningowych, mających na celu poprawienie sylwetki. Zrobił się wielki ‘BUM’ na dbanie o swoje ciało, wprowadzając nowe diety i zestawy ćwiczeń. W dobie kiedy każdy jest bardzo zabiegany wydaje się, że trening 7minutowy jest idealny. 7minut to niedużo jak na całą dobę i każdy – nawet największy pracoholik może wygospodarować taki czas tylko i wyłącznie dla siebie.
  Co więcej, program wyżej zaproponowany jest o tyle dobry i korzystny, że nie jest zestawem trzech ciągle powtarzających się ćwiczeń, które po tygodniu opanujemy do perfekcji i znudzimy się nimi równie szybko.
  A największym plusem jest fakt, iż można połączyć pożyteczne (czyli ćwiczenia dla siebie) z pożytecznym i przyjemnym (jakim jest fakt możliwości zarobienia).

  Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podziel się