Czy w obecnych czasach jedyną alternatywą jest praca na etacie czy pełnym wymiarze godzin? Czy siedzenie przed biurkiem 8 godzin każdego dnia to jedyne wyjście, by móc zarabiać prawdziwie pieniądze? Otóż odpowiedź brzmi NIE. Globalny świat, świat ery mobilnej daje zdecydowanie większe możliwości rozwoju. Staranie się „korpo-człowiekiem” nie musi być Twoim przeznaczeniem. Wystarczy, że pogłówkujesz , a na początek przeczytasz mój artykuł.

jaką drogę kariery wybrać?Prawda jest taka, że praca na etacie nigdy nie daje Ci 100% gwarancji stabilności i powodzenia. W każdej chwili bowiem jesteś narażony na zwolnienie pomimo umowy na czas nieokreślony. Stań przed lustrem i zadaj sobie jednak jedno ważne pytanie – czy praca, którą wykonujesz daje Ci pełne zadowolenie oraz spełnienie? Czy każdego dnia, wykonując te same czynności jesteś szczęśliwy? Jeśli nie, wybierz inną formę zarabiania. Etat to w dzisiejszych czasach nie jedyna możliwość na porządny zarobek. Brak kapitału na założenie własnej działalności również nie jest już przeszkodą. Możesz wybrać taką formę zarabiania, która nie tylko będzie Twoim źródłem utrzymania ale przede wszystkim zapewni codzienną satysfakcje i da emocjonalne spełnienie. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję dokonaj analizy wszystkich możliwości. Zwróć uwagę, że pomiędzy zwykłym etatem, a tradycyjnym biznesem jest wiele pośrednich alternatyw na zarobek. Życie bowiem to nie tylko kwestia wyboru zawodu ale równocześnie sposobu zarabiania na nie.

Oczywiście ja za swojej strony nie neguję pracy na etacie, ma ona wiele swoich plusów. Chociażby fakt, że końca każdego miesiąca możemy spodziewać się przypływu gotówki na konto. Natomiast chcę Ci jednak uświadomić, że nie jest to jedyna droga. Czy brałeś kiedyś pod uwagę zaangażowanie się w marketing internetowy ? Moim zdaniem jest to najlepsza forma na zarabianie w ówczesnych czasach. Od kilku lat właśnie tym się zajmuję. Mam mnóstwo czasu na realizacje swoich pasji, dla przyjaciół, rodziny. A co najważniejsze, zarabiam świetnie. Pracuję kiedy chcę, angażuje się na tyle ile mogę. Oczywiście im więcej daje od siebie tym moje zyski wzrastają. Codziennie monitoruję swoje działania i staram się inwestować w nowe biznesy, które przynoszą mi kolejne wzrosty. Co więcej, wcale nie utraciłem kontaktu z rzeczywistością. Nie pracuję bowiem sam. Działam w wielu programach partnerskich, korzystam z wiedzy doświadczonych kolegów i sam dzielę się swoją. Spotykam się z partnerami na wielu konferencjach, wymieniam doświadczeniami. E-biznes nie opiera się na działaniu w pojedynkę i to jest kolejna jego zaleta.

Jeśli tylko zdołasz wypracować dochód pasywny, możesz spokojnie egzystować nie martwiąc się o pieniądze i zacząć w końcu realizować swoje marzenia. Sam sobie jesteś szefem, masz nielimitowany czas pracy.

Oto największe plusy jakie ja osobiście czerpię z pracy w marketingu internetowym:

  1. Nie ma znaczenia wiek, doświadczenie i wykształcenie – każdy może zaangażować się w tą pracę.
  2. Jestem kowalem własnego losu. Sam decyduje o tym ile pracuje, co w ostatecznym rozrachunku przekłada się na moje zyski.
  3. Mam nieograniczone możliwości zarabiania a przede wszystkim bardzo ważną dla mnie niezależność działania.
  4. Od firm, z którymi współpracuję otrzymuję pełną pomoc w zakresie produktu, marketingu i logistyki. Dodatkowo mogę korzystać z narzędzi, które pomagają promować mi dane usługi.
  5. Nic nie ryzykuję. Nie tracę gotówki, mogę ją jedynie zyskać.

Oczywiście pracując na etacie możesz równocześnie prowadzić własny biznes w sieci. Jedno nie wyklucza drugiego. Wybierz dla siebie najlepszy sposób zarabiania. Skorzystaj z możliwości jakie daje Internet i w pełni ciesz się swoim życiem.  

 

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor

 


 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat marketingu Internetowego, to Kliknij Tutaj> i zapisz się na bezpłatny kurs marketingu>

 

kurs marketing internetowego

Podziel się