Wiesz już czym jest, czas dowiedzieć się jak zarobić z Diamond Certainty.

Już wiesz czym zajmuje się Diamond Certainty, jeśli nie to zobacz poprzedni artykuł tutaj.  Dziś chcę Ci opowiedzieć jak możesz zarabiać z Diamond Certainty i działać w programie partnerskim.

Jak zarabiać z Diamond Certainty i dlaczego jest to opłacalne? 

Firma Diamond Certainty umożliwia Ci inwestowanie w najwyższej jakości certyfikowane diamenty i biżuterię diamentową. Praktycznie każdy może sobie na to pozwolić ponieważ cena diamentu jest stopniowo spłacana w postaci miesięcznych depozytów.

Dzięki możliwościom współpracy firma daje wielu swoim Klientom perspektywę uczestniczenia w obrotach oraz zyskach Diamond Certainty, a także generowania bardzo dużych pieniędzy, bez żadnego ryzyka.

Diamenty są coraz bardziej dochodowym produktem, w który warto inwestować. Nie tylko dlatego, że inwestycja ta jest bezpieczna ale przede wszystkim dlatego, że wartość diamentu ciągle rośnie, a jego zasoby się kurczą. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że wartość diamentów jest stabilna, rośnie w długim okresie i nie podlega inflacji. Diament jest skoncentrowanym bogactwem, np. w 1kg złota zawiera się około 0,5 grama wysokiej jakości diamentu. Równocześnie diament ma szybką płynność. Możesz go z łatwością kupić po jednej stronie świata, a sprzedać po drugiej.

Diamenty są niezniszczalne – żaden żywioł nie ma na nie wpływu.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

Jak zarabiać z Diamond Certainty i uczynić z tego poważny biznes?

Diamond Certainty daje Ci możliwość całkowitego uniezależnienia finansowego, a to dzięki dochodowi pasywnemu, jaki jesteś w stanie osiągnąć. Jest tylko jedno ALE. Musisz być aktywnym działaczem. Bierzesz udział w szkoleniach, konsultujesz się z ekspertami, inwestujesz czas w marketing i komunikację, sam wpływasz na własne działania.

Jeśli chcesz zarabiać duże pieniądze musisz traktować Diamond Certainty jako biznes! Twoje wysiłki na pewno zostaną wynagrodzone. Dochód będzie rósł z każdym, kolejnym Klientem, którego wprowadzisz w swoją strukturę.

Sprawdź, jak Twoja aktywna droga zarabiania w Diamond Certainty by wyglądała …

Jak zarabiać z Diamond Certainty konkretne pieniądze?

01

Po pierwsze - oszczędności!

Masz tu do czynienia z tradycyjnym systemem miesięcznych oszczędności małych sum pieniędzy rozpoczynający się od inwestycji kwoty 60 USD oraz jej mnożników np. 60,120, 180, 240, 300, 600 itd w diamenty i klejnoty diamentowe. Za swoje pieniądze możesz w dowolnym czasie wybrać cokolwiek z oferty Diamond Certainty. Możesz to zrobić online, poprzez stronę internetową,  lub w jednym ze sklepów stacjonarnych.

02

Po drugie - program partnerski i bonusy!

Druga częścią Diamond Certainty są bonusy, a mianowicie program polecający i Bonus Lojalnościowy.

Program polecający jest 5% przyrostem wkładu miesięcznego od każdego klienta, którego polecisz. Na zawsze, każdego miesiąca, pieniądze przelewane są na Twoje konto bankowe.

W jaki sposób i komu możesz polecić?

 1. Osobiście – porozmawiaj z ludźmi z Twojego otoczenia
 2. Poprzez prezentacje – zaproś znajomych do jednego z diamentowych klubów a managerowie DC wytłumaczą wszystko w Twoim imieniu.
 3. Wyślij link afiliacyjny poprzez email, whatssup, viber lub sms.
 4. Podziel się naszą kampanią na swoich profilach społecznościowych. Każdego miesiąca otrzymasz 5% od ich inwestycji.

Dalszym bonusem jest Bonus Lojalnościowy.

 • Jeśli zaoszczędzisz miesięcznie 60 USD wtedy Twój bonus lojalnościowy sięga miesięcznie 600 USD!
 • Analogicznie, jeśli zaoszczędzisz miesięcznie 120 USD, Twój bonus lojalnościowy wynosi 1200.
 • W przypadku kwoty 300 USD , bonus rośnie do kwoty 3000 USD.

Za każdym razem jest to suma dziesięciokrotnie większa niż Twój miesięczny depozyt.

Jak to działa i jak zarabiasz z Diamond Certainty dzięki tej opcji?

Powiedzmy, że decydujesz się na podstawową kwotę 60 USD miesięcznie.

Inni Klienci, praktycznie w każdej godzinie i codziennie, na całym świecie, również rejestrują się do systemu DC. Wszystko odbywa się online. Oczywiście jeszcze więcej Klientów zarejestruje się po Tobie. System ustawia Klientów w kolejce, bazując na tym, kiedy zapłacili. W momencie, kiedy kolejka się zapełni, system zaczyna tworzyć następną, drugą kolejkę. Oznacza to, że indywidualni Klienci są ustawieni jeden z drugim, a system dobiera do każdego Klienta trzech następnych.

