n$>,^*z+_w-mȟ}ny}w-qe1ajYLzhui)ڮ z{ln鞞"}۩۪ygZut*'I략+y^Wz{^2-/I^jZ紲z{Mעǫv˦z{lrmry_iǛ'zޝD}z{l۪)_;Mӟw^z궶yX*m*mh!z(!\"vuܥyجV޲!l0y(&w_;Mӟw^zj'+u'tVy(zPu

Twój Własny Kawałek Mazur

Dziękuję za pozostawienie swojego maila.
Za chwilę podeślę Ci podstawowe informacje dotyczące nieruchomości gruntowych.

Dodatkowo poniżej znajdziesz mój wywiad z właścicielem firmy Treeneo. 
Dzięki temu uzupełnisz swoje informacje z pierwszej ręki.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości gruntowe?

Inwestycja w nieruchomości gruntowe jest najbezpieczniejsza i najbardziej zyskowna. Wartość gruntów w Polsce rośnie nieprzerwanie od końca II wojny światowej i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zminić. Szczególnie, że widać dosyć spore niedoszacowanie w cenach korelując nasz runek z rynkiem zagranicznym.

Kompleks Narusa

Oferowane nieruchomości położone są nad zalewem Wiślanym, w miejscowości Narusa, na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej w strefie nadmorskiej.
W bezpośredniej bliskości miejscowości znajdują się miasta: Frombork, Braniewo i Elbląg. Okoliczne środowisko przyrodnicze charakteryzuje się niezwykłymi walorami krajobrazowymi oraz wysokim stopniem czystości powietrza.

To tu następuje przenikanie klimatycznego oddziaływania Zalewu Wiślanego i morza wdzierającego się w głąb lądu. Od roku 2009 Narusa promuje się jako osada tematyczna.
Mieszkańcy stawiają na rozwój agroturystyki, turystyki historycznej i kulinarnej.
Wieś znana jest z grzybowych lasów, ukwieconych ogrodów i potraw serwowanych przez lokalne gospodynie. Warunki te składają się na potencjał turystyczny wioski tematycznej.
Przy samych nieruchomościach przebiega Szlak Kopernikowski, biegnący głównie przez miejsca związane z pobytem i pracą Mikołaja Kopernika. Rozpoczyna się on w Olsztynie a kończy w Toruniu.

Najważniejsze wartości wynikające z posiadania gruntów ziemskich

Latwo wywnioskować z powyższych wykresów, że bez względu na województwo, wartość gruntów w ciągu ostatnich lat wzrosła conajmniej kilkaset procent, Przykładowo, kupując ziemię na Mazurach w 2006 roku, trzeba było wydać około 6000 zł za 1ha. Po 10 latach ten sam grunt kosztował już prawie 40 000 zł.  Łatwo zatem policzyć, że cena gruntu wzrosła ponad 6-krotnie. 

Co więcej, z uwagi na stale rosnącą liczbę ludności na świecie i wciąż niedoszacowaną wartość gruntów w Polsce (przykładowo, w Niemczech średnia cena 1 ha gruntu w okolicy jezior jest około 10-krotnie wyższa niż w naszym kraju), w kolejnych latach możemy spodziewać się dalszego wzrostu wartości ziemi. 

Ziemia jest najbardziej trwałym aktywem i daje poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania wysokich zysków. Dzisiaj, w czasach zmiennej koniunktury, grunty to bezpieczna, zyskowna i stabilna forma inwestowania kapitału. Posiadanie ziemi w swoich zasobach to już nie tylko prestiż, ale przede wszystkim zabezpieczenie przyszłości swojej, dzieci i całej rodziny.

01

Starannie wyselekcjonowane grunty pod kątem lokalizacji – przy jeziorach, w pobliżu dużych ośrodków turystycznych.

02

Drogi dojazdowe do każdego z gruntów.

03

Przy większości gruntów możliwość uzyskania warunków zabudowy. (Pomagamy załatwić formalności)

Opinie naszych inwestorów

Bezpieczeństwo

Możesz otrzymać akt notarialny na Twoją nieruchomość.

Kupujesz bezpośrednio od nas tj. właścicieli gruntów.

Pomoc

Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem zgody na zakup gruntu.

32 zorganizowanych Konferencji nt. bezpiecznego inwestowania i budowania majątku.

Zaufanie

7 lat na rynku oreaz 2000 podpisanych umów z klientami.

Nominowani do tytułu „Lider Konkurencyjności 2018”.

Kompleks Ramsowo III

Status gruntu: rolny
Klasa gruntu: od IV do VI
Odl. od Olsztyna: 20 km
Odl. od Mrągowa: 35 km
Jezioro Dobrąg: 116 ha
Najbliższe jeziora: Dobrąg, Dadaj, Pisz, Tumiańskie
Powiat: olsztyński
Gmina: Barczewo
Obręb: Ramsowo.

Duży kompleks działek nad pięknym jeziorem Dobrąg. Bliskie położenie kompleksu przy wsi Ramsowo, zapewnia inwestorom dostęp do mediów, co ułatwia uzyskanie warunków zabudowy.
W sąsiedztwie leżą jeszcze dwa kompleksy z naszej oferty, daje to pewność rozwoju okolicy w przyszłości. Niewątpliwą zaletą tego miejsca, poza walorami krajobrazowymi jest bliskość dużego miasta.
Droga nr. 16 zapewnia znakomity dojazd do Olsztyna (20 km.) i Mrągowa (35km.) Przepiękna okolica i jednoczesna bliskość infrastruktury są jasnymi przesłankami dla inwestorów lokujących tutaj swoje pieniądze.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.