Tutaj znajdziesz możliwości!

Każdy Myśli o Zmienianiu Świata, a Nikt o Zmienianiu Siebie...

Nazywam się Artur Wiktor i od jakiegoś czasu prowadzę bloga, platformę edukacyjną „Skuteczna Dźwignia Zarobkowa”. Zdecydowałem się na rozpoczęcie przygody z blogowaniem ponieważ szukałem możliwości pomocy innym. Wiele osób narzeka na swoje prace, życie i rozwój. Postanowiłem udowodnić, że można zarabiać bardzo dobrze i być wolnym – poświęcać czas rodzinie, przyjaciołom, podróżować i cieszyć się życiem.

Swoją pozytywną energią postanowiłem zarażać innych, nie tylko do mojej pasji jaką jest muzyka, ale właśnie prowadzenia niezależnego biznesu. Jako wolny człowiek chciałem robić coś zupełnie innego, nie być podporządkowanym żadnemu szefowi ale pracować na własny rachunek. I udało się!

W dzisiejszych czasach najłatwiej komunikować się ze światem za pomocą Internetu. Pomyślałem – dlaczego nie zabrać się za działalność w sieci?? Już od dłuższego czasu słyszałem o marketingu internetowym. Dlatego postanowiłem spróbować swoich sił. Często słyszałem pytania w stylu: jak zarabiać na blogu, na jaki program partnerski postawić? I tak rozpoczął się e-biznesowy etap w moim życiu. Wybrałem taką ścieżkę kariery ponieważ w żaden sposób nie jestem ograniczony. Mam czas na pracę, realizację pasji, rodzinę, przyjaciół, podróżowanie. Dzięki e-biznesowi czuję się spełnionym człowiekiem.

Najważniejsze w życiu jest żeby kochać to, co się robi. Mając roczną przerwę podczas studiów musiałem znaleźć coś, co by mnie usatysfakcjonowało. Od tego czasu współpracuję z wieloma osobami, w ramach wielu programów partnerskich, które dają mi możliwość dochodu pasywnego. Moje pieniądze pracują na mnie 24/7, a ja nie muszę przejmować się co będzie jutro. Zarabiam nawet wtedy, gdy nie pracuję. Działam kiedy chcę, z kim chcę i gdzie chcę! Szefowanie dla samego siebie to najlepsza część tego biznesu! 

W Polsce e-biznes nie jest jeszcze tak popularny jak w innych częściach świata. Poprzez swoje działania staram się zmienić myślenie Polaków. Szukam do współpracy ludzi, którzy nie boją się aktywności, takich, którzy chcą zmienić swoje życie na łatwiejsze. Jeśli jesteś gotowy na kooperację – serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

Chcę Ci udowodnić, że Twoja praca powinna być jedynie dodatkiem do codziennej egzystencji. Na początku oczywiście nie jest łatwo. Zarobek nie koniecznie będzie satysfakcjonujący, będzie stanowił jedynie uzupełnienie. Z czasem jednak coraz bardziej się rozwijamy i dochodzimy do wniosku, że możemy zrezygnować z etatu w korporacji. Ustalenie skutecznego planu działania to w przypadku e-biznesu podstawowa sprawa. Wtedy wystarczy  1- 5 godzin dziennie, nawet co 2-3 dni i można czerpać zadowalające korzyści finansowe.

E-biznes to praca dla każdego, niezależnie od wykształcenia czy wieku. Ważnym aspektem jest wybór mentora, który wprowadzi nas w całą procedurę działania i pokaże jaką drogę wybrać. Najczęstszym powodem do rezygnacji jest właśnie niewiedza początkujących. Jeśli będziemy mieć przy sobie osobę zaufaną, która zna się na biznesie, będzie nam łatwiej wkroczyć w ten świat. W sieci jest tyle możliwości, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Praktycznie działania odnajdziemy w każdej dziedzinie.

Aby odnieść sukces trzeba podejść do e-biznesu jak do normalniej pracy na etacie. Gwarancją triumfu jest bowiem konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu. Biznes to współpraca z ludźmi, bez niej jesteśmy skazani na porażkę. Dlatego działanie w ramach programów partnerskich, zrzeszających ludzi w ramach tej samej dziedziny najlepiej wpływa na rozwój działalności w sieci.

