Nowy sposób na zarabianie pieniędzy

Każdy z nas pracuje po to by zarabiać oraz myśli w jaki sposób pomnażać swoje ciężko zarobione pieniądze. Jedni wolą trzymać swój majątek w „skarpecie”, jeszcze inni lokują swoje pieniądze w bankach na kontach oszczędnościowych a jeszcze inni inwestują swoje oszczędności w papiery wartościowe, akcje, obligacje i kontrakty.

Pierwsze dwa przykłady oszczędzania pieniędzy, często mają marny skutek, długi czas „oszczędzania” a zysk jest niewielki. Warto pochylić się nad ostatnim sposobem mnożenia swoich pieniędzy i nie trzeba być mistrzem inwestycji, by pomnożyć swój majątek. Doskonałym przykładem jest firma Vestle umożliwiająca inwestowanie w fundusze ETF, surowce, indeksy, akcje, kryptowaluty oraz waluty. Dodatkowo oprócz szkoleń możemy skorzystać z takich narzędzi jak kalendarium ekonomiczne od Vestle, czy kursy walut na żywo.

Od 15 lipca 2018 usługa jest dostępna dla użytkowników z Polski, a sam serwis ma ponad 50 tysięcy klientów i dziennie wykonuje ponad 25 tysięcy transakcji. Jak wynika z oficjalnej strony internetowej firmy dla klientów dostępnych jest ponad 600 zbywalnych instrumentów finansowych. Broker finansowy umożliwia swoim beneficjentom inwestowanie w waluty, surowce, indeksy, akcje, kryptowaluty. Wśród najpopularniejszych walut są m.in. Euro, Dolary Amerykańskie, Jeny Japońskie, Funty, Brytyjskie. Warto również zwrócić uwagę na indeksy, ponieważ na liście znajdziemy poważne firmy jak Amazon, Google, Coca-cola, Facebook, Dreamliner, Samsung, Intel czy McDonald. Dla osób lubiących mocne wrażenia jest możliwość inwestowania w wiodące kryptowaluty takie jak Bitcoin czy Ethereum.

Każdy człowiek myśli nieustannie o tym jak pomnażać swoje oszczędności, wówczas rodzi się pytanie w jaki sposób to zrobić ? Na wstępie, mogliście przeczytać, że nie trzeba być mistrzem w inwestowaniu. Vestle prowadzi swoich klientów za rękę krok po kroku. Każdy użytkownik może skorzystać z szkoleń e-learningowych oraz szkoleń personalnych w formacie jeden na jeden, korzystając przy tym z bardzo intuicyjnej platformy sprzedażowej. Wysoce wykwalifikowani fachowcy pomogą dobrać odpowiedni program inwestowania i przeprowadzą przez cały proces inwestycji.

 

Kolejnym pytaniem, które może zrodzić się młodemu inwestorowi jest „Czy muszę siedzieć 24 godziny przy komputerze ?” Vestle, przez swoje wcześniejsze doświadczenia zaoferowało swoim klientom, możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej dostępnej na systemy iOS oraz Android. Aplikacja mobilna stworzona jest tak by nawet najbardziej wymagający użytkownik znalazł coś dla siebie. Użytkownik aplikacji może szybko umieszczać transakcje i stale monitorować swoje pozycje, klient otrzymuje pełen dostęp do bilansu konta, danych dotyczących kapitału i marży. Aplikacja zaprogramowana jest tak aby obsługiwać gesty wykonawcze, takie jak przesuń w celu zamknięcia itp. Dodatkowo jak każda szanująca się firma korzysta z portali społecznościowych, tak by każdy zainteresowany mógł być na bieżąco z newsami z świata finansów i nie ogranicza się to tylko dla osób posiadających konta na Facebook. Firma oferuje kontakt przez stronę internetową, wcześniej wspomniany portal społecznościowy, Twitter oraz Linkedin, tak by każdy zainteresowany mógł uzyskać informacji u źródła.

Vestle, oprócz połączenia technologii z personalną opieką i aktywnego podejścia do inwestowania stawia przede wszystkim na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów. Firma podlega bezpośrednio pod MiFID, główną agencją sprawującą pieczę nad firmą jest CySEC ( Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd) . W związku z tym, że inwestowanie w fundusze, akcje, kryptowaluty wiąże się z pewnym ryzykiem. Vestle zabezpiecza swoich klientów w taki sposób by ich salda kont nie wykazywały stanu ujemnego.

W rezultacie jest to połączenie klasycznego zarządzania ryzykiem finansowym, oferowanego w najnowocześniejszej i łatwej w użyciu platformie inwestycyjnej, dzięki czemu Vestle jest jednym z wiodących, internetowych firm handlowych i działa pilnie, aby chronić bezpieczeństwo oraz prywatność swoich klientów. Jak podaje portal Investing.com

„… dzięki własnemu i autorskiemu rozwojowi platform oraz narzędzi handlowych, jest doskonałym wyborem dla początkujących i doświadczonych inwestorów, ponadto znany jest ze swojej profesjonalnej obsługi klienta i doskonałych zasobów edukacyjnych…”

Zapraszamy do współpracy

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

2 komentarze

 1. Kacper Zimniakowski

  Faktycznie jest to jakieś sposób na zarabianie pieniędzy, ale na rynku jest ich ograniczona ilość. De facto inwestycja finansowa i zarobek jak w grze w orzeł-reszta ze znajomym. W przypadku giełdy zawsze wartość akcji może wzrosnąć jak w wypadku dywidendy, ale tutaj też to incydentalny zysk. W efekcie więc kredyty hipoteczne, kredyty gotówko lub cokolwiek innego np. na zakup mieszkania odpadają. Żaden bank na coś takiego ich nie da, zresztą to powie każdy doradca finansowy. Człowiek zaś potrzebuje w życiu własnych 4 ścian i nieco stabilizacji…..

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Zależy o czym mówimy Kacper 🙂 porównam tutaj opcje z mojego artykułu. Znam firmę, która sprzedaje działki za 300zł, nie musisz mieć zdolności kredytowej, tym bardziej kredytu z banku. Płacisz 300zł i już możesz korzystać z nieruchomości… Inna kwestia, po co inwestować na giełdzie? Tutaj jest za dużo spekulacji i zmian, dlatego pomyśl o np. diamentach inwestycyjnych – z roku na rok wzrasta na wartości i zabezpiecza Twoje pieniądze. Jeżeli wiesz z kim działać to zawsze znajdziesz zabezpieczenie 🙂

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podziel się