GetFace jako innowacyjny sposób dotarcia do klientów na Facebooku

getfaceFacebook to miejsce, które gromadzi setki milionów ludzi z całego świata. Nic dziwnego, że prowadząc przedsięwzięcie w Internecie prędzej czy później trafia się w szeregi tego, najbardziej spopularyzowanego medium społecznościowego. Chcąc pozyskać klientów zainteresowanych naszym biznesem warto skorzystać z narzędzia, które zdecydowanie ułatwia działania reklamowe. GetFace (teraz InterestPro) to jedno z akcesoriów systemu GetAll umożliwiające precyzyjne dotarcie do odbiorców Twoich reklam. Facebook jest kopalnią danych, z których GetFace pobiera interesujące nas informacje na temat potencjalnych klientów. Dzięki niemu możesz niezauważalnie stać się członkiem zamkniętej grupy, na której znajdują się najbardziej pożądane wiadomości. Do takich grup należą bowiem pasjonaci tematów, ich dane są bezcenne. GetFace umożliwia również dostęp do informacji z wydarzeń na Facebooku, pobiera dane z komentarzy czy nazwiska osób, które kliknęły „lubię to” konkretnego fanpage’a. Funkcjonalność tego narzędzia nie ma sobie równych.  

 

GetFace pomaga usprawiać Twój biznes w sieci

Dlaczego? Bo wydajesz pieniądze tylko na idealnych, wartościowych klientów ściśle dopasowanych pod produkty i usługi jakie oferujesz. Dobrze dobrane targetowanie zwiększa skuteczność reklamy i powoduje, ze GetFace dociera do tych osób, które faktycznie będą zainteresowane Twoimi towarami. Kierując działania marketingowe tylko do wartościowych klientów oszczędzasz duże pieniądze – GetFace (teraz InterestPro) to narzędzie nakierowane na tych, którzy na pewno dadzą coś od siebie. Uważasz, że duży budżet pomaga zdobyć lepszych klientów? Mylisz się. Dzięki GetFace możesz również przejąć odbiorców konkurencji, którzy wydali fortunę na ich zdobycie. Podsumowując….

 

Co zyskujesz inwestując w Getface? (InterestPro)

getfaceOto kilka najbardziej przydatnych wyliczeń z punktu widzenia nowego konsumenta GetFace. Przede wszystkim dokładne wstrzelenie się w grupę docelową. Jeśli odpowiednio nie stargetujesz klientów możesz być pewien, że zainwestowany czas i pieniądze pójdą w błoto. Z GetFace nie ma takiego zagrożenia – snajperska precyzja to drugie imię tego narzędzia. Co więcej zyskujesz większą otwieralność swoich reklam przy jednoczesnym obniżeniu ilości klików. Dla zwykłych użytkowników może się wydawać, że GetFace to skomplikowany mechanizm działania wymagający specjalistycznej wiedzy technicznej. A jednak nie… Korzystając z tego urządzenia otrzymujesz niezbędne instrukcje oraz listę komend. Mając do czynienia z GetFace jesteś krok przed konkurencją gdyż możesz mieć dostęp do ich klientów! Reklama jest skuteczna gdyż trafiasz jedynie do zainteresowanych osób, które z większą ciekawością zapiszą się na Twoją listę mailingową.

InterestPro to niezawodny i funkcjonalny sposób, który sprawia, że Twój biznes w sieci może wznieść się na wyżyny sukcesu.

 

Jeśli chcesz przetestować narzędzie to najpierw odbierz 3 darmowe raporty, które dostaniesz prosto do domu. Wejdź tutaj> i skorzystaj z promocji.

raporty

 

Baw się dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Podziel się