Czy potrafisz zostawić to co było? #30 Wskazówki Marketingowe – Artur Wiktor

Jak zostawić , to co było? Kolejne wskazówki marketingowe.

Moja porada biznesowa dla Ciebie – nie pozwól żeby przeszłość całkowicie zawładnęła Twoim życiem!

Nigdy nie daj sobie wmówić, że jedynie przeszłość i wychowanie mają znamienny wpływ na Twoje przyszłe życie. Owszem, w trzeba mieć wzór do naśladowania i tego najczęściej uczymy się z przeszłości. Jednak nie warto jedynie żyć przeszłością tylko skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz. Rodzina zawsze będzie kreować Twoje działania.

Przeszłość bowiem w jakimś stopniu ukształtowała Twoją osobowość ale nie jest jej jedynym wyznacznikiem. Dlatego zapamiętaj te wskazówki marketingowe – całe Twoje życie to odpowiedni czas na rozwój i kreowanie własnego Ja.

Nie możesz jedynie posiłkować się tym, czego nauczyłeś się w przeszłości. Świat ciągle lgnie do przodu, a Ty razem z nim. Postęp jest nieodzownym elementem Twojego życia w każdej dziedzinie.
Życie samą przeszłością może Cię całkowicie zatracić.

Wszystko biegnie do przodu, a Twoje wymówki to jedynie próba odwleczenia tego, co dobre. Nie możesz ciągle obwiniać przeszłości za swoje niepowodzenia. To Ty jesteś kowalem własnego losu i masz realny wpływ na bieg zdarzeń.

Emocje niech nie determinują Twojego postępowania. Weź odpowiedzialność za swoje czyny i zawsze stawiaj przed sobą wysoko poprzeczkę.

Jeśli chcesz otrzymać więcej porad biznesowych w tej tematyce, zostaw swój komentarz pod video i otrzymaj darmowego audiobooka, który pomoże Ci rozwiązać problem życia przeszłością.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

 

Podziel się