Przyjemny gest, sposób na zacieśnianie współpracy, wyraz szacunku – podarunki biznesowe mają różne znaczenie, ale niezmiennie decyzja o tym jaką formę mają przybrać jest dość kłopotliwa. Nie mogą być zbyt drogie, aby kontrahent nie poczuł się niezręcznie. Nie mogą też przypominać tzw. taniochy, bowiem wtedy partner biznesowy może mieć wrażenie, że nie został potraktowany w profesjonalny sposób. Jak więc to zrobić prawidłowo? Jaki podarunek biznesowy pozwoli na niezobowiązujące wyrażenie wdzięczności, równocześnie pokazując nas szacunek w stosunku do kontrahenta? Jest na to jedna właściwa odpowiedź: czekoladki reklamowe.

Dlaczego właśnie czekoladki?

Pośród wielu prezentowych inspiracji niewątpliwie czekoladowy upominek dla kontrahenta wyróżnia się – i to co najmniej z kilku powodów.

1. Potrafi być jednocześnie elegancki, ale też nie jest na tyle wystawny by krępować osobę obdarowywaną.

2. Najczęściej zamawiane czekoladki reklamowe są oferowane w szykownych, gustownych opakowaniach – dzięki czemu pokazujemy kontrahentowi nasz szacunek do niego.

3. Mamy możliwość personalizacji takiego słodkiego upominku – firmowe logo może się znaleźć zarówno na samym pudełku czekoladek, jak i bezpośrednio na opakowaniu każdej pojedynczej czekoladki.

4. No i kto nie lubi czekolady?! Są minimalne szanse na to, że nasz kontrahent oprze się słodyczy czekoladek i pralinek, a nawet jeśli – zawsze może sprawić miłą niespodziankę komuś innemu, co jeszcze bardziej ociepli wizerunek Twojej marki.

Dlatego właśnie czekoladki z logo cieszą się tak dużym powodzeniem i coraz więcej firm decyduje się na zakupienie takich gotowych, wyśmienitych zestawów słodyczy. Oczywiście można to zrobić osobiście odwiedzając sklep zajmujący się tego typu zamówieniami, ale przecież „czas to pieniądz”, dlatego zamówienie takich upominków online wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem. Tutaj jednak niezwykle istotne jest to, by były to czekoladowe pyszności pochodzące od sprawdzonego producenta.

Dlaczego jest to aż tak ważne?

Jeśli zamówisz czekoladki reklamowe z pierwszego lepszego sklepu internetowego możesz się rozczarować na wiele sposobów:

  • upominki nie dotrą na czas
  • czekoladki dotrą w opłakanym stanie
  • opakowanie może dalece odbiegać od tego pokazywanego w ofercie
  • logo firmy nie będzie prezentować się w profesjonalny sposób
  • opakowanie i logo będą bez zarzutu, ale sam smak czekoladek pozostawi wielce do życzenia

Efekt takiego zakupu może być daleki od zamierzonego.

Jak zatem tego uniknąć?

czekoladki_reklamoweKarmello – to kapitalny przykład firmy, która podchodzi do realizacji takich zamówień naprawdę profesjonalnie. Nic dziwnego, bowiem powstała nie dla zysku, ale z zamiłowania do czekolady. Słodkie specjały Karmello to połączenie tradycyjnego, ręcznego sposobu produkcji z innowacyjną formą i wyjątkowym smakiem. Karmello to po prostu jakość, zatem zamawiając czekoladki reklamowe (https://www.karmello.pl/pl/zamowienia-specjalne) w tej firmie można mieć pewność, że taki upominek biznesowy wzorowo wywiąże się z zadania, jakim jest promocja firmy – równocześnie dając smakową rozkosz.

Uwaga! Zamawiając czekoladki reklamowe dla swoich kotrahentów nie zapomnij zamówić też co nieco dla siebie, inaczej ryzykujesz że na widok tych pyszności nie będziesz mógł się powstrzymać – a partner biznesowy będzie musiał obyć się smakiem:).

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym: https://www.karmello.pl/.

Podziel się