Futurenet – portal społecznościowy, który pozwala zarabiać na aktywności

 

Futurenet czyli najlepszy sposób na poznanie portalu społecznościowego, otwierającego nowe perspektywy

Znudziłeś się Facebookiem? Szukasz czegoś nowego? Chciałbyś wyjść poza schematy i korzystać z zupełnie nowych social mediów, które poza standardowymi funkcjonalnościami oferują coś więcej? Dobrze trafiłeś! Opowiem Ci dziś o Futurenet, polskiej firmie, która już święci triumfy w świecie online. A to dopiero początek jej drogi do wielkiego sukcesu.

futurenetFuturenet zdecydowanie podnosi poprzeczkę. Jego tempo rozwoju jest naprawdę imponujące. Jak każde social media służy do codziennej komunikacji, przesyłania wiadomości i wszelkiego rodzaju multimediów. Zapewne posiadasz już wiele kont na różnych portalach społecznościowych. Uwierz mi, że Futurenet może zdecydowanie odmienić Twoje życie. Z witryny korzysta już wiele ludzi, zadowolonych z jego praktyczności i wygody.

To, co wyróżnia Futurenet spośród innych platform społecznościowych to atrakcyjne warunki użytkowania przynoszące realne zyski!

 

Futurenet , to wiele funkcjonalności, w tym możliwość zarabiania prawdziwej gotówki poprzez m.in aktywność (komentowanie, like’owanie, udostępnianie)

futurenetWyobraź sobie, że masz do dyspozycji medium społecznościowe, które równocześnie stanowi Twoje źródło dochodu. Marketing sieciowy to obecnie najlepsza forma zarabiania pieniędzy w Internecie. Futurenet zdecydowanie wyprzedza Facebooka ponieważ umożliwia Ci zarabianie dzięki lajkowaniu, polecaniu i udostępnianiu treści multimedialnych. Platforma ta działa na zasadach programu partnerskiego.

Dlaczego Futurenet jest tak szanowany? Ponieważ firma dzieli się 90% swoich zysków z partnerami i osobami, które polecają jej usługi. Na tym polega jej wielkość. Zarobki trafiają bezpośrednio do kieszeni inwestorów, a nie właścicieli platformy.

Żeby zacząć zarabiać z Futurenet musisz po pierwsze dołączyć do społeczności. Nie da się pozyskiwać dochodów bez stania się działaczem. Możliwość zapisu tutaj>

Co więcej możesz wybrać jedną z sześciu możliwości dołączenia do firmy – oczywiście jeśli chcesz zarabiać. Możesz stać się Product Member czyli użytkownikiem produktu. W takiej sytuacji Futurenet proponuje Ci wybór jednego z trzech pakietów: Member za 10$, Basic za 25$ oraz Gold za 50$.

Istnieje również opcja stania się członkiem Business. Tutaj, jako właściciel biznesu możesz wybrać pakiet: Exclusive za $100, Sapphire za $500 oraz Royal za $1000.

W Futurenet operujemy gotówką, tak zwanymi Media Points. Za nie kupujemy produkty. Jeden media point odpowiada jednemu centowi. Trzeba również zaznaczyć, że powyższe opłaty są jednorazowe. Chcąc związać się z Futurenet na dłużej nie trzeba wnosić żadnej opłaty abonamentowej. Wybór odpowiedniego pakietu zależy od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Zarabiaj z Futurenet na 9 różnych sposobów

  1. Social media bonus to po prostu wynagrodzenie za Twoją aktywność. W zależności od tego ile się udzielasz, tyle z tego tytułu otrzymujesz wynagrodzenia. Każdy Twój post, komentarz, udostępnienie jest odpowiednio oceniane i wyceniane. Futurenet nie znosi jednak spamu. Bądź aktywny, a zobaczysz, że Ci się to opłaci.
  2. Best sponsor bonus, czyli wypłata dla najlepszego i najbardziej aktywnego użytkownika każdego miesiąca.
  3. Multimedia bonus . Nie tylko dziel się swoimi plikami, szkoleniami, materiałami ale po prostu sprzedawaj je razem z
  4. Sales bonus czyli prowizja od sprzedaży produktów jakie w ofercie posiada portal. Prowizja bezpośrednia wynosi 30% ale dodatkowo możesz zarobić na sprzedaży Twoich znajomych.
  5. Friends bonus. Otrzymujesz wynagrodzenie za wypełnianie matryc.
  6. Matching bonus to tak zwany motywator. Zachęca nas do zapraszania nowych znajomych i otrzymywania procentowej premii od wszystkich bezpośrednio poleconych znajomych.
  7. W przypadku Unilevel bonus możemy zarabiać aż do 10 poziomu ( w do tej pory opisanych bonusach był to poziom piąty). Futurenet, wykorzystując Unilevel bonus, buduje całkiem nową strukturę zarobku, zaczyna być naliczany od 6 osobistych poleconych.
  8. I wreszcie New position bonus. Poprzez aktywne polecanie platformy zapełniamy matrycę, a dzięki temu zyskujemy kolejne osoby w naszym poziomie, które również pozwalają nam zarabiać.

Dosłownie kilka dni temu pojawiła się 9 możliwość zarabiania w Futurenet. Portal społecznościowy wychodzi na przeciw rynku możliwości i otwiera dla nas program FutureAdPro – biznes typu Revshare, który opiera się na rynku reklamy Internetowej. Inwestujemy w reklamę i zarabiamy 10%

Aby korzystać z możliwości zarabiania w Futurenet kliknij tutaj>
kliknijtutaj

Jeszcze nie jesteś przekonany o możliwościach jakie daje nowa platforma społecznościowa? Zapraszam do kolejnego artykułu o Futurenet , w którym przedstawię kolejne plany i założenia programu.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge
Podziel się