Guarium to narzędzia, które będą miały wpływ na Twój sukces w internecie.

Jako, że Guarium staje się już powoli najciekawszym systemem e-commerce, warto również wspomnieć o narzędziach, jakie oferuje. Dzięki kompleksowym narzędziom Guarium będziesz w stanie prowadzić swój biznes online na najwyższych obrotach bez konieczności wydawania wielkich sum na instrumenty, które w rzeczywistości do niczego by Ci się nie  przydały.

Narzędzia Guarium gwarantują jakość i są dopasowane do potrzeb rynkowych, jakie obecnie panują w e-biznesie.

Twój biznes online nie obejdzie się bez podstawowego oprzyrządowania. Musisz dysponować pewnymi środkami, które zaprowadzą Cię do ustalonego wcześniej celu. Narzędzia Guarium gwarantują sukces gdyż w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego tak naprawdę Ci potrzeba. Krok po kroku masz wyjaśnione co należy zrobić, jakich systemów i narzędzi do promocji używać, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów.

To, co sprawia kolejną trudność początkowym marketerom to oczywiście koszty. Stworzenie dobrej strony internetowej lub bloga to wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych. Doliczmy do tego jeszcze system email marketingu, domenę, hosting, landing page, a robi się z tego naprawdę pokaźna suma. Narzędzia Guarium rozwiązują ten problem ponieważ w przystępnej cenie będziesz mieć dostęp do wszystkich tych metod pracy.

Dzięki narzędziom Guarium oszczędzisz czas i pieniądze. W zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania Guarium oferuje 4 zestawy, które umożliwią Ci skuteczną sprzedaż w Internecie oraz budowę wizerunku eksperta.

Przejdźmy zatem do konkretów.

Guarium to narzędzia, które będą miały wpływ na Twój sukces w internecie.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

1 narzędzie - Autoresponder netsendo

Bardzo prosty w obsłudze, a zarazem zaawansowany bez limitów subskrybentów. Dzięki niemu ilość wysyłek, list adresowych czy subskrybentów jest nieograniczona i zależy wyłącznie od Ciebie.

Poza tym decydując się na netsendo nie musisz płacić żadnych comiesięcznych abonamentów. Płacisz raz i korzystasz ile chcesz. Masz pełną kontrolę nad systemem, który pracuje na Twoim serwerze. Dodatkowo netsendo gwarantuje Ci bezpieczeństwo i nikt poza Tobą nie ma dostępu do kampanii i  list mailingowych.

2 narzędzie - Aplikacja Gapli

Kolejne narzędzie Guarium, dzięki któremu zyskasz przewagę nad konkurencją w sieci to aplikacja Gapli.

Jest to generator własnej aplikacji mobilnej. Żyjemy w XXI wieku i nie ma chyba osoby, która nie używałaby na co dzień smartphona.

Rynek mobilny zaczyna sprint po dominację nad cyberprzestrzenią i z miesiąca na miesiąc odnotowuje stały wzrost. Szacuje się, że w wkrótce ponad 50% ludności całego świata będzie miała dostęp do Internetu w telefonie. W samej Polsce ponad 55% całego ruchu w Internecie jest generowane przez użytkowników mobilnych, a coraz częściej treści przegląda się na zewnętrznych aplikacjach. Co najlepsze, nie potrzebujesz zlecać agencji jej wykonanie i inwestować dziesiątki tys. zł. Wystarczy Ci Gapli, a zrobisz to sam..

3 narzędzie - Twoje centrum zarządzania treściami i marką osobistą.

Twój e-biznes nie obejdzie się również bez strony eksperckiej. Jedną z narzędzi Guarium będzie stanowić Twoje centrum zarządzania treściami i marką osobistą.

Tak jak mówi stare marketingowe powiedzenie – daj się poznać, zbuduj zaufanie, daj się polubić i na końcu daj sobie zapłacić. W Internecie ludzie kupują i nawiązują współpracę z ludźmi, których znają i ufają, a najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest regularne publikowanie treści i wartości.

