O mnie(ogolnie)

O mnie(ogolnie)

 

1Jestem młodym człowiekiem działający w marketingu Internetowym. Od bardzo dawna interesuję mnie biznes online i już po praktycznie roku działania, odniosłem swoje pierwsze bardzo pozytywne sukcesy. Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ jest to coś wspaniałego! Pozwala mi on na pracę w domu i robię to kiedy chcę. Daje możliwość współpracy z wieloma ciekawymi ludźmi oraz pozwala na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy. Dzięki temu czuje, że jestem wolny i spełniam siebie w 100%.

Odkąd zarobiłem pierwsze „łatwe pieniądze” w branży muzycznej, wiedziałem, że nigdy nie będę chciał pracować na etacie, ale na pewno dla siebie. Gdy rozpocząłem działania w eBiznesie, pomaganie innym stało się moją pasją. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że pokochałem to co robię i wiem, że chcę to robić nadal. Biznes internetowy zmienia życie wielu osób. Większość osób za szybko się poddaje, ja jednak nie poddaje się i ciągle dążę do wyznaczonego sobie celu.

Obecnie współpracuje z wieloma osobami z całej Polski i z miłą chęcią podejmę współpracę z każdym, kto ma odwagę spróbować swoich sił w świecie e-biznesu. Poszukuję ludzi przede wszystkim ambitnych i gotowych do działania. Jeżeli uważasz, że jesteś taką osobą i chcesz zacząć zarabiać przez internet, to skontaktuj się ze mną.

 Jestem także współautorem platformy szkoleniowej

PB

 

 

 Aby Poznać Mnie Bliżej Zapisz Się Na Jeden Z Moich
Darmowych Kursów, Które Znajdziesz Tutaj>>

 

Przeczytaj też wywiad z moją skromną osobą i dowiedz się więcej na mój temat.

Biznes w realu czy wirtualu – to nie ma znaczenia, w każdym z nich etyka jest najważniejsza. O finansowych i społecznych zaletach zarabiania w internecie mówi pasjonat gitarowych riffów, pan Artur Wiktor.

Wywiad z Arturem WIktorem

 

Ja i muzyka

ludowyMoja pasją, hobby i miłością była i będzie muzyka. Jestem muzykiem instrumentalistą. Niektórzy nawet mówią że Multi-instrumentalistą. Od dziecka mam styczność z ciekawymi instrumentami, które towarzyszą mi do dziś. Zawsze wiedziałem co chce robić, moim marzeniem było grać, grać i jeszcze raz… grać 🙂 

Tak też się stało. Działam w różnych zespołach ludowych, gdzie kultywuję tradycję naszych ojców, dziadów i pradziadów. Aktualnie, uczę gitarowego fechtunku każdego, kto jest ambitny i systematycznie ćwiczy – czyli robię to, o czym marzyłem.  Dzięki temu poznałem wiele ciekawych ludzi i zwiedziłem odrobinkę świata. Bardzo się z tego cieszę. W niedalekiej przyszłosci chciałbym wydać swój Internetowy kurs gry na gitarze.

Na pewno w jakiś sposób, muzyka i mój tryb życia, pomógł mi w komunikacji międzyludzkiej. Aż do takiego stopnia, że sam mogę innych wiele nauczyć.

Zapraszam do udziału w mojej, a raczej naszej wspólnej podróży do wolności finansowej.

 

 

Moje osiągnięcia

Artek0001Artek0002Artek0003 

 

Baw się dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!