Krótko mówiąc patronite jest tak naprawdę pierwszą platformą w Polsce, która wspiera finansowo młodych twórców z wielu dziedzin i branży. Jej działanie jest bardzo proste ponieważ opiera się na zasadzie subskrypcji. W patronite nie liczy się tylko i wyłącznie wsparcie typowo finansowe. Za plecami platformy kryje się coś więcej, a mianowicie szerokie możliwości rozwoju w świecie e-biznesu.

Patronite Artur WiktorDzięki Patronite możesz nie tylko zdobywać dodatkowe złotówki na cele rozwojowe swojego przedsięwzięcia ale też budujesz bliskie relacje z konkretnymi odbiorcami, którzy, kto wie, w przyszłości mogą stać się Twoimi partnerami. W patronite budowanie relacje opiera się na prostej zasadzie subskrypcji finansowej.

Jest to naprawdę innowacyjna platforma, która wykorzystuje takie modele biznesowe jak crowdfunfing i e-commerce. 

Relacje w patronite to relacje oparte na standardach Patroni-Autorzy. Patroni co miesiąc wpłacają na konto Autorów konkretne kwoty, a przez to wpierają działalność. Oczywiście nie jest to relacja jednostronna. Patronie, w zamian za swoje wsparcie, mają dostęp do szeregu wyjątkowych nagród. 

Co jest ważne – Patronite chce nastawić się na długofalową współpracę. Nie ma to polegać na jednorazowym „strzale” gotówkowym. Portal ciągle się rozwija i zdobywa coraz to nowych uczestników, zarówno z jednej jak i drugiej strony.

 

Patronite to przede wszystkim platforma wspierania ludzi z pasją, takich jak TY!

Wesprzyj Artura na patronitePraktycznie każdy może stać się członkiem portalu. Jeśli tylko prowadzisz biznes i czujesz, że to co robisz jest właściwe, możesz stać się beneficjentem patronite i starać się o dofinansowanie wśród konsumentów. Oczywiście musisz wyjść do patronów z konkretnym pomysłem, produktem na działanie. Odbiorcy muszą widzieć, że to, co prezentujesz ma cel i drzemie w Tobie potencjał, w który warto jest zainwestować.

Wspieranie różnych biznesów ma sens. W przyrodzie bowiem nic nie ginie, warto więc nie tylko stać się osobom, która czegoś oczekuje, ale i taką, która również coś od siebie daje. W patronite możesz być równocześnie Patronem jak i Autorem, te dwie role wcale się nie wykluczają. Dodatkowo jeśli konsumenci będą widzieć, że jest zaangażowany dwustronnie, z pewnością jeszcze chętniej zainteresują się Twoją działalnością. W patronite warto więc działać dwubiegunowo.

Stanie się patronem to możliwość realnego rozwoju pasji innych. To szlachetna misja, która pozwoliła już nie jednemu biznesowi rozwinąć skrzydła. Żeby stać się patronem nie trzeba wcale wpłacać wielkich sum Wystarczy symboliczna kwota, dzięki której pokażesz, że dana branża, dany biznes, ma dla Ciebie znaczenie.

 

Rozwój platformy patronite to świetna okazja, aby być Twórcom i pomóc Twórcom z każdej branży.

Patronite w Polsce dopiero rozpoczyna swoją działalność ale już można zauważyć realnym wpływ platformy na życie biznesowe niektórych przedsiębiorców. Ja również jestem tego najlepszym przykładem. Sam wspieram kilka, moim zdaniem, bardzo dobrze prosperujących e-biznesów. Jest mnóstwo osób, które posiadają świetne pomysły ale często z braku środków nie mogą ich zrealizować. Warto inwestować, choćby niewielkie kwoty w takie osoby. W patronite wsparcie jest sprawdzonym pomysłem. Ja poszukując Patronów do swojego biznesu stawiam przede wszystkim na możliwości kontaktu z osobami z zagranicy, z którymi mógłbym nawiązać dłuższą współpracę biznesową. Dlatego zachęcam Cię abyś skorzystał z patronite, zarówno jako patron jak i autor.

Zobacz, co możesz otrzymać za swoje wsparcie i dlatego warto robić coś dla większej sprawy dzięki patronite.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

 

 

Podziel się