Szczegółowy Opis Systemu NowLifestyle

Mój nowy projekt to: "NOW Life Style", to nowa odsłona znanej na całym świecie marki 7 Minutowy Trening, w którą marketingowo zaangażowani są najlepsi marketerzy świata, jak: Russel Brunson, Degan Smith, Mack Mills, Stone Evans, Tissa Gotavitarne i wielu wielu innych... Ten wielopoziomowy program partnerski nie ma sobie równych i od 2013 roku jest znany również w Polsce. 

Moja firma GVO oprócz marek działających w modelach programów partnerskich, posiada też solidne zaplecze hostingowe, na którym utrzymuje klientów premium, np: Mike Flisame [milioner internetowy, znany z oprogramowania webinarJam.com i jego pasji do oprogramowań] i jego cały biznes oraz wielu wielu innych..

Kwiecień 2017 od Joel Terien:

Nazywam się Joel Therien i zapraszam Cię do mojego nowego projektu biznesowego. 

Ja od 1996 roku prowadzę firmę hostingowo-marketingową GVO. W Polsce pierwszy raz byłem w 2011 roku, kiedy to wypuściłem na świat markę Host Then Profit, działająca do dziś w modelu rekomendacyjnym.

Wielopoziomowy Program Partnerski NOW LIFE STYLE

PRODUKT 1: ZDROWIE I URODA PAKIET DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY - Dostosowany indywidualnie plan żywieniowy dla Ciebie i 5 członków Twojej rodziny! 

PRODUKT 2: DOMOWY SYSTEM TRENINGOWY dla całej rodziny. Wysoce uniwersalny i unikalny system ćwiczeń który sprawi że cała Wasza rodzina nabierze wigoru, energii i pewności siebie.

PRODUKT 3: PROFESJONALNY AUTORESPONDER DO ZARZĄDZANIA kontaktami biznesowymi i sprzedażą i reklamą.

PRODUKT 4: KAMPANIE REKLAMOWE aby Twój biznes był jeszcze większy i powiększał Twój protfel!

ZARABIAJ 50% PROWIZJI NA START!

ZA KAZDYM RAZEM JAK TYLKO POLECISZ NASZ PRODUKT OTRZYMASZ 50% PROWIZJI NATYCHMIASTOWO, CO MIESIĄC OD KAŻDEJ JEDNEJ SPRZEDAŻY. 

DODATKOWO DAJEMY 100% PROWIZJI Z INNEGO PRODUKTU W POSTACI BONUSU DOPASOWANEGO. A TO OZNACZA ŻE JEŚLI W SWOIM ZESPOLE BĘDZIESZ MIAŁ NP. 3 OSOBY KTÓRE ZAROBIĄ PO 1000 DOLARÓW, TO Z KAŻDEJ OTRZYMASZ 500 DOLARÓW BONUSU DOPASOWANEGO! MASZ WIĘCEJ TO WIĘCEJ ZARABIASZ!

Ekskluzywny PLAN BINARNY!

TEN DODATEK SPRAWIA, że nasz program partnerski nie ma sobie równych!

Kiedy na swojej prawej nodze masz czterech partnerów biznesowych, a na lewej dwóch otrzymujesz dodatkowo 20$ za cykl. 1 cykl to 20$ a na cykl wchodzi 6 osób w proporcji 2;4 lub 4;2

Szansa Dla Ciebie!

Jeśli zarejestrujesz się już dziś i opłacisz 50$ (opłata na rok) to zajmiesz miejsce w strukturze.

Jak widzisz po prawej stronie, grupa bardzo szybko się rozrasta, dzięki temu buduje w połowie Twój biznes! 

System binarny pozwala Ci skorzystać z tego, że ja oraz inni liderzy z całego świata budujemy biznes NowLifestye. 

Copyright © 2017 - Skuteczna Dźwignia Zarobkowa - Artur Wiktor. Kopiowanie Zabronione! | Zgoda i Regulamin 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.