Tips-Meningkatkan-Penghasilan-Google-AdsenseNa początek pomogę Ci ustalić gdzie najlepiej zamieszczać reklamy z Google Adsense, jeśli zamierzasz na tym zarabiać.

 

 

 Google Adsense – sposób zarobku?

Jak wiesz, aby zarabiać w Google Adsense, najlepiej połączyć system Google z marketingiem partnerskim. Są też osoby, które zarabiają w Google Adsense, jedynie po przez prowadzenie bloga lub innych stron, gdzie czytelnicy mogą klikać w Twoje tematyczne reklamy. Jednak pytaniem jest: Jakie strony najlepiej pomagają w zarobku w Google Adsense???

 

Poniżej wymienię 4 rodzaje stron, które gwarantują Ci szybki zysk z systemem Google Adsense.

  • Katalog artykułów:

 google adsenseStwórz bazę artykułów. Czyli wykonaj stronę gdzie będzie można dodawać artykuły różnej kategorii. Taki portal, można przyrównać do portali, gdzie dodaje się artykuły do przedruku. Po pierwsze jest to bardzo dobry sposób na poprawienie i wypozycjonowanie Twojego wizerunku w Internecie, co przyczyni się do postrzegania Ciebie jako eksperta w Twojej dziedzinie. W takiej bazie różnorodność kategorii pozwala na szeroki wachlarz możliwości, odnośnie reklamy kontekstowej adsense. Nie jest to proste i banalne rozwiązanie dla początkujących, ale jeśli uważasz, że potrafisz taką bazę artykułów stworzyć, to koniecznie połącz ją z Google Adsense.

 

  • Forum

 forumZgadza się, forum to kolejna ze stron internetowych, która, bez żadnych problemów automatycznie generuje przychód z Google Adsense. Jak wiesz na  forum jest również wiele kategorii różnych dziedzin. Dlatego jeśli ustawisz system google adsense do każdej kategorii, masz możliwość zysku wielu kliknięć w Twoje reklamy. I co najważniejsze skutecznych kliknięć, które dają regulaminowy przychód. Nie są to „namawiane” kliki, które są zakazane w systemie.

 

 google adsenseJest to najczęściej wykorzystywana opcja wśród wszystkich początkujących użytkowników systemu Google Adsense. Dlaczego? Ponieważ każdy, nawet w 15min może założyć swojego bloga i od razu rozpocząć blogowanie. Google Adsense, dzięki specjalnie wygenerowanemu kodowi, który umieszczasz na blogu od razu łączy się z Twoją treścią bloga. Tak więc, nie musisz martwić się, czy to, co publikujesz na blogu, nadaje się do systemu Google Adsense. Nie ważne jakiej platformy blogowej użyjesz, czy darmowej czy też płatnej. Wystarczy, abyś systematycznie dodawał wartościową treść na swojego bloga i dodał reklamę kontekstową Google Adsense. To połączenie wygeneruje Ci, w krótkim czasie przychód. Warunek to ruch na blogu, oraz systematycznie dodawana treść.

 

  • Standardowe strony internetowe

 

 google adsenseJeśli jesteś właścicielem stron internetowych, również możesz skutecznie zarabiać w systemie Adsense . Należy jednak pamiętać, że przeważnie strony internetowe tworzy się raz z gotową treścią. Dlatego należy również pamiętać, że tutaj ważną opcją, jest strategiczne rozmieszczenie reklam adsense, aby były one widoczne i zarazem nie przeszkadzały lub nie denerwowały czytelnika. Dobrą opcją, jest również dodanie bloga, do takiej strony internetowej, ponieważ bardzo pomaga to poprawić pozycję w wyszukiwarkach. Musisz wiedzieć, iż, aby skutecznie zarabiać w Google Adsense po przez stronę internetową, musisz na niej posiadać duży ruch czytelników, dlatego dodanie bloga, jest tu dobrym rozwiązaniem.

Jeśli zastosujesz się do powyższych porad, na pewno szybko zyskasz w systemie reklam kontekstowych Google Adsense.

 

Jeśli masz już doświadczenie, nie ważne czy pozytywne, czy negatywne, podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

 

Pozdrawiam

Artur Wiktor

Artur Wiktor

PS.

Jeśli chcesz zacząć od najprostszej i darmowej metody, jaką jest założenie strony internetowej lub bloga. Koniecznie zapisz się na Darmowy kurs: Marketing Internetowy w Praktyce”. Poznasz wszystkie podstawowe i bardziej zaawansowane szczegóły, które musisz znać, aby skutecznie zarabiać w internecie.

Kliknij „Zarejestruj mnie przez Facebook” i dwukrotnie, kliknij „Ok.” à Pamiętaj, że przygotowałem dla Ciebie bardzo wartościowy Prezent!

zarejestruj przez fb

 

 

Google Adsense – jak zarabiać?

Podziel się