Portal społecznościowy futurenet, zobacz jak krok po kroku możesz dołączyć do grona osób, które zarabiają dzięki wzajemnej komunikacji

Rejestracja na platformę odbywa się w podobny sposób jak na większość innych, tego typu witryn. Wystarczy wejść na link partnerski i rozpocząć rejestrację. Aby stać się pełnoprawnym użytkownikiem należy po pierwsze podać podstawowe dane ( imię i nazwisko, datę urodzenia, nazwę użytkownika i email).  Pamiętaj – portal społecznościowy futurenet przy pierwszym logowaniu nie umożliwia późniejszej zmiany nazwy użytkownika.

Po rejestracji otrzymasz mailowo linka potwierdzającego chęć założenia konta. Po kliknięciu dane kontaktowe uzupełniasz już bezpośrednio na swoim profilu futurenet. Jest to istotny punkt, gdyż portal społecznościowy futurenet potrzebuje tych informacji przy późniejszej wypłacie zarobionych pieniędzy.

konto premium na futurenetNa koniec wystarczy wybrać odpowiedni pakiet. Rozpoczynając przygodę z portalem na początek polecam wybór programu Member ( przypominam, jednorazowa opłata wynosi 10$).  Pakiet Member umożliwia zapoznanie się z możliwościami zarobku, a sam portal społecznościowy futurenet dostarcza w późniejszym czasie bardziej szczegółowych informacji dotyczących kolejnych level’i programu. Możesz na spokojnie zastanowić się jak chcesz zarabiać pieniądze , zostać przy pakiecie Member czy rozwijać własny biznes.

Ostatnia rzecz – wybór formy płatności. Pełne możliwości daje opłacenie konta za pomocą dotplay. Aktywacja konta odbywa się w ciągu kilku minut!

 

Dlaczego portal społecznościowy futurenet jest lepszy od wynalazku Mark’a Zuckerberg’a?

portal społecznościowy futurenetWpadliśmy w sieć mediów społecznościowych. Od kilku lat są nieodłączną częścią naszego życia. A wszystko to za sprawą możliwości komunikacyjnych, pozostania w kontakcie czy po prostu dzielenia się istotnymi wydarzeniami z życia. Portal społecznościowy futurenet oferuje coś więcej niż tylko pozostanie zwykłą social platformą. Skoro jesteśmy aktywnymi użytkownikami, dlaczego  nie możemy z tego tytułu dostawać wynagrodzenia? Sztab ludzi pracujący nad mediami społecznościowymi roczne zarabia miliardy dolarów i to dzięki NAM! Futurenet to wyższa kultura Facebooka, która zmienia podejście do social mediów.

Od teraz to również zwykli użytkownicy powinni całkowicie wykorzystywać potencjał jaki drzemie w nowych social mediach.

 

Portal społecznościowy futurenet to nie tylko gwarancja zysku ale również możliwość zdobycia cennych nagród rzeczowych, w tym luksusowych samochodów!

Benefity to kolejna ,po wynagrodzeniu opcja, na którą ludzie zwracają uwagę przy wyborze pracy. Portal społecznościowy futurenet również daje taką szansę.

Każdy z aktywnych użytkowników może rozpocząć zbieranie punktów, które później przeliczane są na nagrody rzeczowe. Punkty otrzymujesz za obrót ze sprzedaży produktów (1$ – 2 punkty) oraz sprzedaż pakietów startowych oraz miesięcznej kwalifikacji ( 1$ – 1 punkt).

Co możesz otrzymać w zamian za sprzedaż?

  1. Smartphony i laptopy. By je zdobyć portal społecznościowy futurenet musi zarejestrować, że zaprosiłeś kolejno 5 oraz 7 partnerów, którzy teraz aktywnie działają na platformie.
  2. 100 000 punktów, 10 aktywnych partnerów oraz 300 partnerów w zespole i luksusowy zegarek będzie Twój!
  3. Program Auto najlepiej sprawdza się w MLM. Również portal społecznościowy futurenet postanowił zrobić z tego użytek. Nie ma tutaj żadnych haczyków. Zapracujesz na samochód, dostaniesz je na własność! Proste! Audi A3, A4 oraz A6 są w zasięgu Twojej ręki.

 

Nowe rozwiązania biznesowe? Nie wahaj się i już dziś zaiwenstuj 10$ w portal społecznościowy futurenet!

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

Wiesz, że portal społecznościowy FutureNet daje Ci możliwość zarabiania za samo logowanie i aktywność? Zarejestruj się tutaj>
login-bonus

 

 

 

Podziel się