Aplikacja WowApp, nowe narzędzie do komunikacji

Świat ery Internetu to zupełnie nowe możliwości porozumiewania się. Start-upowcy prześcigają się w pomysłach na coraz to nowsze sposoby łączenia się. Komunikacja między osobami znajdującymi się po przeciwnych stronach świata, w dzisiejszych czasach nie jest zupełnie problematyczna. Skype, WhatsApp, Viber, a teraz i nowa aplikacja WowApp , wszystkie te narzędzia doskonale łączą w sobie możliwości czatu oraz video czatu. Czasy komunikacji twarzą w twarz niestety mijają. Wszyscy obserwujemy to zjawisko, a dodatkowo często nie zdajemy sobie sprawy, że sami, bezwiednie, jesteśmy jego częścią. Za pomocą kilku kliknięć możemy przenieść się do wirtualnego świata, zdecydowanie mniej wymagającego niż ten rzeczywisty. Z drugiej strony jest to świetna okazja do udoskonalania świata online i wprowadzania na rynek nowych programów do porozumiewania się. Jedną z nich jest aplikacja WowApp, jeszcze mało znana ale coraz prężniej rozwijająca się.

 

Czym jest i jak działa aplikacja WowApp

Aplikacja WowappNa początku musisz wiedzieć, że aplikacja WowApp, działa zarówno na urządzeniach mobilnych jak i na komputerach stacjonarnych. Jej funkcjonowanie jest bardzo podobne do wszystkich pozostałych komunikatorów, z którymi do tej pory miałeś do czynienia. Można ją wykorzystać zarówno do wysyłania wiadomości tekstowych, głosowych jak i rozmów video. Co więcej nadaje się również do prowadzenia grupowych konwersacji , a także jakże istotnej funkcji przesyłania plików i zdjęć. Aplikacja WowApp jest całkowicie darmowa, nie ma opłaty startowej ani miesięcznej. Jedyne za co płacimy to rozmowy wykonywane do telefonów stacjonarnych lub komórkowych oraz za zakup wirtualnych numerów stacjonarnych. Aplikacja WowApp ma sporą konkurencje na rynku dlatego firma postanowiła przyciągnąć użytkowników płacąc im za korzystanie z aplikacji mobilnej.

 

Aplikacja WowApp czyli sposób na zarobek

Aplikację pobieramy jak każdą inną na swoje urządzenie mobilne albo na komputer, zapraszamy znajomych , dodajemy informacje do swojej Personal Page, a następnie zaczynamy rozmowy i czatowanie. Podczas tych czynności na ekranie wyświetlane są reklamy , a firma dzieli się z nami zyskami z tych reklam. Obecnie aplikacja WowApp oddaje wszystkim swoim użytkownikom około 70% wszelkich wpływów z reklam. Po uzbieraniu większej ilości tak zwanych „wowcoinsów” można zamienić je na realną gotówkę wypłacając w systemie paypal. Co więcej aplikacja WowApp umożliwia tworzenie własnej struktury. Krótko mówiąc działa na zasadach programu partnerskiego. Otrzymujemy zyski z poleconych użytkowników, praktycznie aż do 8-go poziomu. W raz z aplikacją dostajemy własny panel, dzięki któremu możemy obserwować wzrost w ramach naszej struktury, a także ile „coinsów” zarobiliśmy w systemie.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z możliwości nowego komunikatora. Aplikacja WowApp to fajny program partnerski, który umożliwia porozumiewanie się, a dodatkowo płaci swoim użytkownikom za wparcie.  

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

Raport aplikacja wowapp

Podziel się