Twój Własny Kawałek Mazur

Już od 300 zł miesięcznie!*

*Bez banków i odsetek. Promocja ważna do 09.04.2021r.

18 days 1 hour 38 minutes 37 seconds

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości gruntowe?

Inwestycja w nieruchomości gruntowe jest najbezpieczniejsza i najbardziej zyskowna. Wartość gruntów w Polsce rośnie nieprzerwanie od końca II wojny światowej i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zminić. Szczególnie, że widać dosyć spore niedoszacowanie w cenach korelując nasz runek z rynkiem zagranicznym.

Kompleks Kaborno

Bardzo malownicza okolica, około 13 km od rynku w Olsztynie i 4 km od  obwodnicy Olsztyna. Dobry dojazd, dostęp do prądu na kompleksie. W otoczeniu rezerwatu, malownicza Warmińska wioseczka, miejsce czyste ekologicznie (jeziora w okolicy), cisza, dużo zwierząt, ogólnie malownicza okolica. Ciekawy potencjał wzrostu ceny związany z lokalnym zainteresowaniem. Teren świetnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną.

Najważniejsze wartości wynikające z posiadania gruntów ziemskich

Latwo wywnioskować z powyższych wykresów, że bez względu na województwo, wartość gruntów w ciągu ostatnich lat wzrosła conajmniej kilkaset procent, Przykładowo, kupując ziemię na Mazurach w 2006 roku, trzeba było wydać około 6000 zł za 1ha. Po 10 latach ten sam grunt kosztował już prawie 40 000 zł.  Łatwo zatem policzyć, że cena gruntu wzrosła ponad 6-krotnie. 

Co więcej, z uwagi na stale rosnącą liczbę ludności na świecie i wciąż niedoszacowaną wartość gruntów w Polsce (przykładowo, w Niemczech średnia cena 1 ha gruntu w okolicy jezior jest około 10-krotnie wyższa niż w naszym kraju), w kolejnych latach możemy spodziewać się dalszego wzrostu wartości ziemi. 

Ziemia jest najbardziej trwałym aktywem i daje poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania wysokich zysków. Dzisiaj, w czasach zmiennej koniunktury, grunty to bezpieczna, zyskowna i stabilna forma inwestowania kapitału. Posiadanie ziemi w swoich zasobach to już nie tylko prestiż, ale przede wszystkim zabezpieczenie przyszłości swojej, dzieci i całej rodziny.

01

Starannie wyselekcjonowane grunty pod kątem lokalizacji – przy jeziorach, w pobliżu dużych ośrodków turystycznych.

02

Drogi dojazdowe do każdego z gruntów.

03

Przy większości gruntów możliwość uzyskania warunków zabudowy. (Pomagamy załatwić formalności)

Opinie naszych inwestorów

Bezpieczeństwo

Możesz otrzymać akt notarialny na Twoją nieruchomość.

Kupujesz bezpośrednio od nas tj. właścicieli gruntów.

Pomoc

Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem zgody na zakup gruntu.

32 zorganizowanych Konferencji nt. bezpiecznego inwestowania i budowania majątku.

Zaufanie

7 lat na rynku oreaz 2000 podpisanych umów z klientami.

Nominowani do tytułu „Lider Konkurencyjności 2018”.

Kompleks Ramsowo III

Status gruntu: rolny
Klasa gruntu: od IV do VI
Odl. od Olsztyna: 20 km
Odl. od Mrągowa: 35 km
Jezioro Dobrąg: 116 ha
Najbliższe jeziora: Dobrąg, Dadaj, Pisz, Tumiańskie
Powiat: olsztyński
Gmina: Barczewo
Obręb: Ramsowo.

Duży kompleks działek nad pięknym jeziorem Dobrąg. Bliskie położenie kompleksu przy wsi Ramsowo, zapewnia inwestorom dostęp do mediów, co ułatwia uzyskanie warunków zabudowy.
W sąsiedztwie leżą jeszcze dwa kompleksy z naszej oferty, daje to pewność rozwoju okolicy w przyszłości. Niewątpliwą zaletą tego miejsca, poza walorami krajobrazowymi jest bliskość dużego miasta.
Droga nr. 16 zapewnia znakomity dojazd do Olsztyna (20 km.) i Mrągowa (35km.) Przepiękna okolica i jednoczesna bliskość infrastruktury są jasnymi przesłankami dla inwestorów lokujących tutaj swoje pieniądze.