4 najlepsze gadżety reklamowe

 

1. Teczki reklamowe – umowa w firmowym opakowaniu

Teczki to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są bardzo widowiskowe oraz niezwykle praktyczne elementy reklamowe. Do teczek reklamowych można z powodzeniem włożyć umowę, kiedy udajemy się do klienta na spotkanie, lub podarować taką teczkę wraz z dokumentami czy innymi artykułami reklamowymi. Teczki reklamowe mogą być powtórnie wykorzystywane, dzięki temu klient będzie sobie o nas przypominał za każdym razem, kiedy będzie jej na powrót używał.

2. Pendrive – pamięć o Twojej firmie

Kolejny bardzo praktyczny gadżet, który nierzadko używany jest codziennie. Pendrivy służą do przenoszenia cyfrowych dokumentów, zdjęć i wielu innych istotnych plików. Nie muszą to być elementy o bardzo dużej pamięci, nie musimy wydawać na nie bardzo dużo pieniędzy, dużo istotniejsze jest to, jak ten gadżet będzie wyglądał i jaki będzie miał kształt. Im bardziej oryginalny i bardziej nawiązuje do naszej działalności tym lepiej.

3. Torby papierowe – ekologia i dobry wizerunek

Kolejny przydatny element reklamowy, który świadczy nie tylko o naszej innowacyjności i pomysłowości, ale także o ekologicznym podejściu do świata. W torbach możemy nie tylko przekazywać klientom upominki i inne reklamowe materiały, ale także pakować zakupy. To jakie torby znajdą się w naszym sklepie to również forma gadżetu. Dlatego nie zapominajmy o tym i nie traktujmy tego jako czegoś, co jest przykrym obowiązkiem. Torby ekologiczne bardzo pozytywnie wpływają na postrzeganie marki przez klientów.

4. Kubki – chwila relaksu z Twoją firmą

Bardzo łatwo popełnić błąd w chwili tworzenia kubków reklamowych. Powinny być one najprostsze. Mieć bryłę standardowego kubka o pojemności 330 ml. Jeśli chcemy się takimi kubkami wyróżnić, zróbmy to w bardzo oryginalny sposób i raczej eksperymentujmy ze wzorami, kolorami i elementami ozdobnymi niż kształtami. Niewielka pojemność i zupełny brak praktyczności sprawi, że obdarowani szybko o nim zapomną i nie będą z niego korzystać.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

4 komentarze

 1. pk-inox

  Uważam ze w obecnych czasach pendrive jest bardzo praktycznym gadzetem reklamowym bez względu na branże, torby i teczki reklamowe również są ciekawym pomysłęm to taki rodzaj dyskretnej reklamy.

  Odpowiedz
 2. Agnieszka

  Według mnie te gadżety są najlepsze, popieram:) Teczki reklamowe bardzo profesjonalnie wyglądają, Pendrive i kubek przydatne a jeszcze zapakowane w odpowiednią torbę są zaskakującą niespodzianką. I zostają w pamięci:)

  Odpowiedz
 3. Różyczka

  Dobrym sposobem są też balony z logo naszej firmy mały element ale przyciągający uwagę potencjalnego klienta, ale zgadzam się wszystkie wypisane są jednymi z lepszych gadżetów w dzisiejszych czasach pendrive czasami jest na wagę złota.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Myślę, że balony są ok, ale raczej w terenie, gdy mamy wystawę naszych działań. Dokładnie 🙂 pendrive jest teraz najczęściej używany.

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *

CommentLuv badge
Podziel się