Starasz się zdobywać ruch w internecie, ale nie masz zadawalających efektów?

PRZESTAŃ Tracić czas i ciężko zarobione pieniądze na techniki, które nigdy nie dadzą Ci czytelników BLOGA ani TYM bardziej stałych klientów…


"11 Ultra Skutecznych Technik na Pozyskanie
7 Klientów Dziennie"

Poznaj Sekretne Sposoby Generowania Ruchu Na Stronę, Bloga Lub Sklep , Stosowane Przez Najlepiej Opłacanych Marketerów i Konsultantów Świata

 

Witaj przedsiębiorco, nazywam się Artur Wiktor i chcę poprosić Cię o 5 minut  bezwarunkowej uwagi. 

To, co za chwilę Ci opowiem może stać się najważniejszym odkryciem na temat kłamstw i mitów, które krążą w Internecie na temat generowania ruchu. Wyłącz telefon, Facebooka i powiedz rodzinie, że robisz właśnie coś ważnego.

 

Zima 2012r a ja byłem na skraju załamania. Mój blog był pusty jak Sahara w Niedzielę

To była zima 2012, wróciłem właśnie z zakupów i siadałem do pisania kolejnego artykułu na mojego bloga. Czekałem aż odmarzną mi ręce. W pokoju rozchodził się zapach świeżo zaparzonej kawy.

Nie wszystko jednak było takie różowe. Właśnie skończyłem rozmowę z moją partnerką. Umówiliśmy się, że jeżeli dalej te „internetowe biznesy” nie będą przynosiły efektów to za rok nie przedłużam domeny i przestaję pisać bloga. Powiem to otwarcie,  nie przelewało mi się a dodatkowa opłata za domenę i serwer miała wpływ na nasz budżet.

 

Bloga odwiedzało dziennie 2 osoby a lista mailingowa była tak mała, że emaile subskrybentów mogłem recytować w pociągu…

Byłem jednak pełen wiary, że ma to sens, że w końcu pojawią się czytelnicy, którzy po zapisaniu się na listę zaczął generować pasywny dochód. Otworzyłem moduł ze statystykami i moja motywacja rozpuściła się jak przed chwilą śnieg na moich policzka.

Mojego bloga odwiedziło w tym dniu 2 osoby. Nie mówię już o liście mailingowej na której było 10 osób, w tym ja i moja dziewczyna.

Byłem załamany. Pamiętam ten moment do dziś. Postawiłem sobie ultimatum – albo zacznę generować ruch, albo rzeczywiście rzucę  mrzonki o zarabianiu na blogu i pasywnym dochodzie.

Postanowiłem zainwestować wszystkie swoje oszczędności w naukę budowania ruchu. Jak szalony kupowałem kursy w języku angielskim, testowałem i sprawdzałem co zadziała w Polsce. Oglądałem i czytałem te materiały po nocach jak szalony naukowiec.


„Jeżeli zbudujesz listę na 10 tysięcy osób, nigdy już nie musisz pracować”

– Jay Abraham


Uwierz mi zainwestowałem dziesiątki tysięcy złotych w zdobycie tej wiedzy. Nie było to proste, ale wreszcie zaczęły pojawiać się efekty. Z dni na dzień coraz więcej osób odwiedzało i komentowało mojego bloga. Lista budowała się w tempie około 7 osób dziennie, co dawało 2 555 osób rocznie.

Wreszcie zaczęły pojawiać się pierwsze transakcje. Wysyłając jednego emaila generowałem zysk, na który wcześniej musiałem pracować miesiąc.

WAŻNA lekcja!

Nie piszę Ci tego, żeby się chwalić. Jak wiesz początki nie były łatwe, dlatego musisz mieć świadomość, że nie osiągniesz takich efektów w tydzień, ani prawdopodobnie w miesiąc. Jestem jednak przekonany, że po 2-3 miesiącach zaczniesz budować zaskakująco wysoki ruch, wystarczy, że zastosujesz moje techniki.


