Specjalny raport pokazujący konkretne fakty!
"Jak Zbudować Dochód Pasywny i Dziedziczony Biznes?

A wszystko opartę na roślinie bambusa...

Podaj imię oraz najlepszy adres
e-mail 
aby dowiedzieć się więcej!

Od wielu lat fascynuje mnie roślina bambusa. Ponad dwa lata temu jeden ze znajomych podesłał mi prezentację projektu Bamburain (Naym Plantatios). Decyzja o przystąpieniu i inwestycji to oczywiście była tylko czysta formalność. Teraz znów masz możliwość dołączenia do tego wspaniałego, ekologicznego projektu. Zapraszam wszystkich do przeczytania Raportu, w którym możemy poznać firmę od strony prawnej jak i zapoznać się z jej planami i wizją rozwoju.

Po przeczytaniu raportu, mimo iż jestem związany z firmą juz ponad trzy lata, zdałem sobie sprawę, z jak dużym projektem mam do czynienia. Raport w obiektywny sposób pokazuje, po pierwsze innowacyjny pomysł biznesowy, po drugie aktualny potencjał firmy, i wreszcie po trzecie, projekcje zysków  (wg mnie bardzo zaniżone,  ale rozumiem podejście firmy, że lepiej miło zaskoczyć inwestorów, niż choćby w małym stopniu ich zawieść). Czytając raport zdałem sobie sprawę, że zamknięcie całego procesu, począwszy od posadzenia bambusa, a kończywszy na liofilizowanej żywności,  jest i będzie czym unikatowym na skalę globalną. 

Raport, jest jak Business plan.
W. Buffet, mówił : nie inwestuj w coś czego nie rozumiesz. Gdy podróżowałem na jesienie 2017r. po testowych plantacjach W Meksyku, wiedziałem, że jestem w dobrym miejscu, i dobrym czasie. Skąd to wiedziałem? Ponieważ, rozumiem inwestycje, ale, żeby mogło do tego dojść musiałem zacząć właśnie od Busines Planu - Raportu.

Copyright © 2018 - Skuteczna Dźwignia Zarobkowa - Artur Wiktor. Kopiowanie Zabronione! | Zgoda i Regulamin 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.