4 narzędzie - Strona Expercka Guarium

Budowa marki osobistej jest niezwykle ważna i w długoterminowej perspektywie przynosi potężne rezultaty. Zrobisz to dzięki swojej Stronie Eksperckiej Guarium, czyli centrum zarządzania Twoimi treściami.

5 narzędzie - Kreator Landing Page

Dzięki kreatorowi Landing Page Guarium nigdy w życiu nie pomyślisz już, że mogłoby to być skomplikowane zadanie. Wystarczy przeciągnąć i upuścić element, dodać tekst, zapisać i gotowe. Proste jak stworzenie prezentacji w Power Point.

Dodatkowo do dyspozycji masz nielimitowaną ilość odwiedzin w miesiącu oraz dziesiątki gotowych szablonów!

6 narzędzie - Domena i Hosting Guarium

Dzięki kreatorowi Landing Page Guarium nigdy w życiu nie pomyślisz już, że mogłoby to być skomplikowane zadanie. Wystarczy przeciągnąć i upuścić element, dodać tekst, zapisać i gotowe. Proste jak stworzenie prezentacji w Power Point.

Dodatkowo do dyspozycji masz nielimitowaną ilość odwiedzin w miesiącu oraz dziesiątki gotowych szablonów!

7 narzędzie - Ankieta Guarium

Poznasz swoich klientów dzięki Ankietom Guarium. Ankieta to najlepsze narzędzie, dzięki któremu jesteś w stanie poznać opinie zarówno swoich stałych Klientów jak i tych potencjalnych.

To przecież do nich kierujesz swój biznes i od nich chcesz uzyskać ostateczny feedback, który powie Ci czy dobrze prowadzisz wszelkie działania. Dlatego wśród narzędzi Guarium nie mogło zabrać profesjonalnego generatora zintegrowanych ankiet – Questimaker. Ankiety są doskonałym narzędziem szczególnie dla osób, które prowadzą swój biznes online.

Ankiety gwarantują 100% sukcesu ponieważ pokazują Twojemu biznesowi w jakim kierunku należy postępować, aby osiągnąć wyznaczony cel. Są narzędziem badawczym, które pozwoli Ci wyciągnąć konkretne wnioski na danym etapie rozwoju biznesowego.

8 narzędzie - Narzędzia SEO

Jedno z narzędzi Guarium oferowane w pakiecie to również narzędzie SEO.

Dzięki tej funkcji wypozycjonujesz swoją Stronę Ekspercką w wyszukiwarce Google i otrzymasz zastrzyk bezpłatnego ruchu pod Twoimi artykułami.

Ankiety gwarantują 100% sukcesu ponieważ pokazują Twojemu biznesowi w jakim kierunku należy postępować, aby osiągnąć wyznaczony cel. Są narzędziem badawczym, które pozwoli Ci wyciągnąć konkretne wnioski na danym etapie rozwoju biznesowego.

9 narzędzie - Kreator pop-up

Wyłapiesz każdego użytkownika na swojej stronie i w najlepszym momencie wyświetlisz mu pojawiające się okienko z zapisem do Twojej bazy mailingowej.

10 narzędzie - Ukrywanie tekstu na stronie

Dzięki tej funkcji możesz ukryć część wybranego artykułu na swojej Stronie Eksperckiej Guarium i umożliwić odblokowanie jej przez opłatę lub pozostawienie maila.

11 narzędzie - Automatyczne publikacje podcastów

Jeżeli jesteś autorem i chcesz budować swoją markę poprzez podcasty, to to narzędzie Ci się przyda. Automatycznie po wrzuceniu na Stronę Ekspercką Guarium dodaje Twój podcast na iTunes, RSS i Android Podcasts.

12 narzędzie - Automatyczne banery na stronie

Dzięki temu będziesz mógł prowadzić z góry zaplanowane kampanie na swojej Stronie Eksperckiej Guarium. Banery będą podmieniać się w ustalonym przez Ciebie dniu i godzinie.

