O mnie(ogolnie)

O mnie(ogolnie)

 

1Jestem młodym człowiekiem działający w marketingu Internetowym. Od bardzo dawna interesuję mnie biznes online i już po praktycznie roku działania, odniosłem swoje pierwsze bardzo pozytywne sukcesy. Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ jest to coś wspaniałego! Pozwala mi on na pracę w domu i robię to kiedy chcę. Daje możliwość współpracy z wieloma ciekawymi ludźmi oraz pozwala na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy. Dzięki temu czuje, że jestem wolny i spełniam siebie w 100%.

Odkąd zarobiłem pierwsze „łatwe pieniądze” w branży muzycznej, wiedziałem, że nigdy nie będę chciał pracować na etacie, ale na pewno dla siebie. Gdy rozpocząłem działania w eBiznesie, pomaganie innym stało się moją pasją. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że pokochałem to co robię i wiem, że chcę to robić nadal. Biznes internetowy zmienia życie wielu osób. Większość osób za szybko się poddaje, ja jednak nie poddaje się i ciągle dążę do wyznaczonego sobie celu.

Obecnie współpracuje z wieloma osobami z całej Polski i z miłą chęcią podejmę współpracę z każdym, kto ma odwagę spróbować swoich sił w świecie e-biznesu. Poszukuję ludzi przede wszystkim ambitnych i gotowych do działania. Jeżeli uważasz, że jesteś taką osobą i chcesz zacząć zarabiać przez internet, to skontaktuj się ze mną.

 Jestem także współautorem platformy szkoleniowej

PB

 

 

 Aby Poznać Mnie Bliżej Zapisz Się Na Jeden Z Moich
Darmowych Kursów, Które Znajdziesz Tutaj>>

 

Przeczytaj też wywiad z moją skromną osobą i dowiedz się więcej na mój temat.

Biznes w realu czy wirtualu – to nie ma znaczenia, w każdym z nich etyka jest najważniejsza. O finansowych i społecznych zaletach zarabiania w internecie mówi pasjonat gitarowych riffów, pan Artur Wiktor.

Wywiad z Arturem WIktorem

 

Ja i muzyka

ludowyMoja pasją, hobby i miłością była i będzie muzyka. Jestem muzykiem instrumentalistą. Niektórzy nawet mówią że Multi-instrumentalistą. Od dziecka mam styczność z ciekawymi instrumentami, które towarzyszą mi do dziś. Zawsze wiedziałem co chce robić, moim marzeniem było grać, grać i jeszcze raz… grać 🙂 

Tak też się stało. Działam w różnych zespołach ludowych, gdzie kultywuję tradycję naszych ojców, dziadów i pradziadów. Aktualnie, uczę gitarowego fechtunku każdego, kto jest ambitny i systematycznie ćwiczy – czyli robię to, o czym marzyłem.  Dzięki temu poznałem wiele ciekawych ludzi i zwiedziłem odrobinkę świata. Bardzo się z tego cieszę. W niedalekiej przyszłosci chciałbym wydać swój Internetowy kurs gry na gitarze.

Na pewno w jakiś sposób, muzyka i mój tryb życia, pomógł mi w komunikacji międzyludzkiej. Aż do takiego stopnia, że sam mogę innych wiele nauczyć.

Zapraszam do udziału w mojej, a raczej naszej wspólnej podróży do wolności finansowej.

 

 

Moje osiągnięcia

Artek0001Artek0002Artek0003 

 

Baw się dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!