Dlaczego Porażki to Najlepsza Droga do Sukcesu? #26 Wskazówki Marketingowe – Artur Wiktor

Pracując z ludźmi zauważyłem, że bardzo często szybko się poddają. Szczególnie na początku swojej drogi, wydaje nam się, że wystarczy kilka tygodni i już będziemy dobrze zarabiać.

Problemem początkujących jest tzw „strefa śmierci” która wynosi około 3 miesiące. W tym czasie jesteśmy bardzo zmotywowani do działania i chcemy od razu robić wszystko. Nie raz słyszy się o ludziach sukcesu, którzy w Internecie odnieśli niesamowity sukces i są praktycznie niezależni finansowo. Niestety mało osób zwraca uwagę na czas jaki poświęcili dla swojego sukcesu.

Osobiście pierwsze zadowalające zarobki w Internecie poczułem po około 1,5 roku działania. Miałem trudniej ponieważ, marketing internetowy nie był tak popularny jak teraz. Sam musiałem sprawdzić co działa, a co nie. Mało osób potrafiło odpowiedzieć na moje pytania, dlatego uczyłem się na własnych błędach.

Codziennie odnoszę małe sukcesy, ponieważ nauczyłem się wyciągać odpowiednie wnioski z porażek. To własnie dlatego ludzie sukcesu idą cały czas do przodu.
Porażki to jedynie informacja co zrobiłem źle, dzięki temu mogę spróbować jeszcze raz, tym razem poprawić poprzedni błąd. Sukces jest krętą drogą, dlatego musisz nauczyć się pokonywać tę ścieżkę krok po kroku.

W innym wypadku poddasz się zdecydowanie za szybko…

Napisz w komentarzu czy widzisz sens mojego przekazu? Czy musisz popełniać błędy, aby się czegoś nauczyć?

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor
Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się