Jak tworzyć strony przechwytujące?

 

Strony przechwytujące i ich ważność w procesie budowania biznesu w sieci

Korzystanie z możliwości, jakie dają strony przechwytujące jest bardzo istotne w momencie tworzenia e-biznesu i kreowania własnej marki. Oferując produkty i usługi musimy bowiem przekonać do siebie szereg potencjalnych klientów, którzy staną się stałymi odbiorcami. Niestety często jest tak, że przedsiębiorcy ignorując takie podstawowe sprawy jak e-marketing, social media czy właśnie strony przechwytujące, działają na swoją niekorzyść ponieważ tracą przez to setki klientów.

E-biznes wymaga, by strony przechwytujące były jego stałym elementem, dlaczego? To proste. To one, w znaczącej mierze, wpływają na zwiększenie konwersji sprzedażowej. Dobrze zbudowane mają nawet 50% stopień konwersji. Oznacza to tyle, że co druga osoba, która odwiedzi daną witrynę wykona konkretną akcję czyli na przykład pozostawi swój adres mailowy, by otrzymać dostęp do darmowego kursu czy po prostu dokona zakupu oferowanych przez Twoją witrynę usług.

 

Jak najłatwiej zbudować strony przechwytujące?

W Internecie możemy odnaleźć mnóstwo narzędzi, które oferują skuteczne i bezproblemowe tworzenie stron przechwytujących. Według mnie najlepszym i najprostszym przyrządem do tego celu jest kreator oferowany przez system GetAll. Strony przechwytujące nigdy jeszcze nie były tak proste w obsłudze.

strony przechwytująceGetAll oferuje system, który praktycznie sam tworzy strony przechwytujące. Przy jego pomocy możesz je zbudować w mniej niż 15 minut. Spośród wielu szablonów wybierasz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W łatwy sposób zbudujesz strony docelowe i szybko przeprowadzisz kampanie marketingowe. Z resztą nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej, by samemu stworzyć to, co najlepiej będzie reprezentować Twoją markę.

W GetPage masz ponad 350 elementów podzielonych na 13 kategorii. Nagłówki, bloki tekstowe, mapy, social media, plany cenowe… to wszystko i wiele innych detali pomoże Ci zbudować wymarzone strony przechwytujące. Wszystkie elementy możesz edytować, dostosowując je do własnych potrzeb. Podepniesz do nich autoresponder, zbudujesz całe tunele sprzedażowe, odzyskasz ruch, a przez to zarobisz więcej!

 

Efektywne strony przechwytujące…

Przynoszą znaczące efekty! Korzystając z gotowych narzędzi typu GetPage, a przy okazji opierając się na zasadzie AIDA (uwaga, zainteresowanie, pożądanie, działanie) możesz w prosty sposób stworzyć system, za pomocą którego zdobędziesz szereg klientów, a tym samym zwiększysz swoje możliwości sprzedażowe.

Dobre i skuteczne strony przechwytujące to prostota i minimalizm.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

Skorzystaj z promocji i przetestuj kreator stron przechwytujących za 1zł
Kliknij Tutaj i Testuj>

strony przechwytujące

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

6 komentarzy

 1. Marek

  Sam prowadzę firmę http://www.3dskangeo.pl i nie ukrywam, że ten artykuł pomoże mi w wypromowaniu poniekąd mojej strony internetowej. Dziękuje za wpis. Pozdrawiam ; )

  Odpowiedz
 2. Adam

  Faktycznie przydatny wpis i szczerze mówiąc pomocny, złoże tylko zamówienie na artykuły stomatologiczne na stronie https://dent-r.pl/ i od razu biorę się za strony przechwytując. Pozdrawiam 😉

  Odpowiedz
 3. Genituram

  Ja też próbowałem wykorzystywać gotowe narzędzia do budowania stron przechwytujących – to szybkie i wygodne. Ostatecznie jednak zostałem przy zwykłym edytorze. Wolę własnoręcznie budować takie stronki. Nie robię tego aż tak dużo, żeby mi zajmowało sporo czasu, a poza tym mam pewność, że wszystko jest zrobione tak, jak chcę. Mam całkowitą kontrolę nad tworzoną stroną.
  Genituram ostatnio opublikował…Horoskop Star WarsMy Profile

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Ja również tak działam. Jedynie proponuje gotowe edytory, dla osób początkujących, ponieważ szybciej mogą zacząć. Ciesze się, że tak działasz. Możesz pochwalić się efektami lub wskazówkami jakie strony przechwytujące konwertuja najlepiej?

   Odpowiedz
   • Adam Ałaszewski

    Ja do nie dawna używałem landingpagemonkey. Dalej go używam czasami,ma tę zaletę zwłaszcza dla osób które, dopiero zaczęły swój biznes w internecie i jeszcze za dużo nie zarabiają, otóż opłata za korzystanie jest jednorazowa i wynosi 37$.

    Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *

CommentLuv badge
Podziel się