Niebanalne Rozmowy o Biznesie – Wywiad Grzegorz Ciupek „Zawsze daje z siebie 100%!”

Grzegorz Ciupek to niewątpliwy prekursor Marketingu Internetowego! Zerknij na jego stronę https://grzegorzciupek.pl

Grzegorz Ciupek wywiadJego długoletnie doświadczenie w Multi Level Marketing (MLM) zaowocowało szerokim doświadczeniem, którym dzieli się na co dzień. Praktycznie wszystkie osoby, które znam i które poznały Grzegorza Ciupka uznają go za wartościowego lidera, który pomaga wznieść swój biznes online na najwyższe szczeble.

Świetny nauczyciel marketingu i budowania wizerunku. Grzegorz wyznaje zasadę „Zawsze buduj własny wizerunek, a nie wizerunek danej firmy”. W 100% zgadzam się ze słowami Grzegorza, ponieważ ludzie idą za Tobą, a nie za firmą jaką promujesz. W każdym projekcie mogą pojawić się problemy, dlatego jeśli budujesz własny wizerunek wygrywasz na starcie.

Grzegorz Ciupek założył spółkę SERVAQ, która oferuje praktyczne narzędzia marketingowe. Pamiętaj! Nie ważne jaki biznes promujesz, narzędzia ZAWSZE Ci będą potrzebne. To właśnie odpowiednie narzędzia pozwalając zautomatyzować biznes online i zbudować solidny wizerunek w sieci. Servaq to połączenie niezbędnych narzędzi marketingowych wraz ze szkoła biznesu. Dzięki szkoleniom zawartym w pakiecie nie zostajesz sam! Od początku współpracy z firmą Servaq zostajesz prowadzony za rączkę.

W tej chwili Grzegorz Ciupek doszedł do kilku spółek: Guarium, Exclusive Marketing, Professional Internet Marketer, Fast Profit, MSGAIN oraz fundacja Spread Your Wings. Dzięki nim otrzymasz pełne wsparcie w budowaniu biznesu przez Internet.

Grzegorz Ciupek jest świetnym przykładem na to, że z „przeciętnego Kowalskiego” można osiągnąć naprawdę dużo, pomagać innym i przy okazji czerpać z tego korzyści

Polecam każdemu współpracę z Grzegorzem Ciupkiem! Nie żałuję, że poznałem tego człowieka i działam z nim do dziś!

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

 

Podziel się