#16 Wskazówki Marketingowe – Kto wie lepiej? Ty sam, czy może Twoi znajomi? – Artur Wiktor

Każdego dnia jesteśmy zasypywani obietnicami. Dziś w nowym odcinku wskazówek marketingowych, chce porównać dwa światy, na które mało kto zwraca uwagę.

Stety lub niestety, ale codziennie składamy kilka obietnic – począwszy od tych, które dają nam chwilowe zaspokojenie, a kończąc na politycznych zapewnieniach, które słyszmy w telewizji.

Jeśli zajrzysz w codzienne czasopisma to szybko zobaczysz pewną zależność. Praktycznie codziennie dostajesz diety cud, idealny kredyt, który nie ma konsekwencji, wymarzone wakacje, na które pojedziesz za grosze. Na każdym kroku dostajesz obietnice szybkiej zmiany swojego życia.

Większość „obietnic” to namawianie na kolejne zadłużenia. Przecież na to zasługujesz!

Często łapiemy się na tego typu oferty, ponieważ chcemy zmienić swoje życie, niestety tanim kosztem. A często jest to bardzo mylne. …kup nowy telewizor!
…przecież ten co masz jest za stary!
…przecież stać się na niego!

Praktycznie co kilka godzin otrzymujesz reklamę nowego produktu, który da Ci szczęście i zadowolenie z życia.

Najgorsze jest to, że gdy pojawiają się osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu. Interesują się rozwojem osobistym, chodzą na szkolenia i korzystają z kursów… to oznacza, że są dziwni! Wyprali Ci mózg! Jak możesz być inny niż wszyscy ???

Przykre jest to, że większość Twoich znajomych wie lepiej! Przecież oni to wszystko przeżyli. Uwierz mi, że część Twoich znajomych jest ekspertem rozwoju osobistego i doradzi Ci lepiej niż ktokolwiek inny!

W dzisiejszym odcinku #wskazówkimarketingowe chce uświadomić Ci, że codzienność to ciągła walka kogo słuchasz. Zastanów się co jest dla Ciebie lepsze? TY SAM? Czy może Twoi znajomi???

Podziel się spostrzeżeniami na ten temat w komentarzach poniżej

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się