Aplikacja mobilna, która da Ci więcej odwiedzających na blogu

 

Aplikacja mobilna  – nowa era, dzięki której wyjdziesz naprzeciw swojej grupy docelowej

Aplikacja mobilnaImponujący rozwój technologii doprowadził do upowszechnienia się wśród społeczeństwa mody na urządzenia przenośne. Telefony komórkowe są nierozerwanym atrybutem każdego człowieka. Z telefonu komórkowego korzysta co trzeci obywatel tego świata. Firmy prześcigają się w nowych pomysłach na dogodne rozwiązania, by ułatwić życie użytkownikom. Dlatego aplikacja mobilna jest najlepszą formą dopasowania się do oczekiwań klientów. Każda szanująca się firma musi swoją posiadać. Większość czynności wykonujemy bowiem dzięki smartfonom. Aplikacja mobilna umożliwia szybkie wykonanie transakcji bez konieczności ruszania się z miejsca.

Aby dotrzeć do dzisiejszych konsumentów strategie reklamowe firmy powinny postawić mobilność w samym centrum zainteresowania. Śledzenie ścieżek zakupowych klientów, ich zainteresowanie danymi produktami, powinna dostarczać firmom niezbędnej wiedzy o ich preferencjach i nawykach. Nie ulega natomiast wątpliwości, że aplikacja mobilna jest nieoderwaną częścią życia każdego użytkownika smartfona. Dzięki niej możemy robić zakupy, sprawdzać konto bankowe, słuchać muzyki i wiele innych. Aplikacja mobilna przeniosła technologię dosłownie „do kieszeni”. Cały nasz system zarządzania i organizacji zamknięty jest w jednym urządzeniu.

Mobilność to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego ludzie coraz chętniej z niej korzystają. Jeśli chcesz stać się szanowanym i widocznym przedsiębiorcom również postaw na rozwój i zainwestuj we własną aplikacje mobilną.

 

Servaq i aplikacja mobilna to doskonałe połączenie na odpowiednie budowanie wizerunku

System ServaqO programie Servaq mogłeś przeczytać w niejednym moim artykule. Chciałbym teraz wspomnieć o jeszcze jednym, znakomitym produkcie tej firmy. Nie każdy ma pojęcie o nowoczesnych technologiach. Programowanie leży zazwyczaj w rękach doświadczonych developerów. Z pomocą Servaq możesz sam, krok po kroku zbudować aplikację na własne potrzeby. Twoja własna aplikacja mobilna będzie wyglądała profesjonalnie i rzetelnie. Żaden, potencjalny klient nie będzie w stanie rozpoznać spod jakiej ręki ona wyszła.

W kilku prostych krokach możesz sam stworzyć aplikację, wybierając szablon z gotowych zestawów obrazów i ikon do dowolnej konfiguracji. Swoje dzieło możesz udostępnić na komputerze lub w sklepie google play – w ten sposób każdy użytkownik będzie mógł ją wyszukać i pobrać na własne potrzeby. Dzięki Servaq możesz rozwijać swój biznes w najbardziej pożądanej sferze, sferze mobilnej.

 

Twoja aplikacja mobilna? Możesz ją sam stworzyć i wyróżniać się świetną wizytówką mobilną

Aplikacja mobilna działa na zasadach wirtualnej wizytówki.aplikacja mobilna To dzięki niej możesz prezentować swój biznes w sieci, przedstawiać swoje produkty i dawać do nich dostęp klientom. Oni są tym bardziej zadowoleni gdyż w każdej wolnej chwili mogą do niej sięgnąć i zajrzeć co nowego się dzieje. Aplikacja mobilna umożliwia Ci udostępnianie reklam w formie video, pokazanie videobloga, efektywne wykorzystanie email marketingu czy po prostu szybki kontakt z użytkownikami.

Ja już skorzystałem z tej możliwości. Moją aplikację możesz odnaleźć bezpośrednio, dzięki Google Play, wpisując „Artur Wiktor”. Znajdziesz tutaj między innymi wiadomości z bloga, będziesz mógł pobrać ebooka, zdobyć dostęp do kursu, pobrać rabaty na produkty i wiele innych.

Pamiętaj, że Klient w biznesie jest na wagę złota. Aplikacja mobilna to najlepsze, co możesz  teraz zrobić, by przyciągnąć jego uwagę.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

Wiesz, że możesz przetestować narzędzia Servaq i wstępnie stworzyć swoją aplikacje mobilną? Kliknij Tutaj>

Testuj narzędzia servaq

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

2 komentarze

 1. Woyt

  Z jednej strony taka appka to fajny bajer, ale z drugiej – jako potencjalny klient, łatwiej i szybciej wejdę na stronę www, niżeli ściągną aplikację i jej użyję.

  To trwa po prostu za dużo czasu. Nie w każdej branży to się sprawdzi, ale podmiotom oferującym regularne usługi, polecam własną wizytówkę-appkę. Powiadomienia o terminach – to tylko przykład, który można wykorzystać.

  Pzdr.
  Woyt.
  Woyt ostatnio opublikował…Dlaczego znowu mi nie wyszło? O porażkach biznesowychMy Profile

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Nie do końca 🙂 Aplikacje instalujesz i później jednym kliknięciem otwierasz aplikacje, więc nie do końca jest to długi procesor. Właśnie taka wizytówka to jest taka aplikacja, ona pełni taką rolę wizytówki mobilnej. Dokładnie – takie powiadomienia można z tej aplikacji wysyłać, więc opisałeś moją aplikacje 🙂

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *

CommentLuv badge
Artur Wiktor - Jak Zarabiać przez Internet
Podziel się