Autoresponder netsendo to obecnie jedno z najlepszych narzędzi tego typu dostępny na rynku. Sprawdź jakie korzyści może on przynieść dla Twojego biznesu.

netsendoChcąc prowadzić własną firmę w sieci z pewnością już wiesz jak ważny jest autoresponder. Automatyczność ma bardzo duże znaczenie przy kontakcie z wieloma odbiorcami. Jest to zdecydowane ułatwienie w momencie kiedy trzeba odpowiedzieć setkom, a nawet i tysiącom klientów w odpowiednio szybkim czasie. I tak autorespondery są najczęściej stosowane w programach pocztowych. Przy pomocy wielokrotnego autorespondera pocztowego można w kolejnych odpowiedziach na jeden otrzymany e-mail przesyłać zainteresowanej osobie chociażby treści kolejnych odcinków danego szkolenia. To samo tyczy się na przykład sukcesywnie przesyłanego newslettera.

No tak to wszystko jasne i proste. Pytanie jednak brzmi następująco: jaki autoresponder najlepiej wybrać, by uzyskać z niego jak najwięcej korzyści za niewielkie pieniądze?

Odpowiedzią jest netsendo.

 • Autoresponder netsendo jest bardzo prosty w obsłudze ale równocześnie zaawansowany w działaniu.  W netsendo najważniejsza jest kwestia bezpieczeństwa. To jeden z najbardziej godnych zaufania systemów tego rodzaju dostępnych na rynku. Jest on zainstalowany na Twoim serwerze także masz pełną kontrolę nad wszelkimi działaniami. Nie musisz obawiać się, że ktoś z zewnątrz będzie sprawdzał Twoje maile. Dla użytkowników, szczególnie tych mało zaznajomionych z tematem email marketingu, ważna jest kwestia prostoty.
 • Netsendo posiada bardzo intuicyjny edytor tekstu , zbliżony do programu typu Word. Dzięki niemu zaprojektujesz odpowiedni dla siebie wygląd mailingu.
 • Kolejna rzecz to rozbudowane statystyki. Netsendo zaprojektowany jest w taki sposób, by dokonywać ciągłych pomiarów i sprawdzać w jaki sposób mailing oddziałuje na Twoje kampanie marketingowe. Precyzyjnie skonstruowane raporty powiedzą Ci czego brakuje Twoim klientom. Równocześnie pewnie nie chcesz tracić czasu na wysyłkę maili do wielu różnych grup. Netsendo pomyślał i o tym.
 • Dzięki wielomailingowi wyślesz mailing do kilku grup jednocześnie. Netsendo sprawdzi również dla Ciebie poszczególne adresy email po to, by niepotrzebnie nie duplikować wiadomości.

 

Jeszcze Ci mało? Zobacz jakie dodatkowe funkcje posiada netsendo, które wpłyną na rozwój Twojej firmy.

Z autoresponderem netsendo możesz dokładnie zaplanować czas wysyłki swoich kampanii, a nawet ustawić wysyłkę w godzinie zapisu Twojego subskrybenta na listę. Dzięki temu trafisz w odpowiednią porę najwyższej aktywności zawodowej i zakupowej Twoich klientów. Dodatkowo masz tutaj do czynienia z zaawansowanym CRONem – tzn, że będziesz mógł wysyłać wiadomości automatycznie w konkretnych dniach i godzinach. Poza tym, że możesz ustawiać spersonalizowane wiadomości możesz dodatkowo przygotować idealną ofertę dla swoich subskrybentów na dowolnej stronie internetowej. Netsendo dostosuje ofertę pod konkretnego klienta zwracając uwagę na informacje na jego temat dostępne w bazie.

Dzięki zbieraniu lub importowaniu numerów telefonów swoich klientów będziesz mógł wysyłać zbiorowe wiadomości SMS. Netsendo pozwoli Ci równocześnie testować Twoje działania sprzedażowo-marketingowe. Sprawdzisz skuteczność swojej komunikacji z klientami, tematów wiadomości czy przesyłanych treści. Żeby dodatkowo wzbogacić wiadomości możesz dodawać załączniki: ofertę w pliku pdf, plakaty reklamowe, newslettery i wiele innych.

 

Na końcu artykułu odnajdziesz również instrukcję obsługi netsendo krok po kroku.

Tymczasem…

Netsendo jest w zasięgu Twojej ręki! Możesz mieć go mieć w pakiecie dołączając do Servaq. Dzięki temu zdobędziesz więcej narzędzi i zaoszczędzisz sporo gotówki.

Plany cenowe netsendo zależą od ilości subskrybentów, których chcesz posiadać na swojej liście mailingowej. Im ich więcej, tym cena autorespondera wzrasta.  Cennik przestawia się następująco:

 1. 1000 subskrybentów – 49zł/miesiąc
 2. 2500 subskrybentów – 79zł/miesiąc
 3. 5000 subskrybentów – 149zł/miesiąc
 4. 10000 subskrybentów – 219 zł/miesiąc
 5. 25000 subskrybentów – 479zł./miesiąc
 6. 50000 subskrybentów – 799zł/miesiąc
 7. 75000 subskrybentów – 1119zł/miesiąc
 8. 100 000 subskrybentów – 1499zł/miesiąc

 

netsendo Jeśli zamówisz netsendo na rok z góry otrzymasz 20% zniżki. Istnieje jednak lepszy sposób, by móc korzystać z nieograniczonych możliwości autorespondera, a dodatkowo zyskać inne, bardzo przydatne narzędzia. Wystarczy, że dołączysz do grona użytkowników Servaq. Ten całościowy system wsparcia dla Twojego biznesu zaoferuje Ci nie tylko autoresponder netsendo ale i między innymi blog ekspercki, generator własnej aplikacji czy kreator landing page.

Dołącz do Servaq, zamów netsendo i wykorzystaj pełny potencjał email marketingu.

Jeśli chce otrzymać instrukcje obsługi autoresponder Netsendo to zapisz się poniżej


Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

polub

Podziel się