Odkąd kiedy Joel Terien rozpoczął swoją przygodę biznesową, jego model rekomendacyjny stał się trafnym sposobem na zarabianie – teraz dzięki Nowlifestyle jest dokładnie tak samo. Przyjrzyj się na czym polega jego nowy projekt i w jaki sposób możesz na nim łatwo i szybko zarobić.

 

Czym jest Nowlifestyle i jak działa?

NowLifestyle - Joel TerienJeśli już interesowałeś się sposobami zarobku w sieci, na pewno obił Ci się o uszy 7-minuty trening, który Joel Terien wypromował już jakiś czas temu. Nowlifestyle to po prostu najnowsza odsłona tego programu i jeszcze więcej możliwości zarobkowych. 7-minutowy trening jest znany na Polskim rynku od 2013 roku i nie bez kozery inwestują w niego najlepsi z najlepszych marketerów. Oni wiedzą, że to naprawdę działa.

Tak jak 7-minutowy trening, Nowlifestyle promuje zdrowy sposób życia. Nie mylisz się jeśli w pierwszej kolejności skojarzy Ci się on z programem treningowym , bo to też jedna z jego zalet. Nowlifestyle w założeniu ma być biznesem opartym na krótkim planie ćwiczeń, który daje stałe efekty i poprawia Twoją kondycje życiową. Jest oparty właśnie na systemie ćwiczeń, które nie zajmują więcej niż 7 minut.

Plan treningowy to jednak druga faza projektu. Z racji tego, że produkt dopiero wchodzi na rynek, chcemy rozpromować jego działanie wśród innych Klientów, którzy chcą nie tylko dbać o zdrowie ale również móc na tym realnie zarobić.

Bo Nowlifestyle to nie tylko Twoja nowa recepta na zdrowe życie, ale również recepta na powiększenie konta…

 

Dlaczego więc warto dołączyć do grona użytkowników Nowlifestyle? Oto kilka argumentów przemawiających za.

Zanim jednak do tego dojdziemy chcę Ci przedstawić pakiety produktowe jakie firma będzie oferowała swoim Klientom:


Pierwszy pakiet to zdrowie i uroda dla Ciebie i Twojej rodziny. Jest to dostosowany indywidualnie plan żywieniowy dla Ciebie i 5 członków Twojej rodziny.


Drugi pakiet to domowy system treningowy czyli unikatowy system ćwiczeń, który sprawi, że cała rodzina nabierze energii i pewności siebie.

Trzeci produkt, już bardziej związany z rozwojem Twojego biznesu, to profesjonalny autoresponder do zarządzania kontaktami biznesowymi, sprzedażą i reklamą.


Ostatni z nich to możliwość rozwoju kampanii reklamowych, aby Twój biznes przynosił jeszcze większe profity.

 

Jak widzisz Nowlifestyle to nie tylko możliwość wpływania na swoje zdrowie ale też perspektywa rozwoju biznesowego w ramach unikatowego programu partnerskiego!

50% prowizji w nowlifestyleZałożenia Nowlifestyle są więc bardzo proste – Ty polecasz nasz produkt, a my wypłacamy Ci prowizję za każdego, nowo przybyłego Klienta. Za każde polecenie otrzymujesz 50% prowizji natychmiastowo, co miesiąc, od każdej jednej sprzedaży. Ale nie jest to jedyny sposób zarabiania w Nowlifestyle. Najważniejsza jest bowiem forma oparta na strukturze binarnej. Oznacza to tylko jedno. Zarabiasz dzięki temu, że budujesz całą „siatkę” osób, w ramach której pojawiają się kolejne i kolejne. Struktura binarna w Nowlifestyle to nic innego jak forma rozliczeń , która złożona jest z dwóch linii. Jeśli po prawej stronie masz 4 partnerów biznesowych, a po lewej dwóch, to zarabiasz dodatkowo 20$ za jeden cykl. Jeden cykl to właśnie 20$ , w skład której wchodzi 6 osób w proporcji 4:2 lub 2:4.

Jaka jest cena za przystąpienie do systemu? Jedyny koszt jaki ponosisz to opłata rejestracyjna czyli 50$ na rok.

Autorespoder, jeden z produktów, o którym wspominałem wyżej, jest obowiązkowy i kosztuje 25$ na miesiąc. Obowiązkowy dlatego, że tak naprawdę kwalifikuje Cię do zarabiania. Natomiast jego koszt zwraca się już po dwóch poleconych osobach!

 

Nowlifestyle to nowatorski program partnerski oparty na tym, co dla współczesnego człowieka najważniejsze – dbałości o zdrowie własne i swojej rodziny!

Do zdrowia chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Mamy je tylko jedno i warto o nie dbać. Dzięki wartościowemu programowi ćwiczeń, będzie to jak najbardziej możliwe. Jest to ciekawa propozycja dla tych, których interesuje utrzymanie dobrej kondycji i zgrabnej sylwetki. Program treningowy, bez żadnych zastrzeżeń, można wykonywać  w domu. Każde z ćwiczeń nie zajmuje więcej niż 7 minut.

Nowlifestyle to doskonała propozycja dla tych, których interesuje połączenie zdrowego trybu życia z biznesem. Mając dobry produkt można na nim dobrze zarobić. Branża fitness ma przed sobą ogromne perspektywy rozwojowe. Warto więc w nie zainwestować stawiając na Nowlifestyle. Dokonując jednorazowej, rocznej opłaty, przynosisz korzyści zarówno w postaci zdrowej sylwetki jak i dodatkowego dochodu dzięki programowi poleceń i systemowi binarnemu.

Na rynku dostępnych jest wiele programów partnerskich. To, jaki wybierzesz, zależy w głównej mierze od Ciebie. Sam najlepiej wiesz, czego potrzebujesz i jaki produkt uważasz za słuszny. Czy jednak nie warto poświęcić się temu, co mamy najcenniejsze, swojemu zdrowiu? Jeśli nie zadbasz o nie teraz to kiedy? Najlepiej zacząć już! Dlatego serdecznie polecam Nowlifestyle jako alternatywne dla zdrowego trybu życia i świetnego sposobu na dodatkowy zarobek.

Zobacz Efekty po Kilku Dniach Działania >>>

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Podziel się