google adwordsW tym artykule dowiesz się czym jest system AdWords. Do czego służy i jak możesz z niego skorzystać.

 

 

Jak działa Google AdWords?

Samodzielne tworzysz reklamy

Sam tworzysz reklamy i samodzielnie dobierasz słowa kluczowe, czyli słowa lub wyrażenia związane z Twoją działalnością. 

google adwordsTwoje reklamy są wyświetlane w Google Adwords – wyszukiwarce google

Reklamy są wyświetlane obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych użytkownikom wyszukującym je w Google. Oznacza to, że reklama trafia do osób już nią zainteresowanych.

Przyciągasz uwagę klientów

Użytkownicy mogą po prostu kliknąć reklamę, aby dokonać zakupu lub zdobyć więcej informacji na Państwa temat. Google Adwords daje Ci możliwości.

 

Dlaczego Google Adwords działa?

Precyzyjne dotarcie do grupy docelowej

Teraz możesz reklamować się wśród osób, które szukają czegoś w Google. Nawet jeśli pojawiasz się już w standardowych wynikach naszej wyszukiwarki, program Google Adwords może ułatwić Ci dotarcie do nowych grup docelowych korzystających z Google oraz naszej sieci reklamowej.

Większa kontrola

Możesz edytować reklamy i dostosowywać budżet aż do osiągnięcia pożądanych wyników. Możesz również stosować rozmaite formaty reklam, a nawet kierować reklamy na określone języki, kraje i regiony.

Mierzalna opłacalność

Nie ma wymogu minimalnych wydatków ani ogoogle adwordskreślonego czasu kampanii. Wybór opcji kosztu kliknięcia sprawia, że płacisz tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają Twoją reklamę. To oznacza, że każda złotówka z Twojego budżetu jest wydawana na pozyskanie nowych klientów. Google Adwords daje Ci szeroką gamę możliwości.

Pamiętaj, że reklamy Google Adwords będą pojawiały się w Google oraz w naszej sieci reklamowej – bez względu na wysokość budżetu. Reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają reklamę.

 

Pozdrawiam

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Google Adwords – pokaż się w sieci

 

Podziel się