Aby stać się liderem trzeba równocześnie pomagać innym, a nie skupiać się wyłącznie na własnych zarobkach – to główna zasada działania w ramach e-biznesu.

Moja pasją, hobby i miłością była i będzie muzyka. Jestem muzykiem instrumentalistą. Niektórzy nawet mówią że Multi-instrumentalistą. Od dziecka mam styczność z ciekawymi instrumentami, które towarzyszą mi do dziś. Zawsze wiedziałem co chce robić, moim marzeniem było grać, grać i jeszcze raz… grać 🙂 

Tak też się stało. Działam w różnych zespołach ludowych, gdzie kultywuję tradycję naszych ojców, dziadów i pradziadów. Aktualnie, uczę gitarowego fechtunku każdego, kto jest ambitny i systematycznie ćwiczy – czyli robię to, o czym marzyłem.  Dzięki temu poznałem wiele ciekawych ludzi i zwiedziłem odrobinkę świata. Bardzo się z tego cieszę. W niedalekiej przyszłości chciałbym wydać swój Internetowy kurs gry na gitarze.

Na pewno w jakiś sposób, muzyka i mój tryb życia, pomógł mi w komunikacji międzyludzkiej. Aż do takiego stopnia, że sam mogę innych wiele nauczyć.

Biznes w realu czy wirtualu – to nie ma znaczenia, w każdym z nich etyka jest najważniejsza. O finansowych i społecznych zaletach zarabiania w internecie mówi pasjonat gitarowych riffów, pan Artur Wiktor.

Wiele osób pyta mnie jak zarabiać na blogu? Jaki program partnerski wybrać? Każdy szuka wartościowej i konkretnej wiedzy na ten temat. Dlatego stworzyłem blog – bardziej platformę edukacyjną „Skuteczna Dźwignia Zarobkowa”. To jest mój pomysł na biznes w internecie i wiem, że dla każdego może to być sposób na własny biznes, dlatego przekazuje tutaj konkretne triki i metody działania. Pamiętaj, że zarabianie na blogu jest możliwe i ja Ci do udowodnię:)

Moje osiągnięcia

Trener NLP

Trener NLP

Dualistyczna Inteligęcja Finansowa

Dualistyczna Inteligęcja Finansowa

Ekspert Stron www

Ekspert Stron WWW

Festiwal Inspiracji

Za całokształt działalności w Internecie - od firmy servaq

Nowy Mercedes CLA 250 za efekty

Opinie na temat Artura

Najlepsza orkiestra gra ciszej niż Artur i Jego Team, z którym razem zarabiają pieniądze. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy i dokładności, a co za tym idzie – wyników, jakie Artur wykręca wraz ze swoim zespołem. Współpracę z Arturem polecam osobom, które szukają mocnego wparcia i konkretnie wytyczonego planu działania.

Grzegorz Ciupek

https://grzegorzciupek.pl

Zarabianie przez internet może być proste, ale pod jednym warunkiem. Że otrzymasz kompletną wiedzę jak to zrobić. Artur Wiktor ma dwie wielkie zalety: łatwość przekazywania wiedzy oraz umiejętność dobrania programu partnerskiego do twoich obecnych potrzeb. Dzięki temu robisz postępu już od pierwszych dni.

Wojciech Wesołowski

https://wojciechwesolowski.pl

Gdyby nie ten człowiek- moje życie stałoby w miejscu. Artur to konkretny partner biznesowy, który nauczył mnie jak jak zmieniać swoje życie i osiągać swoje cele. Jest moim wzorem do naśladowania, jest osobą której można zaufać. To chodzący perfekcjonista z dokładnością zegarka szfajcarskiego, konkretny, wymagający, ale dzięki temu odnoszę same sukcesy!

Artur Ścibisz

Artur Ścibisz

Koniecznie nawiąż kontakt z autorem tego bloga. Tym bardziej, że będziesz współpracować z Arturem Wiktorem. Jest to jeden z najlepszych ekspertów od marketingu internetowego jakich znam. Ten facet w bardzo krótkim czasie osiągną to, do czego większość osób nie może dojść przez 5, a nawet 10 lat. Jeśli będziesz słuchać Artura, to dojdziesz naprawdę daleko. Z kimś takim warto współpracować.

