Jak stworzyć blog ekspercki ?

 

Blog ekspercki czyli najkrótsza droga do stania sie ekspertem w sieci za którym podążają tłumy

W dobie Internetu, kiedy każdy ma dostęp do wszelkiej liczby informacji, poszukujemy tych, które odpowiedzą na nasze najbardziej nurtujące pytania i zaspokoją potrzeby na poziomie specjalistycznym. Prowadząc własną działalność w sieci, nie sposób wyobrazić sobie jej z pominięciem największej wartości zarówno dla właściciela jak i potencjalnych klientów – blog ekspercki to wizytówka każdego przedsiębiorcy. Planując biznes trzeba więc pamiętać o tym, w jakiej dziedzinie chcemy stać się specjalistami. Blog ekspercki powinien stanowić źródło informacji dla Internautów ale co więcej, musi być reklamą samego biznesmena. Traktuj go jako element prezentacyjny siebie samego! Dzięki temu staniesz się personalnie rozpoznawalny i zyskasz pozycję na rynku, która będzie procentować przez kolejne lata.

blog eksperckiTwój blog ekspercki musi być wiarygodny dla czytelników. Przekazywana wiedza nie powinna być kopią wcześniej przeczytanych blogów. Aby przyciągnąć klientów prezentuj autorskie wypowiedzi i staraj się wychodzić przed konkurencję. Profesjonalizm bloga oznacza również zwrócenie uwagi na jego autora, zainteresowanie się nim. W ten sposób zaczyna kształtować się wyobrażenie na jego temat, a blog ekspercki przeistacza się nie tylko w skarbnicę świetnie dobranych informacji ale i prezentuje konkretny image!

 

Poznaj swój przepis na sukces – blog ekspercki + skuteczne narzędzia promocji, dające Ci pozycje lidera w sieci

Blog nie może być tylko i wyłącznie gratką dla marketingowców i dużych firm. Blog ekspercki to tak naprawdę najlepsza forma na promocję samego siebie, pełni znakomitą rolę PR-ową. Dzięki niemu budujesz zaufanie i renomę swoich czytelników, stwarzasz wokół siebie najlepsze środowisko do pracy.

Blog ekspercki wcale nie wymaga od Ciebie wielu poświęceń, tym bardziej, że na rynku istnieje wiele firm, które pomagają we wdrożeniu się w wirtualną sferę biznesu. Mowa tutaj o firmie Servaq, która całościowo wspiera swoich klientów w budowaniu biznesu online, między innymi dostarcza narzędzie do skonstruowania pierwszej, profesjonalnej witryny. Bez konieczności posiadania technicznej wiedzy będziesz w stanie stworzyć stronę, która zaprezentuje Ciebie jak i Twoje produkty w najlepszej formie. Servaq będzie wspierał Twój blog ekspercki w każdy calu. Od Ciebie tylko zależy jaką formę przybierze. Dzięki Servaq dowiesz się jak zostać specjalistą i być widzianym jako osoba, z którą warto współpracować.

 

Jaka jest najfektywniejsza forma tworzenia wizerunku? Postaw na blog ekspercki!

Zatem jeśli nie wiesz jeszcze jak zabrać się za stworzenie fachowej witryny, będącej najlepszą reklamą Ciebie i Twoich usług, zasięgnij rady profesjonalistów i skorzystaj z całościowych programów wsparcia biznesowego. Servaq jest najlepszym przykładem na to, że w łatwy sposób i niskim kosztem można zbudować blog ekspercki , który zainteresuje każdego!

Chcąc przyciągnąć klientów trzeba być szczerym i budować indywidualne zaufanie. Prezentując samego siebie, traktując blog ekspercki jako atrybut przedsiębiorcy , mamy spore szanse na sukces w sieci i zdobycie przychylności niejednego Internauty.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

Wiesz że możesz przetestować narzędzia Servaq? 
Możesz przez 14 dni poznać narzędzia i wtedy podjąć konkretną decyzje.
Kliknij Tutaj i Testuj>

Blog Ekspercki

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

8 komentarzy

 1. Hubert

  Dziś zbudowanie bloga eksperckiego jest naprawdę łatwe. Istnieje cała masa darmowych szablonów w internecie, które wyglądają profesjonalnie. Dobry wygląd to podstawa, bo po wejściu to pierwsza rzecz, na którą czytelnicy zwrócą uwagę 😉
  Jednak trzeba pamięta o dobrej treści, bo nawet najlepszy wygląd nie pomoże, gdy treść będzie słaba 😉
  Hubert ostatnio opublikował…Jak zacząć w 2016 roku zarabiać przez internet?My Profile

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Oczywiście 🙂 Wygląd jest ważny bo przyciąga, ale czas pobytu czytelnika na naszym blogu zależy od jakości treści. Dobrze, że teraz każdy początkujący ma łatwiej, bo Servaq tego też uczy.

   Odpowiedz
 2. Tomasz

  Na rynku pojawia się coraz więcej e-marketingowych kombajnów, które zawierają w sobie system blogowy plus autoresponder i kreatory stron przechwytujących i wiele innych rzeczy. Podoba mi się ta moda i sam z takiego jednego kombajnu korzystam. Blog ekspercki to właściwie podstawa i serce naszego e-biznesu. Pozdrawiam!

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Najwyższy czas 🙂 Zawsze jestem do dyspozycji.

   Odpowiedz
 3. Adam

  Wygląd to bardzo prosto, ale najbardziej i tak weryfikuje treść., bo jeśli nawet ktoś wejdzie na taki blog i okażę się, że wszystko już wie, a nie jest ekspertem to już nie wróci inaczej niż przez przypadek. Więc zdecydowanie uważać się za eksperta tam gdzie rzeczywiście się nim jest.
  Adam ostatnio opublikował…Ile kosztuje pozycjonowanie strony?My Profile

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Content pokazuje wszystko, jeśli mamy wartościowe treści na blogu, a nie do końca “idealny” wygląd to i tak będziemy czytani. Zgadzam się, że warto na to zwrócić uwagę 🙂

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *

CommentLuv badge
Artur Wiktor - Jak Zarabiać przez Internet
Podziel się