Souvre Internationale, czyli najnowszy wymiar marketingu społecznościowego!

Souvre InternationaleSouvre to polska firma z zagranicznymi perspektywami. Rozwija się w branży marketingu społecznościowego i jest trwale związane ze środowiskiem e-commerce. Co najważniejsze, biznes towarzyszą najlepsi specjaliści z dziedziny sprzedaży i coachingu. To, co motywuje do działania założycieli firmy to wizja stworzenia ponadnarodowej firmy, która spełnia europejskie standardy dostarczania produktów do klientów. Rozszerzanie możliwości firmy rozpoczęło się pod koniec 2016 roku kiedy to firma postawiła na sprzedaż zagraniczną. Firma stawia przede wszystkim na swoich Partnerów, którym daje okazję do zbudowania długoterminowego biznesu. Ogromny nacisk jest położony na szkolenia, aby Partnerzy mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach biznesowych.

Inspiracją do powstania Souvre Internationale była wizja wykreowania pewnego biznesu opartego o zaufanie i zaangażowanie w sieci. Poza tym dla twórców firmy ważne było zbudowanie innowacyjnej platformy internetowej umożliwiającej komfortowe robienie zakupów w Internecie. Oprócz tego ważne było opracowanie korzystnego systemu awansu dla nowych Dyrektorów sieci konsumencko-sprzedażowych. Twórcom Souve zależy na tym, aby każdy Partner urzeczywistnił plan osiągnięcia niezależności finansowej.

 

Za pomocą jakiej ofert produktowej Souvre chce podbić rynek?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – o sile i jakości sklepu stanowią produkty codziennego użytku, kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci. Co jest w nich takiego niezwykłego? Przede wszystkim kolagen naturalny, który zawiera białko mające kluczowe znaczenie dla zachowania młodego wyglądu. Hydrat doskonale nawilża suchą lub uszkodzoną skórę, przywracając jej jędrność. Kosmetyki i suplementy diety zostały przetestowane przez tysiące zadowolonych Partnerów i Odbiorców produktów klasy premium. Kuracje kolagenowe pozwalają w kilka chwil zorganizować domowe spa, nawet wtedy gdy brakuje czasu na wizytę w salonie piękności.

Produkty Souvre

Partnerzy marki Souvre w całej Polsce organizują szkolenia produktowe połączone z pokazami działania produktów kolagenowych.Ich uczestnicy cenią sobie błyskawiczne efekty nawilżająco-odmładzające wzmocnione działaniem naturalnych składników zamkniętych w suplementach diety.

Najnowsza seria produktów to luksusowe perfumy z Linii Francuskiej i Kontynentalnej. Ich wyjątkowość polega na tym, że stanowią jedyne w swoim rodzaju kompozycje składników pochodzących z francuskiego miasta Grasse. Dzięki temu cechuje je trwałość i intensywność zapachów zamkniętych w designerskich flakonach.

Firma wpisuje się w trendy współczesnej kosmetologii promując swoje flagowe produkty kolagenowe klasy premium zarówno pod kątem codziennego dbania o urodzę jak i profilaktyki. Konkurencyjność produktów Souvre polega na ich innowacyjności rozumianej jako wykorzystanie niepopularnych na rynku. naturalnych komponentów oraz kuracji poprawiających wygląd i zdrowie cery.

 

No tak, ale w jaki sposób Souvre chce zbudować model biznesowy? I jak łączy się to z Kierunek Lider?

Firma Souvre obrała kurs na umożliwienie swoim Partnerom zbudowania stabilnego biznesu skoncentrowanego na trwałych relacjach z Partnerami i Odbiorcami. Na każdym etapie współpracy osoby, które współtworzą Souvre, mogą liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony Liderów. Model biznesowy Souvre jest bowiem oparty na wartościach, które są gwarancją sukcesu całej struktury. Twoje działania będą promowane poprzez kompetentną obsługę BOK Souvre, transparentność biznesu, szacunek do Klienta, uczciwość i otwartość na innowacyjne rozwiązania. Dbając o każdy aspekt misji firmy kreujemy wspólną wizję niezależności finansowej.

jak zarabiać w souvre

Souvre to firma przyjazna środowisku, której przyświeca nadrzędny cel polegający na dostarczaniu Odbiorcom najwyższej jakości produktów, które pozwolą zadbać o ich zdrowie i urodę w domowym zaciszu oraz w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Souvre działa zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Biznes to bowiem nie tylko zarabianie pieniędzy ale zaangażowanie się między innymi w akcje charytatywne, sponsorowanie wydarzeń sportowych i dzielenie się z potrzebującymi..

Souvre to wiedza najlepszych specjalistów z branży, liderów, którzy kreują dział e-commerce w Polsce. Dlatego Souvre zdecydowało się współpracować w ramach projektu Kierunek Lider, aby wspierać ludzi chcących zacząć działać w ramach marketingu Internetowego. Pomagamy sobie nawzajem w realizacji celów, dążeniu do doskonałości i realizacji życiowych sukcesów.

Kierunek Lider Souvre

Jeśli chcesz stać się takim, jak Liderzy w ramach Souvre – już teraz dołącz do naszego grona.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

 

Podziel się