Czy książki online to wartość ?

 

Książki online i ich ważność dla współczesnego Internauty

Publikacje w sieci to jedna z najpopularniejszych form przekazu po jakie ówcześnie sięgają zwykli ludzie. Nie jest bowiem tajemnicą, że technologia pchnęła do przodu wszelkie przejawy informacji, również i tej pisanej. Książki online mają grono swoich wyznawców przede wszystkim ze względu na fakt łatwego i taniego dostępu. Internetowe księgarnie świecą triumfy chociaż, trzeba niechlubnie przyznać, czytanie nie należy do naszych sportów narodowych. Czy jest jednak z nami aż tak źle? Przedstawiciele działów e-commerce twierdzą, że książki online są zdecydowanie częściej nabywane przez Polaków niż w tradycyjnych księgarniach, a to właśnie dzięki ich powszechnemu dostępowi. Internauci chętnie kupują książki online zarówno na własny użytek jak i na przykład w formie prezentu. To właśnie one, obok elektronicznych gadżetów, odzieży czy płyt są hitem internetowych zakupów.

 

Książki online w kopalni wiedzy

książki onlineDostosowanie się do potrzeb bardzo zróżnicowanych czytelników to nie lada zadanie. Próbują temu sprostać nie tylko księgarnie internetowe, zachęcające potencjalnych klientów do zakupu książki online, ale również i osoby zaangażowane w wszelkiego rodzaju programy partnerskie, prowadzące swoje biznesy w sieci. Aby zachęcić bowiem czytelników do zapoznawania się z ciekawymi treściami, zakładają różnego rodzaju witryny, na których zamieszczają ciekawe treści, recenzje i książki online, które zainteresują klientów do pozostania z nimi na dłużej i częstszego odwiedzania strony. Ja sam wiedząc, jak ważne jest spełnianie oczekiwań Internautów, zdecydowałem się na stworzenie www.kopalniawiedzy.com, witryny prezentującej nie tylko opinie i recenzje konkretnych książek online, ale również dającej możliwości poszerzenia swojej wiedzy związanej przede wszystkim z tematyką biznesu czy rozwoju osobistego. Książki online dają nie tylko mnie mnóstwo możliwości ale są uzupełnieniem wiedzy, wiedzy bez której nie obędzie się nikt z nas.

 

Czytaj książki online!

Książki sprawiają, że człowiek poszerza swój zasób wiedzy. Poświęcając się lekturom dajemy sobie nie tylko wielką przyjemność ale i ćwiczymy komórki mózgowe. Dzięki temu jesteśmy chociażby lepiej przygotowani do podjęcia działań biznesowych. Książki online, coraz lepiej dostępne, wpływają, że wiedza ta staje się powszechna i ogólnodostępna. Każdy bowiem korzysta obecnie z dobrodziejstw jakie daje sieć. Dlaczego nie wykorzystać do tego zadania również książki online?

Czytanie, czy to w tradycyjnej czy w elektronicznej formie, przynosi niebywałe korzyści. Warto poświęcić chociażby kilka minut dziennie wertując książki online i sprawdzając jakie nowości pojawiły się na rynku.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

9 komentarzy

 1. indabeat93

  Książki online to super sprawa 🙂 już nie trzeba chodzić do księgarni, stać w kolejce. Teraz praktycznie wszystkie książki oraz artykuły są dostępne w internecie. Wygoda, oszczędność czasu. Super 🙂

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Mam podobne zdanie 🙂 Trzeba korzystać z udogodnień.

   Odpowiedz
 2. kasiunia

  wydaje mi się że książki online są świetną alternatywą dla ludzi którzy nie mają czasu wybrać się do księgarni/biblioteki lub nie mają miejsca na książki. oczywiście zarówno ebooki jak i papierowe wydania mają swoje niepowtarzalne zalety

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Oczywiście, każda forma konkretnej wiedzy jest dobra. Ebooki na pewno ułatwiają dostęp do wiedzy.

   Odpowiedz
 3. dorota61176

  Moim zdaniem najważniejsze jest to aby czytać. Jeśli do kogoś trafiają publikacje internetowe, to niech takowe czyta. Myślę, że est to kwestia upodobania: czy lubisz wersję papierową czy elektroniczną.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Masz racje. Nie ważne czy posiadamy ebook czy też książkę w papierowym wydaniu. Ważne, aby z nich korzystać i je po prostu czytać, coś z nich zawsze wyciągać.

   Odpowiedz
 4. Sebik

  Dla mnie wygodniej dużo jest czytać z laptopa, w końcu jestem do niego przyzwyczajony to jest dla mnie najlepsze rozwiązanie że można czytać online!

  Odpowiedz
 5. Mer

  Szczerze mówiąc, jestem zwolennikiem papierowej wersji książek, bo po prostu lubię trzymać książkę w rękach. Jednakże nie raz i nie dwa czytałam ebooki, ponieważ są łatwiej dostępne, praktycznie od ręki.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Zawsze można to połączyć. Ważne, aby wiedza była konkretna i wartościowa.

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *

CommentLuv badge
Podziel się