Program Treeneo wdrożył w swoje zasoby, inną bardzo ciekawą strategię pozwalającą na pozyskanie sporej gotówki, dzięki tak zwanemu Agrofortis. Dziś przybliżę Ci na tym polega ta innowacyjna metoda.

Agrofortis to unikalne rozwiązanie dla osób, które chcą rozpocząć zarabianie pieniędzy na gruntach.

Agrofortis to jedyna taka metoda na polskim rynku, która pozwala na budowanie majątku na podstawie zakupu gruntów rolnych. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród zarówno nowych, jak i zaufanych Klientów. Zyskuje szerokie grono nowych odbiorców ze względu na bardzo proste rozwiązania, które przynoszą natychmiastowe zyski.
Agrofortis to bezpieczny sposób zakupu nieruchomości, który Klienci traktują jako program regularnego inwestowania. Każdy, kto zdecyduje się nabyć grunt nie jest zobligowany do uiszczenia całej zapłaty od razu. Sprzedający rozkłada cenę na wygodne raty, bez odsetek, co jeszcze bardziej zachęca odbiorców do kupna. Ponieważ nie jest to pożyczka ani kredyt Klienci nie muszą pokrywać kosztów nabycia środków.

Co można nabyć dzięki Agrofortis? Specjalnie wyselekcjonowane działki o statusie niezabudowanego gruntu rolnego o powierzchni około 3000 m2 każda. Dlaczego Agrofortis stawia na działki we wczesnym etapie rozwoju? Ponieważ doświadczenia pokazują, że tego typu działki dają największe zyski w porównaniu do innych, dostępnych na rynku instrumentów finansowych (lokaty, obligacje, giełda).

Najlepszym zabezpieczeniem jest akt własności działki inwestycyjnej.

Agrofortis , zakochasz się w tym sposobie inwestowania! Sprawdź w jaki sposób działa program.

To, co wyróżnia program Agrofortis to zastosowanie pewnego rodzaju dźwigni finansowej. W końcu za pewien ułamek wartości nabywamy akt własności gruntu, który podpisujemy w obecności notariusza. Tak jak wspomniałem, akt własności nabywany jest na raty, bez odsetek. Wpłata wynosi odpowiednio 600zł lub 300 zł miesięcznie.

Również masz możliwość otrzymania aktu notarialnego swojej nieruchomości ziemskiej.

To, co z pewnością stanowi fajne rozwiązanie to fakt, że po wyborze działki, która Ci się podoba, sam wybierasz sposób nabycia, a wszystko odbywa się w wygodnej dla inwestora ścieżce online, po założeniu konta inwestora.

Od momentu posiadania aktu własności, Twoja nieruchomość w Agrofortis zaczyna na Ciebie pracować.

Dlaczego Agrofortis to najlepszy sposób żeby zacząć inwestować w grunty ziemskie?

Agrofortis jest progrmem regularnego oszczędzania małych kwot zabezpieczonych własnością konkretnej nieruchomości. Oprócz tego, że oszczędzasz, zarabiasz również na wzrostach cen związanych z upływem czasu oraz możliwością ulepszania nieruchomości.

Dlaczego warto postawić na grunty rolne? Ponieważ od 2004 roku jej wartość sukcesywnie rośnie. Poza tym posiadanie ziemi w jej wczesnym etapie rozwoju daje największe szanse na uzyskanie wysokich stóp zwrotu. Jeśli zakupisz ziemie we wczesnym etapie to praktycznie bezkosztowo będziesz powiększać swój majątek. Jedyne, za co będziesz musiał uiszczać opłatę to podatek gruntowy. Grunty rolne w bardzo prosty sposób można przekształcić na grunt pod zabudowanie  – stąd też wartość ziemi wzrasta.

Dołączając więc do Agrofortis masz zapewniony realny majątek, bezpieczną transakcję oraz pełną swobodę w działaniu. Będąc samodzielnym właścicielem nieruchomości Klient bowiem sam decyduje o wszystkich aspektach związanych z gruntem (odsprzedaży, przekształceniu, zabudowanie, dzierżawie itp.)

Nie zwlekaj i już teraz dołącz do szczęśliwych Klientów Agrofortis.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

Podziel się