Diamond Certainty udowadnia, że inwestowanie w diamenty nie jest już wyłącznie domeną bogaczy.

W dzisiejszym artykule chcę Ci opowiedzieć czym jest Diamond Certainty. Dlaczego się na to zdecydowałem? Ponieważ wiem, jak w ostatnich latach wzrosła wartość diamentów na rynku inwestycyjnym. Uwierz mi, że naprawdę jest to biznes, który opłaci Ci się w przyszłości.

Kamienie szlachetne nie rozbudzają tylko zmysłów kobiet ale również elity światowej finansjery. W końcu to z nimi związane jest wielkie bogactwo. Co jednak chcę pokreślić – inwestowanie w diamenty nie jest już wyłącznie domeną bogaczy. Każdy z nas może mieć je na własność, a to dzięki różnego rodzaju programom. Przyjrzyj się jednemu z nich.

Czym jest Diamond Certainty?

Diamond Certainty, czyli spółka DIC Investment Limited jest częścią międzynarodowej grupy firm DIC – czyli Diamonds International Corporation. Od 2005 roku zajmuje się własną produkcją rzemieślniczą oraz sprzedażą diamentów inwestycyjnych i oryginalnej biżuterii diamentowej.

Diamond Certainty posiada showroomy w takich miastach jak Praga, Bratysława, Sofia czy Dubaj. Cała biżuteria, którą oferuje firma, pochodzi z własnych warsztatów i jest chroniona zarejestrowanym znakiem towarowym w całej UE. Każdy, pojedynczy diament posiada swój własny certyfikat światowego laboratorium gemmologicznego.

Inicjatorem projektu Diamond Certainty był Lubos Riha. To on stworzył całe imperium tej spółki, która ma w swoich szeregach wiele tysięcy zadowolonych Klientów

Czym jest Diamond Certainty dla jego założyciela?

Przede wszystkim wyjątkową firmą w ramach marketingu sieciowego, która oferuje swoim Klientom niepowtarzalny produkt, wyjątkowo piękny, wieczny i niezniszczalny. Którym można cieszyć oko długie lata, przekazywać z pokolenia na pokolenie, ale co najważniejsze można go spieniężyć w każdej chwili ponieważ jego wartość cały czas rośnie w górę. Diamenty to świetny towar inwestycyjny, utrzymujący wartość, który się nie fluktuuje.

Diamond Certainty rozpoczęło swoją działalność w 2005 roku w Czechach i na Słowacki. Potem została ona rozszerzona na inne kraje europejskie i azjatyckie. Od samego początku firma korzystała z klasycznego nośnika marketingu sieciowego przy wsparciu swoich salonów sprzedaży, gdzie ludzie widzą produkty w sposób naturalny.

Firma, już na początku działalności, miała ponad 25 tysięcy Klientów i sprzedała wiele tysięcy diamentów oraz biżuterii. Jednak spółka nie poprzestała jedynie na sklepach stacjonarnych, tego wymagał rynek.

Nie oszukujmy się jednak. Ludzie pragną luksusu ale nie zawsze ich na niego stać. Stąd też pomysł na powstanie Diamond Certainty.

Czym jest Diamond Certainty w kontekście networkingu marketingowego i dlaczego może być bardziej atrakcyjny od innych?

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że chciałeś coś mieć ale nie zawsze było Cię na to stać. Stąd też dr Lubos Riha wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i stworzył projekt Diamond Certainly, w którym to pozwala ludziom zdobywać diamenty i diamentową biżuterię poprzez miesięczne płatności i dodatkowo posiadać udział w rosnącym obrocie firmy poprzez tzw. Premię Lojalnościową. Oznacza to, że Klienci mają pasywny dochód, który stopniowo będzie rosnąć. Co więcej, jeśli Klienci będą aktywnie działać w szeregach projektu, ich dochód znacznie się zwiększy.

Diamond Certainty posiada własną platformę online, na której promuje się ten diamentowy projekt. Wszystko działa na zasadach MLM. Dołączając do projektu, możesz go polecić innym osobom i przez to budować własną strukturę bez potrzeby spotykania się face to face. Możesz to robić za pomocą dostępnych narzędzi online lub w tradycyjny sposób, po prostu spotykając się z ludźmi.

Czym jest Diamond Certainty dla swoich Klientów?

Szansą na zdobycie czegoś wartościowego i oczywiście, zarobieniu konkretnych pieniędzy przy wsparciu odpowiednich produktów jakim są diamenty i diamentowa biżuteria.  Każda kobieta na świecie wie, czym jest diament, chce go mieć i pożąda. Poza tym jest to asortyment z bardzo bezpieczną inwestycją. Natomiast jeśli połączy się go z systemem, który oferujesz ludziom do podejmowania nieryzykownych interesów, jednocześnie oferujesz bardzo dochodowy biznes. Biznes, w którym możesz realizować swoje marzenia i pomóc nie tylko sobie, ale także wielu innym ludziom w poprawie życia. Dzięki Diamond Certainty masz w ręku najlepszą kombinację umożliwiającą osiągnięcie sukcesu.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

Jak działa lokowanie pieniędzy i czym w tym kontekście jest Diamond Certainty?

