Wskazówki Marketingowe #10 – Dlaczego boimy się zmian? Artur Wiktor 

Praktyczna wiedza dotycząca obawy przed zmianami.

W dzisiejszym odcinku powiemy sobie więcej na temat tego, dlaczego ludzie boją się zmian.

Otóż odpowiedź jest prosta. Zmiana to nowości, które od zawsze budzą lęk. Ludzie nie lubią zmieniać pracy, miejsca zamieszkania ponieważ wiąże się to dla nich ze stresem i sporym ryzykiem. To samo tyczy się marketingu internetowego. Marketing jest dla niech szokujący ponieważ trudno go zrozumieć.

zmianaWiększość nie wie jak zarabiać w sieci, jest to dla nich podejrzany biznes oparty na przekrętach i matactwie. Tak naprawdę nie mają praktycznej wiedzy na ten temat, to dla nich nowość, której nie rozumieją. Jednak dla Ciebie Internet powinien być przede wszystkim szansą. Najważniejsze to zmiana postrzegania. Jeśli widzisz w sieci potencjał, nowe szanse i możliwości to znaczy, że już jesteś na wygranej pozycji. Złe nastawienie w e-biznesie z pewnością nie przyniesie nic dobrego.

Praktyczna wiedza ode mnie na Ciebie? Niech Internet nie budzi w Tobie dreszczy, nie czuj w nim zagrożenia. Olej ludzi, dla których biznes w sieci to jedynie naciągania, bzdury i ciągły stres. Bądź ponad to i szukaj w nim nowych rozwiązań. Bądź ciekawy, a to z pewnością się opłaci.

Jeśli uważasz, że możesz inaczej wejdź tutaj>

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się