FastProfit Polska – Pierwszy System z Gwarancją!

 

FastProfit Polska to pierwszy taki biznes w Internecie, który stawia na kooperację i ścisłą współpracę między członkami danej grupy. Zobacz jak szybko możesz się dzięki niej wzbogacić. ( Guarium + opis grup )

FastProfit Polska działa w ramach całościowego programu Guarium, który jest nakierunkowany na budowanie skutecznego i efektywnego biznesu w Internecie. W ramach Guarium, działa właśnie jeden z najlepiej prosperujących dostarczycieli narzędzi do marketingu online – Servaq.

Guarium nie zapomina również o potrzebujących. Część środków z zysków jest przeznaczone na fundację Spread Your Wings. 2% całościowej ceny produktu oraz 2% od Guarium jest wliczana do budżetu fundacji.

FastProfit PolskaNo i wreszcie, ostatnim ale jednym z najważniejszych gałęzi Guarium jest FastProfit Polska – to odnóże biznesu, które opiera się na kolektywiźmie i działaniu w ramach konsorcjów. Są to 7-osobowe grupy, które jako całość wchodzą do danej firmy i próbują „wyciągnąć” z niej jak najwięcej się da. FastProfit Polska stawia bowiem przede wszystkim na takie firmy, które umożliwią szybki i efektywny zysk. Nie ma tutaj znaczenia prestiż czy popularność produktów i usług. Ważne, żeby kapitał przyszedł sprawnie, a konsorcjum mogło przenieść swoje działania do kolejnej firmy.

Nie musisz posiadać wszystkich kompetencji. FastProfit Polska kieruje biznesem w taki sposób, aby tworzyć najbardziej miarodajne konsorcja, w ramach których poszczególni członkowie grupy wzajemnie uzupełniają się umiejętnościami. Każdy jest odpowiedzialny za inną działkę. Co więcej, niezależnie od tego ile kto pracował całość zysków jest dzielona po równo, między wszystkich członków.

Martwisz się jednak, że ktoś wejdzie do grupy i nie będzie nic robić? Bez obaw. FastProfit Polska zadbał i o to. Wszystkie działania w ramach konsorcjum regulowane są przez umowy. Dla tego nie musisz martwić się jeśli ktoś będzie w grupie tylko po to, by nic nie robić, a zyskać na tym pieniądze – jest to niemożliwe z prawnego punktu widzenia FastProfit Polska.

 

Odkryj korzyści jakie płyną z działania w ramach FastProfit Polska. Wiesz, że czysty zysk dla konsorcjum w ramach jednego biznesu to około 385$ ? A to nie wszystko…

Co otrzymujesz od FastProfit Polska?

Przede wszystkim jest to dostęp do forum. Forum FastProfit Polska jest to swoista baza wiedzy, z której regularnie czerpiesz wszystkie informacje jak działać w tym biznesie.

 

FastProfit Polska gwarantuje Ci również zespół partnerów i solidny podział obowiązków. Nie musisz się już martwić, że nie posiadasz wszystkich kompetencji potrzebnych do rozwoju biznesu, umiejętności dzielą się miedzy członków konsorcjum.

 

Kolejna sprawa to podział inwestycji. To FastProfit Polska dba, żeby przedsięwzięcie się rozwijało, aby inwestować w tych firmach, w ramach tych projektów, które są naprawdę tego warte.

 

Zyski? Wspólne działanie więc i dochody dzielone po równo! Wypracowanie wspólnych dochodów daje jeszcze większą satysfakcję.

 

FastProfit Polska nie zapomina również o zabezpieczeniu. Dzięki funduszowi gwarancyjnemu możesz spać spokojnie.

 

Oprócz tego, że działasz wspólnie z innymi, nie jesteście pozostawieni sobie samopas. Dzięki temu, że FastProfit Polska jest włączony do większego projektu jakim jest Guarium, całe konsorcjum jest wsparte między innymi przez narzędzia Servaq, które zapewnią odpowiednie planowanie biznesu.

 

Najlepsze jest jednak to, że w jednym momencie można działać w kilku projektach jednocześnie dywersyfikując przez to swoje dochody.

 

 

FastProfit Polska to Twój doskonały przepis na udany biznes w sieci. Już teraz skuś się na rejestrację i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze. Dzięki funduszowi gwarancyjnemu możesz spać spokojnie.

Fundusz Gwarancyjny FastProfitWpłacając jedyne 25$ trafiasz do poczekalni FastProfit Polska gdzie oczekujesz kolejnych, dobrych kandydatów do swojego konsorcjum. 10% tej kwoty jest przeznaczone na wspomniany już wcześniej fundusz gwarancyjny, dzięki któremu Twój biznes jest zabezpieczony w momencie kiedy przedsięwzięcie w ramach jednej firmy nie wypali – a to zawsze może się zdarzyć.

Co więcej 50% tej kwoty trafia równocześnie do sponsora, który polecił Cię do biznesu. To samo będzie tyczyć się Ciebie w momencie gdy wprowadzisz kolejne osoby do projektu. W ten sposób duża część inwestycji może się zwrócić.

FastProfit Polska to biznes stworzony przez właścicieli Servaq, od nich dla Ciebie 🙂

Skorzystaj z FastProfit Polska

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

 

 

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *

CommentLuv badge
Podziel się