Najważniejsze jest to, że możesz zdecydować o miesięcznej wpłacie rozpoczętej już od 60 USD. Ale jeśli zechcesz przeznaczyć na to więcej, możesz pomnożyć wkład i wystartować od 120, 180, 240 albo 600 nawet do 6 000 USD. Wszystko zależy od Ciebie. Za wpłacone pieniądze możesz w każdej chwili wybrać i odebrać dowolny, diamentowy produkt ze sklepu, salonu, z konkretnej oferty Diamond Certainty. Jeśli wybierzesz coś droższego, wykorzystasz zaoszczędzone pieniądze jako kredyt i zapłacisz tylko za saldo. Dodatkowo, co miesiąc firma dodaje 10% bonusu od biżuterii do już zaoszczędzonych przez Ciebie pieniędzy. Oczywiście możesz też nabyć fizyczny diament inwestycyjny i trzymać swoje pieniądze z dala od inflacji, w małym, najtwardszym kamieniu na świecie!

Jeśli będziesz chciał, możesz pieniądze oszczędzać dalej. Jeżeli będziesz robił regularne wpłaty co miesiąc, będziesz częścią programu lojalnościowego, który zapewni Ci udział w zysku Diamond Certainty. Oznacza to, że będziesz miał specjalną Premię Lojalnościową, która miesięcznie stopniowo będzie się zwiększała do 10 razy. Jeśli wpłacisz co miesiąc 60 USD, Twoja Premia Lojalnościowa wyniesie do 600 USD. Jeśli zapłacisz 120, 180, 240 czy 600 USD, Twoja Premia Lojalnościowa wyniesie do 1 200, 1 800, 2 400, 6 000 000 USD miesięcznie.

W każdym programie MLM opłaca się być aktywnym. W przypadku Diamond Certainty nie jest inaczej. Twoja Premia Lojalnościowa będzie rosła znacznie szybciej, a Ty będziesz miał premię za każde polecenie w wysokości 5% miesięcznie od każdego klienta osobistego lub zdobytego za pomocą internetu. Ta liczba jest nieograniczona. To, czy będziesz miał tylko trzech klientów lub dziesiątki, zależy tylko od Ciebie.

Diamond Certainty oferuje również dodatkowe bonusy, na przykład Bonusy Wakacyjne, Zasiłek na wakacje czy diamentowe i królewskie bonusy, które przynoszą zupełną, finansową wolność.

Jakie są jego plany inwestycyjne Diamond Certainty na przyszłość?

Diamond Certainty to wygodny sposób na oszczędzanie i ochronę Twoich pieniędzy. Za zaoszczędzone pieniądze, w dowolnym momencie, możesz wziąć kolejne diamenty lub klejnoty. Poza tym, pieniądze zaczynasz oszczędzać kiedy tylko chcesz. To samo jest z płatnościami. O wszystkim decydujesz sam! Masz swoją wizję programu, którą wprowadzasz w życie, i dzięki której zarabiasz.

To, co może Cię przekonać do inwestycji w diamenty to fakt, że rynek diamentów jest obecnie bardzo stabilny na świecie, co oznacza bardzo dobre warunki to podjęcia działań finansowych. Musisz pamiętać, że źródło diamentów jest wyczerpywalne, każdego roku jest ich coraz mniej. Jednak cena za diamenty zmienia się maksymalnie 2-3 razy w roku, więc w porównaniu ze złotem gdzie ceny zmieniają się co minutę i dynamicznie rosną w górę i w dół, diamenty są bardzo stabilnymi i konserwatywnymi narzędziami inwestycyjnymi. W dłuższej perspektywie czasu tylko się zwiększają.

Czym jest Diamond Certainty dla Polaków?

To wyjątkowy biznes, w którym nikt nie może stracić pieniędzy, ponieważ pieniądze każdego inwestora są wspierane przez diamenty i biżuterię firmy, która funkcjonuje na rynku już prawie 15 lat.

Pomimo pasywności, zawsze masz pewien udział w obrotach firmy poprzez Platformę Lojalnościową. Dodatkowym plusem Diamond Certainty jest możliwość działań online na cały świecie.

Diamond Certainty zapewnia Ci wsparcie na każdym kroku działaności, poprzez webinary i edukację online. W najbliższym czasie planowane jest również zorganizowanie fizycznych spotkań na terenie Polski.

Dlatego nie czekaj i dołącz do Diamond Certainty już teraz.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

Podziel się