AdvAdsenseGoogle Adsense i Marketing Partnerskie.Zapewne słyszałeś o możliwości zarobku w Google Adsense. W tej serii artykułów postaram się przybliżyć możliwośc zarobku oraz porównać Marketing Partnerski z Google Adsense.

 

 

Google Adsense i Marketing Partnerski – jak połączyć?

Czy jesteś webmasterem, który szuka dodatkowego dochodu? Lub może tworzysz strony internetowe? Niezależnie od tego czy szukasz dodatkowego dochodu, czy jesteś twórcą stron internetowych i potrzebujesz większej ilości gotówki to marketing partnerski, może pracować dla Ciebie dodatkowo. Po przez marketing partnerski możesz stworzyć bardzo fajne źródło dochodu. Więc, jeśli rozpocząłeś Marketing Partnerski i masz profesjonalną stronę internetowy, czy bloga to dlaczego nie połączyć tego z kolejnym źródłem zysku programu Google Adsense? Pamiętasz artykuł odnośnie wielu strumieni dochodu? W tym artykule masz konkretny przykład. (Artykuł znajdziesz tutaj>>>). W tym wpisie pokaże Ci korzyści z Google Adsense i Marketing Partnerski.

 

Dlaczego Marketing Partnerski?

No cóż, po prostu dlatego, że marketing partnerski jest jednym z najprostszych sposób na stały zysk w Internecie, no chyba, że jesteś profesjonalnym biznesmenem i sprzedajesz od dawna własne, sprawdzone produkty i nie chcesz „bawić” się w reklamę na swoim stronach sieciowych. Google adsense i marketing partnerski to świetne połączenie. Ale nawet tacy sprzedawcy online mogą korzystać dodatkowo z marketingu partnerskiego, ponieważ marketing partnerski działa nie tylko dla sprzedawców, ale także dla stwórców produktów czy usług online. Google adsense i marketing partnerski – to połączenie da Ci dodatkowe dochody.

 

google adsense i marketing partnerskiJedyny związek w marketingu partnerskim, jedyna umowa jest taka, że Ty reklamujesz na swojej stronie wybrany przez siebie produkt, jeśli go sprzedasz otrzymujesz odpowiednią prowizję. Google adsense i marketing partnerski ściśle ze sobą współpracują. Z jednej strony jest sprzedawca i sklep, a z drugiej właściciel strony i partner. W związku z czym sklep pozwala na reklamę swoich produktów na stronie partnera, za co wypłaca mu część zysku.  Oznacza to łatwy i szybki dochód dla obu stron. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla handlowca i stwórcy produktu ponieważ nie musi wydawać środków na dodatkową reklamę swojego produktu, dlatego może partnerowi wypłacić należną prowizję za rekomendacje. Google adsense i marketing partnerski łączą w sobie biznes i reklame.

Google adsense i marketing partnerski daje Ci kilka możliwości. Istnieje wiele sposobów w jaki sprzedawca może zrekompensować partnerowi rekomendacje. Dla webmasterów te sposoby, przekładają się na łatwy zysk. W śród najbardziej popularnych sposobów reklamy, znajduje się metoda pay-per-click, czyli opłata za kliknięcie w daną reklamę. Metoda pay-per-click najbardziej preferowana jest przez podmioty powiązane. Google adsense i marketing partnerski łączy te opcje. Dlatego też odwiedzający witrynę gdy kliknie na reklamę odnajduję produkt, lub informacje jakiej szukał, a właściciel strony dostaję wynagrodzenie za sprzedaż produktu lub kliknięcie w jego reklamę. Ten sposób jest bardziej preferowany przez partnerów ponieważ dostaję opłatę za kliknięcie lub prowizję jeśli produkt zostanie sprzedany. Google adsense i marketing partnerski to czysty zysk.

 Google Adsense i Marketing Partnerski – skąd czerpać wiedzę?

Uzyskanie zysku w programach partnerskich, nie zależy jednak tak bardzo, od sposobu kompensacyjnego. Google adsense i marketing partnerski dają Ci zysk, ale głównie zależy od ruchu sprowadzanego na Twoją witrynę. Strona Internetowa, która może przyciągnąć więcej odwiedzających na ogół będzie miała większe szanse zarabiania w marketingu partnerskim

Jak pozyskać odpowiedni ruch pisałem w innych artykułach, m.in. tutaj >>> . Aby dokładniej poznać techniki sprowadzenia wartościowego ruchy na swoją stronę internetową lub bloga zapisz się na Darmowy kurs: „Marketing Internetowy w Pratyce” Dowiesz się również wiele o możliwościach Google Adsense i Marketing Partnerski.

 zarejestruj przez fb

Pozdrawiam

Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

PS

W kolejnej części artykułu dowiesz się „Co z Google Adsense”. Jak Zarabiać na tej opcji?

Baw się Dobrze!

 

Google Adsense i Marketing Partnerski – najlepsze połączenie.

Podziel się