FutureAdPro lepsze niż Traffic Monsoon?

 

FutureAdPro to najnowsze rozszerzenie platformy społecznościowej Futurenet dające jeszcze więcej możliwości rozwoju, w tym zarabianiu na oglądaniu reklam!

futureadproFutureAdPro to pierwszy program typu revshare, który opiera się na działaniu platformy społecznościowej. Mówimy tutaj oczywiście o platformie Futunernet, która jest jednym z najlepszych obecnie nośników reklamy. Jako medium społecznościowe koncentruje na pozyskiwaniu zewnętrznych oraz wewnętrznych reklamodawców ale również na budowaniu relacji między użytkownikami.

Skąd jednak pomysł na FutureAdPro? Otóż zarabianie w programach typu revshare polega na dzieleniu się z użytkownikami przychodami z reklam bądź innych źródeł. FutureAdPro również opiera się na tej zasadzie natomiast trzeba oczywiście dać coś od siebie.

 

Zapoznaj się ze sposobem działania FutureAdPro i zyskaj szansę na lepsze zarobki w ramach programu

futureadproW momencie kiedy przystąpisz do programu uzyskasz możliwość zakupu pakietów reklam czyli tak zwanych AdPacków. To one właśnie pozwolą Ci generować konkretne dochody. Aby jednak móc go uruchomić trzeba obejrzeć minimum 10 reklam. Gdy to już zrobisz AdPack będzie aktywny przez kolejne 24 godziny. Aby znów go aktywować trzeba jeszcze raz obejrzeć kolejne 10 reklam. Czyż nie wspaniale jest móc zarabiać z FutureAdPro oglądając jedynie 10 reklam dziennie? Taka czynność nie wymaga zbyt dużo wysiłku, a już generuje Twoje zyski. Twoje naliczenia w FutureAdPro będą obywać się co 15 minut.

 

Plan Marketingowy FutureAdPro wygląda następująco:

 1. Stajesz się aktywnym partnerem, który posiada przynajmniej jeden AdPack
 2. Obejrzyj dziennie minimum 10 reklam
 3. Jeden AdPack to wartość 50$
 4. Jeśli chcesz się stać użytkownikiem działającym w ramach głębszej struktury, konieczne jest opłacenie rocznego abonamentu (już od 10$ – tutaj instrukcja>)
 5. 5% naliczeń jest automatycznie składane w depozycie online. Pieniądze te mogą zostać przeznaczone na reklamy bądź na opłacenie abonamentu.
 6. 5% wypłaty prowizji w FutureAdPro jest przelewane na upgread Twojej pozycji w matrycy friends tree. Jeśli osiągniesz pozycje Royal wypłaty będą realizowane w całości.

 

Co możesz zrobić więcej? Polecaj FutureAdPro i stań się rekinem internetowego biznesu!

FutureAdPro nie zmusza wcale swoich użytkowników do polecania ale raczej ich do tego zachęca i namawia. Dlaczego warto się postarać? To proste – wtedy Twoje zyski będą jeszcze większe! Rekomendując program swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego zakupu, aż do piątego poziomu w głąb swojej struktury partnerskiej.

Jeśli masz już swoją strukturę w ramach Futurenet zostanie ona przeniesiona do FutureAdPro w stosunku 1:1.

 

Po więcej informacji na temat platformy społecznej i jej rozszerzenia, FutureAdPro zapraszam do zapisu tutaj>

kliknijtutaj

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

2 komentarze

 1. Mateusz

  CIekawe kiedy na Trafficu odblokują adPacki. Teraz programów revshare powstaje jak grzyby o deszczu

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Moim zdaniem nie długo. Wszystkie aktualności otrzymujemy na naszej grupie, więc jesteśmy an bieżąco. Programy typu revshare zawsze istniały, jednak rzadko kiedy ich produkt, czyli reklama działał skutecznie. Teraz się to zmieniło i dlatego każdy tak chętnie działa. Nie dość, że zarabiamy, to jeszcze mamy odpowiednią reklamę dla innych naszych projektów.

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podziel się