Paweł Grzech

https://www.ebiznesdlakazdego.pl

Praca z dowolnego miejsca na ziemi, dochód pasywny, wolność oraz czas – to wszystko może zapewnić Ci współpraca z takim ekspertem jak Artur Wiktor. A tak naprawdę od tego dzieli Cię jeden krok. Odezwij się do Artura i wyraź swoje zainteresowanie, a zobaczysz jak tak drobna decyzja może pomóc Ci w osiągnięciu tego co dla wielu jest nieosiągalne. Polecam!

Rafał Kujawa

https://rafalkujawa.pl

Przygodę z zarabianiem w Internecie zaczynałem wiele lat temu. Po pierwszych sukcesach nastąpił spadek formy i zniechęcenie. Postanowiłem odsunąć się z branży marketingu internetowego na kilka lat. Później poznałem przez Internet Artura i zacząłem go obserwować. Zainspirował mnie tak bardzo, że postanowiłem w 2016 roku wrócić do branży i uczyć się od niego. To był strzał w dziesiątkę! Artur to osoba kompetentna, a umiejętności przekazywania wiedzy mógłby uczyć wielu nauczycieli.

Daniel Kępa

https://UniwersytetMarketingu.pl

Artur to konsekwentny i ambitny gość który nie boi się wyzwań. Znamy się od dawna i Współpracujemy razem. Zawsze uśmiechnięty, szczery i zaangażowany. Jeśli szukasz odpowiedniej osoby która poprowadzi cię sukcesu to śmiało kontaktuj się z Arturem bo on zna właściwa drogę Do Twojego sukcesu w zarabianiu pieniędzy online

Przemek Szczęch

https://przemekszczech.pl

Artur jest dobrym człowiekiem, i jest dobry w tym co robi, umie świetnie przekazać potrzebną Ci wiedzę, aby zarabiać w Internecie. Wiele się nauczyłem od Artura i Ty również wiele się możesz nauczyć i odnosić ogromne sukcesy, dlatego zaufaj Arturowi i postaw na niego, a nie zawiedziesz się. Możesz być pewien że w każdej sytuacji ci pomoże oraz doradzi.

Michał Makarewicz

https://michalmakarewicz.pl/

Opinia Urszuli Klimik

Opinia Cezary Karwowski

Opinia Adrian Nowak

Opinia Paweł Łabęda

Pan Artur Wiktor nasz gość specjalny zaproszony przez Naukowe Koło Przedsiębiorców na konferencję pod hasłem ,, Kreowanie postaw przedsiębiorczych’’ wygłosił do studentów swój wykład pt: ,, Biznes w realu czy wirtualu to nie ma znaczenia, w każdym z nich etyka jest najważniejsza’’.

   Według mojej opinii wykład był poprowadzony rzetelnie, sumiennie i w sposób bardzo ciekawy, przekaz wiedzy na temat kreowania postaw przedsiębiorczych został przedstawiony językiem bardzo przystępnym dla studenta. Muszę powiedzieć ,że dla mnie osobiście okazał się Pan bardzo dobrym mentorem, nie tylko pod względem wiedzy ale choćby przez to że zdecydował się Pan przemawiać do nas na ,,per Ty’’ .  Jeżeli chodzi o sposób wypowiadania się i gestykulację to uważam, że dzięki kursom NLP, które Pan odbył potrafił Pan bardzo sprawnie i elastycznie poprowadzić ten wykład.

  Z tego co zaobserwowałem, nie wszyscy studenci obecni na konferencji przysłuchiwali się z uwagą temu o czym Pan mówi, myślę, że mogło to wynikać z tego , że nie mieli dostatecznej(podstawowej) wiedzy na ten temat i przez to zatracili w pewien sposób logiczny tok rozumowania.

Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w konferencji z Pana udziałem i dowiedzieć się ciekawych rzeczy, które z pewnością mogą się przydać właśnie pod kątem działalności w tej branży.

Wystawił Arkadiusz Maruszak