adsenseW tym artykule dowiesz się więcej o Google Adsense, wcześniej poznałeś różnicę, tym razem więcej szczegułów na temat Adsense.

 

Adsense? Jak działać?

Google Adsense jest faktycznie częścią marketingu partnerskiego. Google działa jako pośrednik między powiązanymi podmiotami kupców. Właściciel lub reklamodawca, mogą po prostu zarejestrować się w Google Adsense i uaktywnić tekstową reklamę, swoich usług czy też produktów. Reklamy te, posiadają prawdziwe linki bezpośrednie do wybranej witryny, dodanej przez reklamodawcę, a także na stronach internetowych należących do podmiotów zależnych osób, które zarejestrowały się w programie Google Adsense.

Chociaż można znaleźć wiele podobieństw między Google Adsense a innymi programami partnerskimi, można również odnaleźć wiele różnic. W Google Adsense wszystko co właściciel strony musi zrobić, to umieścić na swojej stronie specjalny kod wygenerowany przez Google. Reklamy, które Google będzie umieszczać na Twojej stronie, będą związane z tematyką Twojego portalu. Jest to korzystne dla Ciebie, jak i dla dostawcy, dzięki temu czytelnicy Twojego bloga, czy też strony, będą bardziej zainteresowani reklamą, jaka wyświetli się u Ciebie.

Google Adsense – jak działa program?

adsenseProgram Google Adsense, kompresuje reklamy na zasadzie „Pay-Per-Click”. Reklamodawcy płacą Google za każde kliknięcie, wykonane przez czytelnika z zewnątrz. Każdy klik będzie wpływał na kliknięcie poprzednie, aby stworzyć odpowiednie statystyki dla Ciebie. Wiele czynników wpływa na wielkość kwoty pobieranej za klik: jakość klików, Twoje własne ustawienia, częstotliwość klików, ilość klików. Wszystko będziesz mógł dokładnie odczytać dzięki kontrolom Google, które zazwyczaj robione są co miesiąc. Ponadto Google Adsense oferuje, właścicielom stron narzędzia śledzenia reklam na bieżąco, które pozwalają na dokładny monitoring zarobków i klików.

 

Więc, jeśli płacimy Google to jaki mamy z tego zarobek? Jakie korzyści?

adsenseMamy zyski z partnerów, którzy trafią do nas po przez reklamę, o ile reklamujemy programy partnerskie a nie „ogólne” reklamy. Reklamuj swoje produkty, oferty związane z marketingiem partnerskim. Dużo zaoszczędzisz jeśli skupisz się na reklamie marketingu partnerskiego. Po prostu rób to, co robisz najlepiej i połącz to z reklamą Google Adsense. Takie połączenie spowoduje bardzo duży przyrost klientów. Co przełoży się na powiększenie Twoich zysków.

Warto wspomnieć o zasadzie umieszczania tychże reklam na swojej stronie, trzeba uważać ponieważ ograniczają one zawartość strony do pewnych treści. Nie może tych reklam pojawić się za dużo. Oraz pod żadnym pozorem sam nie możesz klikać w takie reklamy, ani namawiać znajomych do tego. Google Adsense ma bardzo rygorystyczne zasady i jeśli po przez kontrolę, wykryją u Ciebie „namawiane” kliki, to od razu zablokują Twoje konto.

 

W kolejnych artykułach postaram Ci opowiedzieć jak najwięcej szczegółów na temat reklamy kontekstowej Adsense. Bardzo ważne jest, aby krok po kroku zrozumieć działanie Google Adsense, ponieważ w końcowym efekcie, możesz jedynie na tym stracić.

 

Dlatego też, polecam Ci abyś dodał mój blog do obserwacji, abyś na bieżąco mógł poznawać tajniki działań w Adsense.

obserwuj

 

 

Pozdrawiam

Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

PS

Aby skutecznie wykorzystać Google Adsense do reklamy Twoich programów partnerskich. Zachęcam do poznania, tajników połączenia Skutecznej Dźwigni Zarobkowej. Nauczysz się, jak stworzyć system, który automatycznie i skutecznie będzie przysyłać do Ciebie klientów. Co w rezultacie przyczyni się do Twoich wysokich, comiesięcznych przychodów prosto z domu!

Kliknij „Zarejestruj mnie przez Facebook” i zarabiaj razem ze mną!

skuteczna dzwignia zarobkowa

 

 Google Adsense – wiedza w pigułce

Podziel się