Odkryj świat książki w sieci

Nic nie zastąpi prawdziwej książki trzymanej w ręku. Delektowanie się dobrym tekstem przy kubku gorącej herbaty, palącym się kominku nie ma sobie równych. Świat książki zagościł jednak na stałe w wirtualnej rzeczywistości, przenosząc słowo drukowane na płaszczyznę Internetu. Jest to proces nie do zatrzymania. Coraz częściej możemy bowiem zobaczyć ludzi w autobusach, na przystankach, trzymających w ręku niewielkie urządzenia elektroniczne, za pomocą których przenoszą się w świat książki , dotychczas dostępny wyłącznie w wersji maszynopisu. Nie chcę negować tutaj ważności książek drukowanych. Kiedy czujesz, że trzymasz w ręce plik jeszcze pachnących kartek, zapominasz o wszystkich troskach i całkowicie oddajesz siebie w dotąd nieznany świat książki.

świat książkiXXI wiek przeniósł nas w zupełnie inną erę. Mało kto obecnie umie obejść się bez komputera, smartfona czy iPada. Ma to swoje negatywne jak i pozytywne strony. Uważam jednak, że należy korzystać z tych dobrodziejstw w sposób przemyślany i rozsądny. Jeśli mamy możliwość okrywania na nowo słowa pisanego, dlaczego z tego nie korzystać? Zawsze jednak liczy się umiar. Patrząc na świat książki, zmieniający się na przestrzeni lat, zachęcam do czynienia pożytku zarówno z dzieł tradycyjnych jak i tych wirtualnych.

 

Niezapomniany świat książki?

Nie chcę, by dziedzictwo zostało zaprzepaszczone. Nic lepiej nie przekazało historii jak słowo pisane! To dzięki niemu możemy na nowo odkrywać znamiona przeszłości i przenosić się w niezapomniany świat książki.

świat książkiZ Internetu też można zrobić użytek i przekazywać wiedzę, poprzez chociażby zachęcanie do przeczytania tradycyjnych wersji danych pozycji. Z tego względu powstała platforma www.kopalniawiedzy.com. Zamieszczam tutaj recenzje książek, które w moim mniemaniu, mają w sobie niesamowitą wartość. Stworzyłem miejsce, które ma za zadanie wzbogacić wiedzę Internautów, sprawić by stali się przez to nie tylko lepszymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim lepszymi ludźmi. Nic bowiem lepiej nie wzbogaca umysłu człowieka jak świat książki, naprawdę dobrej książki. Głód wiedzy może obudzić i zaspokoić dobre słowo, niezależnie czy jest w wersji elektronicznej czy tradycyjnej.

 

 

Świat książki dla Ciebie!

www.kopalniawiedzy.com to miejsce przepełnione nowościami książkowymi, recenzjami i dostępem do darmowych ebooków. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, świat książki jest bowiem nieskończony, a ja nie chcę zamykać się na konkretnej grupie, chcę dać każdemu z was coś, co kiedyś w przyszłości przyniesie osobiste korzyści.

Dlatego serdecznie zachęcam abyście zajrzeli w mój świat książki i wyciągnęli z niego coś wartościowego dla siebie.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

 

 

 

zobacz

 

Kopalnia wiedzy

Kliknij Tutaj>

 

Podziel się