Jak schudnąć i zarabiać? Pewnie uważasz za łączenie w jednym zdaniu tych dwóch wyrażeń za bezsens i totalną bzdurę. Chcę Cię przekonać, że Twoje myślenie jest zupełnie błędne i te dwa procesy wcale się nie wykluczają.

Zanim jednak do tego przejdę, nie ma możliwości, abym nie poruszył samej kwestii chudnięcia i zrzucania zbędnych kilogramów. Przecież o zdrowie trzeba dbać. Dzięki temu artykułowi dowiesz się jednocześnie jak chudnąć i zarabiać.

Czy pomyślałeś jak możesz schudnąć i zarabiać ? Zastanów się najpierw nad pierwszą częścią tego zdania. Jak możesz szybko stracić na wadze. Sprawdź domowe, a najlepsze sposoby, by osiągnąć wymarzony efekt.

Liczy się przede wszystkim Twoje pozytywne nastawienie i wola wprowadzanych zmian! Dlatego zacznij od zmiany podejścia !

Jak schudnąć i zarabiać?Domowe sposoby na odchudzanie bywają skuteczniejsze niż specjalistyczne porady. Nie wszystko bowiem zależy najczęściej od diet cud, które tak naprawdę nie mają racji bytu i najczęściej są jedynie wymysłem. Domowe sposoby wcale nie wymagają od Ciebie totalnej redukcji spożywanych produktów czy morderczych ćwiczeń. Chodzi przede wszystkim o zasady! Tak samo w pytaniu jak schudnąć i zarabiać chodzi o odpowiedni sposób postępowania, tak jak w walce z wahaniami wagi chodzi o wypracowanie dobrych praktyk.

Jedną z pierwszych takich zasad wprowadzenie regularności do swojego życia. Oczywiście sama dieta da Ci gwarancję zrzucenia zbędnych kilogramów, ale możesz być pewny, że waga równie szybko powróci jeśli nie włączysz do swojego życia odpowiednich treningów. Tak jak w biznesie, w chudnięciu ważny jest plan działania i jego regularne stosowanie! Bez odpowiedniego zaangażowania, wyznaczenia celu i trzymania się obranej ścieżki, nie będzie efektów.

Jak schudnąć i zarabiać? To przede wszystkim nakreślić sobie małe zadania do wykonania. Zamiast jak mantrę powtarzać „muszę schudnąć 20 kilo”, lepiej powiedzieć sobie: „ w tym tygodniu chcę zrzucić 2 kilogramy”. Jest to cel mniejszy, a zarazem bardziej osiągalny. Równocześnie dobrze jest też kontrolować siebie samego oraz wprowadzoną regularność. Możesz na przykład stworzyć sobie tabelę, w której, pod koniec każdego tygodnia będziesz zapisywać ile udało Ci się zrzucić. Cele powinny być mierzalne i widoczne! Jeśli tak jest, łatwiej będzie Ci się zmobilizować do dalszej walki o swoje zdrowie i piękną sylwetkę.

Chudnięcie to walka jak każda inna, tak samo jak biznes. Dlatego dobrze jest również jeśli pomyślisz sobie i wypiszesz wymówki, które odrywają Cię od celu, jakim jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Praca, brak czasu, obowiązki domowe. Tak tak, już to nieraz słyszałem. Wróćmy to punktu pierwszego tej części artykułu – zmiana nastawienia! Jak schudnąć i zarabiać? Nie daj sobie wmówić, że cokolwiek może stanąć Ci na przeszkodzie w osiągnięciu celu. Czas jest Twoim sprzymierzeńcem i to od Ciebie zależy jak go wykorzystasz!

 

W chudnięciu nie chodzi tylko i dietę i ćwiczenia – chodzi o styl życia i wprowadzenie do niego zasad, do których regularnie będziesz się stosować!