 

Jak odkryłem powtarzający się sekret masywnego ruchu największych marketerów?

Wracając do mojej historii, zrozumiałem, że same transakcje nie są jednak najważniejsze. Okazało, że większość poradników i kursów opisuje 11 podstawowych źródeł ruchu w Internecie. Gdy to odkryłem byłem w szoku. Aż krzyknąłem na cały pokój,  gdy w moim notatniku pojawiło się 11 powtarzających się technik, które stosują najwięksi marketerzy na świecie.

Długo zastanawiałem się co zrobić z tym odkryciem.

Miałem 2 opcje. Mogłem zatrzymać tę wiedzę dla siebie i dla moich klientów coachingowych, lub zebrać wszystkie te techniki w jedną całość i udostępnić szerszej grupie odbiorców. Wygrała ta druga opcja. Dlaczego? Bo mam świadomość, że jeżeli nauczę Cię tych 11 technik pomogę Ci w osiągnięciu nieporównywalnie większego ruchu na Twoim blogu.

Wierzę mocno, że istnieje coś co nazywamy regułą wzajemności. Jeżeli pomożesz wystarczającej liczbie osób rozwiązać ich problem, oni pomogą Tobie zrealizować Twoje cele. Dzięki temu ebookowi staniemy na płaszczyźnie wygrany – wygrany.


Gdzie tkwi haczyk i dlaczego te techniki dają rewolucyjne efekty?

Jest jednak pewien haczyk, nie chcę, żeby techniki te poznali wszyscy, szczególnie Ci, którzy nie potrafią podejmować szybkich decyzji. Dlatego postanowiłem udostępnić jedynie 100 egzemplarzy tego poradnika. Dla Ciebie jest to również gwarancja, że ebook ten nie wpadnie w ręce twojej konkurencji.

Efekty, które udało mi się uzyskać do dnia dzisiejszego powodują, że do dziś na plecach pojawia się u mnie dreszczyk emocji. Opisane efekty uzyskałem tylko i wyłącznie za pomocą technik opisanych w ebooku, który już za kilka minut będzie na twoim dysku:

 Oto, co otrzymasz już za 3 minuty (ebook wysyłamy automatycznie nawet o 3.34 w nocy)

 • Poznasz prosty patent (zarezerwowany tylko dla płatnych konsultacji), który spowoduje, że internauci będą odwiedzali Twojego bloga a nie strony konkurencji.
 • Odkryjesz nietypowe zjawisko tzw. rakiety sprzedaży, czyli zabiegu, który szybko podwoi Twoją sprzedaż.
 • Odpowiesz sobie na pytanie, które dręczy 97% marketerów internetowych, czyli jak długi powinien być wpis na blogu?
 • Opowiem Ci szczegółowo jakiego języka używać na blogu, żeby czytelnik poczuł z Tobą niezwykle silną więź i chciał stale powracać do twoich artykułów?
 • Poznasz 1 najważniejszy element Twojego bloga.  Możesz go zignorować, ale wtedy stracisz wiele lat na nieskuteczne działania. Wiem co mówię, sam na początku ignorowałem ten element i przez to straciłem kilkanaście tysięcy złotych.
 • Otrzymasz konkretne instrukcje krok po kroku na zaplanowanie dochodowych kampanii w Social Media. Ci, którzy twierdzą, że reklama na Facebooku nie działa, albo robią to nieskutecznie, albo (co gorsze) są teoretykami. Tutaj dostajesz wiedzę prosto od praktyka.
 • Odkryjesz jaki 1 prosty trick powoduje, że czytelnicy będą jak zahipnotyzowani wracali na Twojego bloga i czytali artykuły z wypiekami na twarzy?
 • Poznasz unikalny przepis na to, żeby Twój blog osiągał najwyższe wyniki w Google pokonując Twoich konkurentów.
 • Zdradzę Ci jakie 1 narzędzie spowoduje, że twoje wpisy będą częściej komentowane przez czytelników. Dzięki tym komentarzom zdobędziesz więcej wejść oraz szybciej zbudujesz wizerunek eksperta w swojej niszy.

