Cudowny i Naturalny Suplement Diety
"Mangoxan Selection"

Mangoxan selection to starannie pozyskany sok z mangostanu, którego właściwości odżywcze w żaden sposób nie odbiegają od świeżego owocu. Jest bardzo bogaty w ksantony i nietypowe działanie!

  • Mangostan jest jedynym tego typu owocem posiadającym te składniki, które są bardzo silnymi związkami antyoksydacyjnymi. Dlatego sok mangoxan selection posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwalergicznie, wspierające układ immunologiczny i wpływające na nasz metabolizm.
  • Wpływa również na opóźnianie procesów starzenia, poprawę kondycji umysłowej, obniżenie ciśnienia tętniczego.
    Ma również działanie odchudzające jak i działa przeciw pasożytom.
  • Ten naturalny sok to również wsparcie przed chorobami takimi jak otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, alergie czy depresja.
  • Jest bardzo bogaty w KSANTONY - to wysoce aktywne fenole rośliny, znane nauce jako najpotężniejsze antyoksydanty.
  • Wspomniane ksantony, w duecie z witaminą C, wspierają odporność przed działaniem drobnoustrojów chorobotwórczych. Antyoksydacyjne działanie wspomaga walkę organizmu z negatywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego, które towarzyszą nam na co dzień, tj. promieniowanie UV, smog, dym papierosowy

Nie ulega wątpliwości, ze mangoxan selection jest świetnym uzupełnieniem diety i ważne składniki odżywcze.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.