Otyłość to problem XXI wieku. Niestety społeczeństwa coraz częściej zapominają, że jest to poważna choroba i bagatelizują jej objawy. Zatem jak pozbyć się tej przypadłości? Jak schudnąć i zarabiać? Wydaje Ci się to nie do pomyślenia? A jednak…

Aby pozbyć się tego problemu, tak jak wspomniałem wcześniej, chodzi o zmianę nawyków. Zobacz jaki plan działania przygotowałem dla Ciebie, który od razu możesz wcielić w życie.

Zasady są proste i to w nich tkwi cały sukces, nie tylko Twojego zdrowia ale i biznesu, który prowadzisz. Ciągle bowiem sprowadzam wszystko do poziomu systematyczności!

Ważysz się raz w tygodniu. To nie waga ma Cię kontrolować lecz Ty masz kontrolować wagę. Nie pozwól, by to ona przejęła nad Tobą kontrolę. Jak więc schudnąć i zarabiać? To proste – bądź w gotowości do sprawdzenia postępów w działaniu, ale też nie daj się zwariować. Wyniki nie mogą przysłonić Ci ścieżki działania.

 

Odżywcze śniadanie to podstawa – daje energię do działania podczas całego, nadchodzącego dnia. To element każdej diety odchudzającej i najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. Raz dostarczając organizmowi porządną porcję energii masz chęci do życia!

 

Pij dużo wody. Tego nie trzeba chyba komentować. Powiem tylko tyle – nigdy nie zapominaj o nawadnianiu organizmu, szczególne w upalne dni.

 

Nie zajadaj się przed snem, wtedy Twój organizm ma odpoczywać, a nie spalać kolejne kalorie.

 

Spożywaj swoje posiłki powoli i spokojnie. Jest to o tyle ważne, że do mózgu sygnał o najedzeniu dociera później dlatego w czasie jedzenia najlepiej jest koncentrować się tylko na nim.

 

Jedz posiłki regularne i przynajmniej 3 dziennie. Nigdy nie omijaj żadnego z nich, nawet gdy między posiłkami pokusiłeś się na kaloryczną przekąskę.

 

Jak schudnąć i zarabiać? Proste – odpowiednia ilość snu pozwoli wyzbyć Ci się wszelkich zmartwień. Sen daje zdrowie oraz siłę do działania. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku nie zarywaj nocy.

 

Jak widzisz wszystkie powyższe zasady nie wymagają od Ciebie dużo poświęcenia, ale przede wszystkim regularności w działaniu. W chudnięciu i zarabianiu właśnie o to chodzi, by powoli i systematycznie dążyć do celu.

 

Myślisz, że kompilacja jak schudnąć i zarabiać jest niemożliwa? Jest i to jak najbardziej! Dzięki wprowadzeniu powyższego planu i zasad do codziennych czynności zrzucisz wagę i to w mgnieniu oka. Co jednak zrobić, by dzięki chudnięciu zarabiać? Sprawdź możliwości biznesowe nowego  programu partnerskiego  NowLifestyle.

Zapisując się do tego programu możesz bowiem wybrać jeden z 4 dostępnych produktów. Dwa z nich ściśle są powiązane z Twoim trybem życia. Dzięki NowLifestyle masz możliwość wyboru indywidualnie dostosowanego planu żywieniowego dla Ciebie i Twojej rodziny. Dodatkowo drugi pakiet pomoże Ci wdrożyć domowy system treningowy.

Ten unikalny system ćwiczeń sprawi, że nabierzesz energii i większej pewności siebie. Już wiesz jak schudnąć i zarabiać? NowLifestyle jest odpowiedzią na Twoje pytania 🙂 Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły biznesu to przeczytaj ten artykuł >>>

Równocześnie nie możesz jednak zapominać o dobrych nawykach i pracy nad swoją systematycznością. Bez tego zarówno w Twoim życiu zdrowotnym jak i biznesowym nic się nie zmieni.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

Jak schudnąć i zarabiać? NowLifestyle

 

 

 

Podziel się