Dlaczego nie zarabiasz w Internecie jak większość przedstawicieli z e-branży? Odpowiedź jest prosta – wszystko zależy od Twojego podejścia do biznesu.

 

To chyba jasne, że żaden biznes nie zrobi się sam. Po pierwsze wszystko uzależnione jest od Twojego zaangażowania. Jeśli myślisz, że stając się członkiem kilku programów partnerskich zarobisz dużo kasy – od razu porzuć takie nastawienie. Dlaczego nie zarabiasz w Internecie? Bo myślisz, że wszystko przyjdzie łatwo i bez mniejszego wysiłku. Musisz wiedzieć, że biznes w sieci wymaga takiej samej charówy jak chociażby praca w korporacji. Bez poświęcenia odpowiedniego czasu uwierz mi, nic z tego nie wyjdzie. Twoje podejście powinno być oparte na pro aktywności. Tyle, ile włożysz wysiłku w swoje działania, tyle zyskasz.

dlaczego nie zarabiasz w internecie?Dlaczego jeszcze nie zarabiasz w Internecie? Ponieważ Twoja postawa charakteryzuje się chciwością i szybkim nastawieniem na zysk. Duży odsetek osób udzielających się w biznesie internetowym szybko schodzi na złą ścieżkę działania. Przede wszystkim szybko się zniechęcają myśląc, że e-biznes to jedynie przysłowiowe „klikanie”. To, czego ta branża od Ciebie wymaga to szczera odpowiedź na pytanie – czy jesteś w stanie zaangażować się w ten biznes na tyle, że przy pierwszej lepszej porażce nie wycofasz się , tym bardziej w momencie kiedy zyski nie przyjdą tak szybko? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi NIE, jesteś gotowy by zacząć zarabiać w sieci.

Dlaczego nie zarabiasz w Internecie? Ponieważ nie wiesz co to cierpliwość. Ten biznes zdecydowanie wymaga takiej cechy. Od razu Ci powiem, że w marketingu internetowym pieniądze nie spadają z nieba. Żeby dojść do konkretnego poziomu trzeba odczekać swoje. Obok Ciebie jest tysiące innych osób, które mogą działać więcej, a tak naprawdę nie liczą na wielkie zyski. Cierpliwość tutaj zdecydowanie popłaca. Należy wyczekać swoje, aby później czerpać odpowiednie profity.

Wiesz co Ci jeszcze powiem, dlaczego nie zarabiasz w Internecie? Ponieważ zwyczajnie w świecie się boisz. E-biznes to branża dla odważnych ludzi, ludzi, którzy nie boją się zaryzykować i biorą życie w swoje ręce. Podstawą jest tutaj wyjście poza strefę własnego komfortu i przeobrażenie się w rekina biznesu. Tylko waleczna postawa zaprowadzi Cię na ścieżkę sukcesu.

Co więcej…

 

Dlaczego nie zarabiasz w Internecie? Bo nie wiesz jak obalić podstawowe mity z tym związane.

Uważasz, że zarabianie w sieci jest dla każdego? I tu się mylisz. Nie każdy, bez większych umiejętności jest w stanie usiąść przed ekranem komputerem i zacząć pomnażać złotówki. Nigdy nie zarobisz żadnych pieniędzy, w żadnym biznesie jeśli nie będziesz miał chociażby podstawowych umiejętności i odpowiedniej postawy. Nie oszukujmy się , konkretne predyspozycje są porządane w każdym zawodzie. W zarabianiem w sieci jest podobnie – nie wiedząc nic gdzie i jak dorobić się gotówki – nie zarobisz. Powiem więcej, lektura kilku poradników również nie wystarczy. Trzeba wejść w ten biznes pełną parą, próbować , obserwować i ciągle się uczyć.

Kolejna rzecz dlaczego jeszcze nie zarabiasz w Internecie to kwestia podejścia, że w sieci można łatwo i szybko zarobić dużo kasy. Nic bardziej mylnego. Nigdy nie daj się nabrać na porady w stylu: „ jak zarobić 1000zł bez wychodzenia z domu”. Owszem, może i jest to możliwe ale jedynie po zbudowaniu odpowiedniej pozycji, bazy Klientów i rozpoznawalności. Żeby jednak to się stało trzeba długo pracować rozszerzając kontakty i poświęcać tej pracy tyle, ile na zwykłym etacie ( a nawet i więcej). Gotówka sama do Ciebie nie przyjdzie. Tego możesz być pewien.

Dlaczego nie zarabiasz w Internecie? Ponieważ uwierzyłeś w bajki, że poprzez czytanie maili, klikanie w reklamy czy po prostu poprzez zapisywanie się do programów partnerskich, dorobisz się godnej pensji. To zdecydowanie więcej pracy ( jeśli mówimy oczywiście o sensownych pieniądzach). Biznes w sieci to zdecydowanie coś więcej niż praca przez osiem godzin dziennie. Jeśli nie jesteś w stanie się temu poświęcić, prawdopodobnie sukces w tej dziedzinie nie jest Ci pisany.

 

Kolejna odpowiedź na pytanie dlaczego nie zarabiasz w Internecie jaka mi się nasuwa to po prostu brak asertywności.

W sieci pojawiają się tysiące propozycji zarobkowych, które kuszą wielkimi pieniędzmi. Jeśli zabierasz się za ten biznes prawdopodobnie codziennie będziesz słyszeć o coraz to lepszych metodach zarządzania. Nie pozwól się jednak zapędzić w kozi róg. Nie da się co chwile zmieniać taktyki biznesowej, bo a nóż ta inna może wydawać się lepsza. Musisz umieć odmawiać i mówić stanowcze NIE mało sprawdzonym metodom. Najlepiej jest poświęcić się tej jednej i skupić w 100% na niej swoją uwagę nie zwracając uwagi na innych. Najważniejsze jest abyś był wierny swoim działaniom i konsekwentnie realizował założony plan.

Jeśli myślisz, że e-biznes to łatwe pieniądze od razu możesz odpowiedzieć sobie negatywnie na pytanie dlaczego nie zarabiasz w Internecie.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

Jeśli myślisz o poważnym zarabianiu w Internecie to skorzystaj ze szkoły marketingu! Kliknij Tutaj>

Szkoła Marketingu

 

 

Podziel się