Wskazówki Marketingowe #12 Obalam MIT Emerytury – Artur Wiktor

Praktyczna wiedza o emeryturze? Powiem Ci jedno – emerytura to tylko mit! Wypełnij krótką ankietę>

Myślisz, że Państwo będzie dbać o Ciebie na starość? Myślisz, że jeśli nie będziesz co miesiąc odkładać pewnej sumy pieniędzy rząd się o Ciebie nie zatroszczy? Z mojej praktyczniej wiedzy wynika, że nawet gdy te pieniądze odłożysz na rzecz Państwa oni i tak wystawią Ci środkowy palec.

Pewnie teraz sobie myślisz skąd wiem, że emerytura to mit? Taki młody i postradał zmysły? Otóż dlatego. Jestem młody i wiem, że na swoją przyszłość mogę zapracować sam. Praktyczna wiedza wystarczy mi do tego, by móc godnie żyć na stare lata i nie martwić się upływającym czasem. Wszystko bowiem zależy tylko i wyłącznie ode mnie i mojego działania.

Myślisz, że jeśli teraz będziesz harować jak wół to na emeryturze znajdziesz czas na te wszystkie przyjemności, znajdziesz czas dla rodziny i przyjaciół? Powiem Ci jedno – nie warto czekać, trzeba zacząć działać już teraz! Jeśli nie zadbasz o dziś to przyszłość sama o siebie się nie zatroszczy. Wszystko zależy od Ciebie i własnego poświęcenia. Zastanów się czy rzeczywiście emerytura rzeczywiście pojawi się na starość?

emerytura to mitJak to jest z czasem? Czy będąc na przysłowiowej emeryturze będziesz go mieć więcej? Z mojej praktyczniej wiedzy wynika, że wcale nie. Jeśli będziesz gonił teraz wyłącznie za pieniądzem to nie myśl, że będąc w podeszłym wieku zwolnisz i będziesz mieć więcej czasu na wszystko. Paradoksalnie zabranie Ci czasu, pieniędzy i zdrowia. Zatroszcz się o nie już teraz! Emerytura to MIT!

Masz wiele możliwości – nie warto z nich rezygnować! Dlatego wypełnij krótką ankietę tutaj>

Jeśli uważasz, że zawarta tutaj wiedza, pomaga Ci w jakiś sposób to zostań subskrybentem mojego kanału (kliknij subscribe). Dzięki temu będziesz na bieżąco i w pierwszej kolejności otrzymasz informacje o nowych nagraniach wideo. Specjalnie dla subskrybentów kanału, przekazuję wiedzę, którą można wykorzystać od razu po jej poznaniu.
Subskrybuj kanał Artur Wiktor

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się