"Od kilku lat korzystam z metod, które znajdziesz w poradniku Artura i mogę powiedzieć Ci jedno... Niezależnie od tego co akurat robię, każdego dnia (na autopilocie) na moją listę trafiają nowe kontakty - dzięki temu mój biznes rozwija się w oszałamiającym tempie i nawet gdybym miał zacząć od zera, to w miesiąc jestem wstanie zbudować 4 lub nawet 5 cyfrowy dochód. Koniecznie przeczytaj ten poradnik i wykonaj wszystkie instrukcje!"

Paweł Grzech

... ale, to nie wszystko, dodatkowo mam dla Ciebie

 • Gotowy plan działania, który przyniesie Ci setki odwiedzin już kilka tygodni po wdrożeniu;
 •  Adresy stron i wtyczek, które ułatwią Ci zdobywanie ruchu;
 • Gotowy system do zbudowania bloga i pozycji eksperta w swojej branży
 • I wiele więcej...

Czy stać Cię na wyrzucenie w błoto kilkudziesięciu tysięcy złotych na nieskuteczne techniki generowania ruchu?

Możesz samodzielnie odkrywać najskuteczniejsze techniki generowania ruchu i zmieniania czytelników w klientów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zainwestował tysiące złotych w szkolenia. Możesz testować wszystkie techniki po nocach sprawdzając, która działają a które nie są przystosowane do polskich realiów.

Jest też druga opcja. Możesz skorzystać z mojej wiedzy, testów i porażek. Osobiście zainwestowałem we wszystkie programy i szkolenia dziesiątki tysięcy złotych, ty możesz otrzymać całą esencję mojej wiedzy za ułamek tej wartości.

Na początku wyceniłem tę wiedze na 94 złotych. Pomyślałem jednak o wielu osobach, które dopiero zaczynają, dlatego inwestycja dla pierwszych 100 osób wyniesie jedynie

Tylko 97zł

Tylko 27zł

 Masz 30 dni na testowanie esencji moich technik i strategii w postaci ebooka "Jak Zwiększyć Ruch Na Blogu Lub Stronie?" 

Wyobraź sobie, że przez 30 dni możesz sprawdzać mój produkt. Testujesz moje rozwiązania i sprawdzasz efekty. Jeżeli w twoim przypadku nie pojawią się żadne, pozytywne zmiany bez słowa zwrócę Ci gotówkę. Nie ma według mnie uczciwszej metody jak jazda próbna, dlatego przeznacz 30 najbliższych dni na sprawdzenie tej wiedzy w praktyce.

TAK! Arturze chcę otrzymać paczkę 11 najsilniejszych taktyk i strategii generowania ruchu na bloga lub stronę www

Tak! Odbieram ebooka "Jak Zwiększyć Ruch Na Blogu Lub Stronie?" Wiem, że mam żelazną gwarancję satysfakcji

Tylko 97zł

Tylko 27zł

Możesz przetestować moje metody przez 30 dni!

Stając się moim klientem otrzymujesz pełne wsparcie i dostęp do specjalnej, tajnej grupy!

PS Chcę Ci tylko przypomnieć, że już za kilka minut możesz zacząć wprowadzać zmiany w swoim blogu na zasadzie kopiuj wklej. Lata moich doświadczeń i testów dostajesz bez dodatkowych kosztów i nieprzespanych nocy.

PPS Weź pod uwagę, że produkt znika w szybkim tempie. Udostępniłem tylko 100 sztuk w tej cenie i jak się domyślasz warto się pospieszyć.


Uśmiechnij się :)

 

Copyright © Artur Wiktor, 2015 | Regulamin zakupów | Polityka prywatności | Kontakt


This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.