13 narzędzie - Webinary

I wreszcie narzędzie Guarium, które pozwoli Ci na organizację webinarów.

To narzędzie pozwoli Ci na organizację Twojego szkolenia on-line od stworzenia strony do przeprowadzenia spotkania na żywo i udostępnienia nagrania. Dzięki temu będziesz mógł budować relacje, dawać wartość oraz organizować prezentacje on-line na żywo.

Narzędzia Guarium to jednak nie tylko poszczególne aparaty do budowy online biznesu.

Nic byś nie zdziałał gdyby nie profesjonalna wiedza ekspercka i wsparcie najlepszych z branży.

Posiadanie samych narzędzi nic nie da, dopóki nie umie się ich obsłużyć i nie zna się skutecznych strategii promocji w Internecie.

Z tego powodu Guarium uruchomiło bezpłatne warsztaty e-marketingowe dla wszystkich Klientów.

Podczas szkoleń nie tylko zostają omówione narzędzia, ale również specjaliści Guarium pochylają się nad Twoimi wyzwaniami, rozwiązują problemy i wskazują właściwą Tobie drogę rozwoju w Internecie.

Professional Internet Marketer Guarium to nie tylko warsztaty, ale gotowa recepta na Twój
e-biznes.

W skład Professional Internet Marketer Guarium wchodzą:

- 1 -

Dziesiątki godzin warsztatów. Każdego nagranie to praktyczna i czysta wiedza marketingowa.

- 2 -

Zajęcia krok po kroku. Guarium przeprowadzi Cię za rękę aż do momentu, w którym Internet stanie się Twoim podstawowym źródłem dochodu.

- 3 -

Elastyczne prowadzenie warsztatów. Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy już masz bagaż doświadczeń – na warsztatach Guarium z pewnością nauczysz się nowych i praktycznych umiejętności.

Z narzędziem Guarium jakim są warsztaty możesz uczyć się na 3 różne sposoby.

$

Po pierwsze:

Guarium oferuje warsztaty stacjonarne w danych miastach. Podczas spotkań będziesz pracować na swoim komputerze ucząc się nowych technik promocji w Internecie z wykorzystaniem swoich narzędzi Guarium. Każdy z naszych Klientów ma bezpłatny wstęp, reszta musi zapłacić 797 zł za uczestnictwo.
$

Po drugie:

Szkolenia on-line odbywają 4 razy w tygodniu, gdzie nauczysz się obsługi narzędzi Guarium, poznasz skuteczne strategie promocji w Internecie, poznasz sposoby na zarabianie w Internecie i rozwiniesz swoje umiejętności.
$

Po trzecie:

Otrzymasz dostęp do dziesiątek godzin nagrań poprzednich szkoleń Guarium. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z dowolnego miejsca na każdym urządzeniu. Wystarczy tylko połączenie z Internetem.

Narzędzia Guarium dostępne są w różnych pakietach, w zależności od Twoich umiejętności i potrzeb.

Nie musisz kupować od razu całego pakietu. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, możesz skorzystać z 14-dniowrgo okresu próbnego za jedyne 9,99zł.

Instalacją wszystkich narzędzi zajmą się programiści Guarium, którzy zainstalują je na wybranej przez Ciebie domienie gratis.

Dodatkowo możesz wybrać dłuższy okres użytkowania narzędzie, dzięki czemu więcej zaoszczędzisz.

Poszczególne pakiety możesz wykupić na okres 12 lub 24 miesięcy ( pamiętaj, że im dłuższy czas, na który wykupisz dany pakiet, tym cena korzystniejsza).

Narzędzia Guarium to gwarant sukcesu w biznesie online na każdym etapie. Już dziś zapisz się do newslettera i skorzystaj z opcji testowej, a przekonasz się, że to najlepsze rozwiązanie.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

Podziel się