Strony przechwytujące i ich ważność w procesie budowania biznesu w sieci

Korzystanie z możliwości, jakie dają strony przechwytujące jest bardzo istotne w momencie tworzenia e-biznesu i kreowania własnej marki. Oferując produkty i usługi musimy bowiem przekonać do siebie szereg potencjalnych klientów, którzy staną się stałymi odbiorcami. Niestety często jest tak, że przedsiębiorcy ignorując takie podstawowe sprawy jak e-marketing, social media czy właśnie strony przechwytujące, działają na swoją niekorzyść ponieważ tracą przez to setki klientów.

E-biznes wymaga, by strony przechwytujące były jego stałym elementem, dlaczego? To proste. To one, w znaczącej mierze, wpływają na zwiększenie konwersji sprzedażowej. Dobrze zbudowane mają nawet 50% stopień konwersji. Oznacza to tyle, że co druga osoba, która odwiedzi daną witrynę wykona konkretną akcję czyli na przykład pozostawi swój adres mailowy, by otrzymać dostęp do darmowego kursu czy po prostu dokona zakupu oferowanych przez Twoją witrynę usług.

 

Jak najłatwiej zbudować strony przechwytujące?

W Internecie możemy odnaleźć mnóstwo narzędzi, które oferują skuteczne i bezproblemowe tworzenie stron przechwytujących. Według mnie najlepszym i najprostszym przyrządem do tego celu jest kreator oferowany przez system GetAll. Strony przechwytujące nigdy jeszcze nie były tak proste w obsłudze.

strony przechwytująceGetAll oferuje system, który praktycznie sam tworzy strony przechwytujące. Przy jego pomocy możesz je zbudować w mniej niż 15 minut. Spośród wielu szablonów wybierasz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W łatwy sposób zbudujesz strony docelowe i szybko przeprowadzisz kampanie marketingowe. Z resztą nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej, by samemu stworzyć to, co najlepiej będzie reprezentować Twoją markę.

W GetPage masz ponad 350 elementów podzielonych na 13 kategorii. Nagłówki, bloki tekstowe, mapy, social media, plany cenowe… to wszystko i wiele innych detali pomoże Ci zbudować wymarzone strony przechwytujące. Wszystkie elementy możesz edytować, dostosowując je do własnych potrzeb. Podepniesz do nich autoresponder, zbudujesz całe tunele sprzedażowe, odzyskasz ruch, a przez to zarobisz więcej!

 

Efektywne strony przechwytujące…

Przynoszą znaczące efekty! Korzystając z gotowych narzędzi typu GetPage, a przy okazji opierając się na zasadzie AIDA (uwaga, zainteresowanie, pożądanie, działanie) możesz w prosty sposób stworzyć system, za pomocą którego zdobędziesz szereg klientów, a tym samym zwiększysz swoje możliwości sprzedażowe.

Dobre i skuteczne strony przechwytujące to prostota i minimalizm.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

Skorzystaj z promocji i przetestuj kreator stron przechwytujących za 1zł
Kliknij Tutaj i Testuj>

strony przechwytujące

Podziel się