Czy świat książki jest dla Ciebie?

 

Odkryj świat książki w sieci

Nic nie zastąpi prawdziwej książki trzymanej w ręku. Delektowanie się dobrym tekstem przy kubku gorącej herbaty, palącym się kominku nie ma sobie równych. Świat książki zagościł jednak na stałe w wirtualnej rzeczywistości, przenosząc słowo drukowane na płaszczyznę Internetu. Jest to proces nie do zatrzymania. Coraz częściej możemy bowiem zobaczyć ludzi w autobusach, na przystankach, trzymających w ręku niewielkie urządzenia elektroniczne, za pomocą których przenoszą się w świat książki , dotychczas dostępny wyłącznie w wersji maszynopisu. Nie chcę negować tutaj ważności książek drukowanych. Kiedy czujesz, że trzymasz w ręce plik jeszcze pachnących kartek, zapominasz o wszystkich troskach i całkowicie oddajesz siebie w dotąd nieznany świat książki.

świat książkiXXI wiek przeniósł nas w zupełnie inną erę. Mało kto obecnie umie obejść się bez komputera, smartfona czy iPada. Ma to swoje negatywne jak i pozytywne strony. Uważam jednak, że należy korzystać z tych dobrodziejstw w sposób przemyślany i rozsądny. Jeśli mamy możliwość okrywania na nowo słowa pisanego, dlaczego z tego nie korzystać? Zawsze jednak liczy się umiar. Patrząc na świat książki, zmieniający się na przestrzeni lat, zachęcam do czynienia pożytku zarówno z dzieł tradycyjnych jak i tych wirtualnych.

 

Niezapomniany świat książki?

Nie chcę, by dziedzictwo zostało zaprzepaszczone. Nic lepiej nie przekazało historii jak słowo pisane! To dzięki niemu możemy na nowo odkrywać znamiona przeszłości i przenosić się w niezapomniany świat książki.

świat książkiZ Internetu też można zrobić użytek i przekazywać wiedzę, poprzez chociażby zachęcanie do przeczytania tradycyjnych wersji danych pozycji. Z tego względu powstała platforma www.kopalniawiedzy.com. Zamieszczam tutaj recenzje książek, które w moim mniemaniu, mają w sobie niesamowitą wartość. Stworzyłem miejsce, które ma za zadanie wzbogacić wiedzę Internautów, sprawić by stali się przez to nie tylko lepszymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim lepszymi ludźmi. Nic bowiem lepiej nie wzbogaca umysłu człowieka jak świat książki, naprawdę dobrej książki. Głód wiedzy może obudzić i zaspokoić dobre słowo, niezależnie czy jest w wersji elektronicznej czy tradycyjnej.

 

 

Świat książki dla Ciebie!

www.kopalniawiedzy.com to miejsce przepełnione nowościami książkowymi, recenzjami i dostępem do darmowych ebooków. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, świat książki jest bowiem nieskończony, a ja nie chcę zamykać się na konkretnej grupie, chcę dać każdemu z was coś, co kiedyś w przyszłości przyniesie osobiste korzyści.

Dlatego serdecznie zachęcam abyście zajrzeli w mój świat książki i wyciągnęli z niego coś wartościowego dla siebie.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

 

 

 

zobacz

 

Kopalnia wiedzy

Kliknij Tutaj>

 

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

8 komentarzy

 1. H

  Jeżeli mowa o świecie książki, to według mnie zawsze najlepsze były książki fantasy. Tworzyły one często zupełnie nowy świat i czytając je poznawałem tereny, na których nigdy nie będę mógł się znaleźć w rzeczywistości – świetne uczucie 😉
  H ostatnio opublikował…Płatny autoresponder – czy warto zainwestować w implebot?My Profile

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Ja miałem podobnie, chociaż bardziej chyba mnie ciągnęło do filmów fantasty. Może to zboczenie “zawodowe” ale teraz czytam książki głównie z rozwoju osobistego i technik marketingu internetowego i sprzedażowego 😛

   Odpowiedz
 2. bominek

  chętnie zobaczę wymienione strony z książkami.

  Odpowiedz
 3. Michalina

  Słowo ma wielką moc, słowo pisane nie powinno nigdy zaniknąć 🙂 Uwielbiam czytać.

  Odpowiedz
 4. Jacek

  Niestety również i ja jestem smutnym obserwatorem tego, jak słowo pisane (nie tylko książki, ale najzwyczajniejsze gazety) jest postrzegane przez ludzi młodych jako zło konieczne. Rozumiem, że era czytania z ekranu urządzenia mobilnego będzie wypierać słowo na kartach książki, ale przynajmniej dla mnie książki w formie papierowej będą tymi lepszymi. Niestety dla nowego pokolenia pewnie już nie ;).

  Ciężko mi skupić wzrok na tekście w tablecie, a w ogóle książki posiadają swój urok.
  Jacek ostatnio opublikował…ISTOTA SOCZEWKI PROGRESYWNEJMy Profile

  Odpowiedz
 5. very.concrete

  osobiście wolę książki drukowane, ale nie neguję zalet czytników elektronicznych. kiedy gdzieś wyjeżdżamy na dłuższy czas, trudno brać ze sobą drugą walizkę z książkami.

  Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *

CommentLuv badge
Artur Wiktor - Jak Zarabiać przez Internet
Podziel się