Dlaczego FutureNet jest lepszy od Facebook’a?

 

Portale społecznościowe to świetny sposób zarabiania – jedynym z nich jest Futurenet i jego niezawodny plan marketingowy.

futurenetSocial media poniekąd przeniosły prawdziwe życie do sfery wirtualnej. Nie da się z tym walczyć. To po prostu stało się faktem. Dlatego zamiast starać się negować wszelkie przejawy portali społecznościowych lepiej zaakceptować zaistniałą sytuacje i próbować wyciągnąć z niej jak najwięcej korzyści. To samo tyczy się również sfery zawodowej. Dzięki social mediom można naprawdę zarabiać, a tym bardziej dzięki specjalnie do tego stworzonym portalom takim jak na przykład Futurenet.

Futurenet to ulepszona wersja najpopularniejszego z mediów społecznych – Facebooka. Dlaczego? Ponieważ dzięki swojej aktywności możesz w Futurenet realnie zarabiać i powiększać swoje zyski z każdym polubieniem posta czy jego udostępnianiem. Portal ten już teraz bije rekordy popularności nie tylko dzięki narzędziom biznesowym ale również dzięki wyjątkowemu modelowi biznesowemu.

 

Bez owijania w bawełnę chcę Ci przestawić plan marketingowy, który Futurenet proponuje każdemu ze swoich użytkowników.

01Social media bonus – najprostszy, a zarazem najskuteczniejszy sposób zarabiania. Zbierasz swoje złotówki dzięki własnej aktywności na portalu. Rób dokładnie to samo, co na Facebooku, z tą różnicą, że Futurenet Cię za to wynagrodzi. Każdej aktywności przypisany jest bowiem specjalny algorytm, który wylicza odpowiednią pensję. Posty, komentarze, lajki, ilość znajomych – wszystko w Futurenet ma znaczenie.

02Mulimedia bonus – to narzędzie umożliwi Ci nie tylko dzielenie się swoimi plikami z innymi użytkownikami ale równocześnie daje możliwość ich sprzedaży. Jeśli tylko posiadasz szkolenia, filmy czy wszelkiego rodzaju opracowania i chcesz na ich zarobić, z Futurenet jest to możliwe. Wyceniasz swój plik, wystawiasz na sprzedaż i otrzymujesz 50% z jego sprzedaży. Ta opcja zarezerwowana jest dla użytkowników konta premium.

03Sales bonus – to nic innego jak prowizja od sprzedaży produktów Futurenet takich jak na przyklad landing page, video mail czy blog. Otrzymujesz zarówno prowizję od sprzedaży bezpośredniej jak i od sprzedaży Twoich znajomych.

 

04Friends bonus – to ten rodzaj wynagrodzenia, gdzie pieniądze otrzymujemy za wypełnianie matryc. Z każdym kolejnym poziomem bonus się zwiększa.

05Matching bonus – to on motywuje nas do codziennej pracy i aktywności. W skrócie: to procentowa premia od wszystkich naszych bezpośrednio poleconych, od ich zarobków z friend bonus.

 

Brzmi ciekawie?

Teraz nasuwa się pytanie jak stać się członkiem Futurenet?

 

Jak krok po kroku zarejestrować się w programie Futurenet i w jaki sposób czerpać z niego korzyści? Zarabiaj z Futurenet na 6 różnych sposoby – wybierz ten, najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Rejestracja do programu jest dziecinnie prosta i praktycznie niczym nie różni się od rejestracji do social mediów.

Ważna informacja. Chcąc stać się użytkownikiem, który będzie zarabiał na aktywności i poleceniach należy wybrać jeden z sześciu dostępnych pakietów.

  1. Pakiet member – koszt to jednorazowo 10$.
  2. Pakiet basic – koszt to jednorazowo 25$.
  3. Pakiet gold – koszt to jednorazowo 35$
  4. Pakiet exclusive – koszt to jednorazowo 100$.
  5. Pakiet sapphire – koszt to jednorazowo 500$.
  6. Pakiet royal – koszt to jednorazowo 1000$.

 

Na początek polecam wybranie pakietu member. Za niewielką kwotę poznasz bowiem na czym polega cała praca z Futurenet , a firma dodatkowo nauczy Cię jak to skutecznie robić.

Opłacając dostęp do portalu najlepiej użyć systemy dotpay.  System automatycznie odnotuje Twoją wpłatę, a Ty od razu staniesz się płatnym użytkownikiem programu i będziesz mógł zacząć działać.

Podajesz dane osobowe, dane kontaktowe, wybierasz pakiet i gotowe!

Futurenet to nie tylko gotówka ale również możliwość zdobycia cennych nagród.

Za wykonaną pracę przyznawane są Ci punkty, które w późniejszym czasie będziesz mógł zamienić na nagrody rzeczowe. W Futurenet zbierasz tak zwane media points. To oficjalna waluta firmy. Przez rok możesz gromadzić punkty, a następnie dostać między innymi smartphona, laptopa, wycieczkę, a nawet samochód! I to najwyższej klasy!

Nie czekaj więc i już teraz dołącz do szczęśliwych użytkowników Futurenet!

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

polub

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge
Podziel się