Dla 600 USD ważne jest pięć kolejek pod Tobą. W pierwszej kolejce masz trzech Klientów, w drugiej dziewięciu, w trzeciej dwudziestu siedmiu, w czwartej osiemdziesięciu jeden i w piątej dwustu czterdziestu trzech. Jako część swojego marginesu firma wypłaca swoim Klientom 5 USD w formie bonusu lojalnościowego. W ten sposób, w pierwszej i drugiej kolejce, od każdej osoby, masz już na start 0.5 USD. Analogicznie, w trzeciej i czwartej 1 USD, a w piątej kolejce 2 USD od każdej osoby. W tym momencie możesz dokonać podliczenia wszystkich kwot, z każdej indywidualnej kolejki poniżej Twojej. Kwotę tą otrzymujesz na swoje konto w każdym miesiącu.

Bonus lojalnościowy otrzymujesz zawsze, nawet wtedy, gdy nie zapełniłeś jeszcze pięciu kolejek. Firma sama pracuje nad tym, aby kolejki zapełniać poprzez na przykład własne kampanie marketingowe. Jeśli jednak nie chcesz na to czekać, możesz sam działać, zapełniając kolejki i dzięki temu zwiększać swój przychód. Możesz to zrobić właśnie poprzez polecanie.

Każda osoba, którą polecisz do programu będzie ulokowana w Twoim programie lojalnościowym ( pamiętaj, że każdego miesiąca otrzymasz z tytułu danego polecenia 5%).

Są 4 sposoby, na które składa się Struktura Lojalnościowa

 1. System poleceń osobistych jak również dzielenie się w mediach społecznościowych
 2. Poprzez osoby poniżej w kolejce. Jest to dobry sposób ponieważ wiele z nich będzie również aktywnych
 3. W ten sam sposób również u ludzi powyżej Ciebie
 4. Oczywiście dzięki samej firmie

Wszystkie powyższe wypełniają strukturę Twojego Klienta aby uzyskać Twój bonus lojalnościowy tak szybko, jak to możliwe, dziesięć razy więcej niż Twój miesięczny depozyt.

W strefie Klienta widzisz ile dotychczas zaoszczędziłeś, jakie masz bonusy oraz całą strukturę Klienta. A wszystko to po to, abyś miał podgląd oraz całkowitą kontrolę nad swoimi pieniędzmi.

Nie zapominaj, że w dowolnym czasie możesz wybrać diamenty za swoje zaoszczędzone pieniądze. Jak zarabiać z DC? Prosto i przejrzyście.

Jak zarabiać z Diamond Certainty w kontekście dodatkowych bonusów?

Po pierwsze możesz zarabiać dzięki tak zwanemu bonusowi na klejnoty.

Za każdą z Twoich płatności otrzymasz od firmy 10% ekstra w postaci Bonusu na Klejnoty (Jewel Bonus), którego możesz użyć w dowolnym momencie przy wyborze biżuterii i zegarków.

Spójrz na przykład. Jeśli płacisz co miesiąc, dajmy na to 180 USD, otrzymujesz dodatkowe
18 USD miesięcznie.

Po drugie zarabiasz z Diamond Certainty dzięki tak zwanemu bonusowi wakacyjnemu.

Za każdą (inną niż pierwsza) wypełnioną linię pod własną pozycją 60 USD otrzymujesz składkę na wakacje z Diamond Ccertainty, które są organizowane kilka razy w roku.

Każda z 60 USD pozycji daje Ci potencjalnie 2500 USD na wakacje. Jeśli zaoszczędzisz 180 USD, masz 3 pozycje w systemie to potem Twój bonus wakacyjny osiąga 7500 USD. Możesz go wykorzystać w ciągu roku, nawet gdy nie masz wypełnionych wszystkich 5 kolejek. Z Diamond Certainty możesz podróżować kilka razy w roku.

Po trzecie możesz skorzystać z Bonusu Diamentowego.

Za pełne wypełnienie każdej z 60 USD pozycji do piątej linii otrzymujesz jednorazowo 2000 USD. Jeśli oszczędzasz 180 USD, masz 3 pozycje w systemie (3 x 60 USD), a wtedy Twój  Bonus Diamentowy wynosi 6000 USD. Jeśli oszczędzasz maksymalnie 6000 USD (100 x 60 USD), Twój Diamond Bonus osiągnie 200 000 USD.

Po czwarte możesz zarabiać dzięki tak zwanemu Bonusowi Królewskiego.

Jeśli pozycja 60 USD w dowolnym miejscu w twojej 5-linijkowej strukturze otrzyma Bonus Diamentowy, to otrzymasz Bonus Królewski w wysokości 1000 USD.

Co więcej, w ramach Diamond Certainty możesz stać się Klientem uprzywilejowanym, jeśli zdobędziesz co najmniej trzech Klientów. Następnie masz preferencyjne prawo do nowych Klientów z kampanii online umieszczanych w Twojej strukturze lojalnościowej i bonusie świątecznym.

Bonusy Lojalnościowe, za polecenie, wakacyjne, diamentowe i królewskie są wypłacane tylko lojalnym klientom, którzy regularnie płacą miesięczne płatności

Jak dołączyć i zacząć zarabiać z Diamond Certainty?

Jak stać się członkiem Diamond Certainty? Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, wybrać miesięczne oszczędności, przesłać formularz, a na końcu krok po kroku przeczytać instrukcje, które zostaną wysłane na Twoją pocztę email.

Już wiesz, jak zarabiać z Diamond Certainty – zabierz się do dzieła i pomnażaj swój majątek!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać system działania, krok po kroku.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

Podziel się