Jak zarabiać w whitepress poprzez wykorzystanie odpowiednich modułów? Pierwszy z nich dotyczy modułu wydawcy.

Whitepress pozwala uzyskać stały przychód dla wydawców portali i blogów w oparciu o szacunek i jasne zasady współpracy. Możesz śmiało zarabiać dzięki publikowaniu artykułów sponsorowanych.

Moduł wydawcy jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli stron i blogów, którzy mają możliwość udostępnienia powierzchni swojej strony do publikacji artykułów sponsorowanych.

Jak zarabiać w whitepress dzięki modułowi dla wydawców? Są 4 podstawowe kroki:

Z

Krok 1

Dodajesz ofertę publikacji artykułów

Z

Krok 3

Reklamodawca zamawia publikację

Z

Krok 2

Reklamodawcy przeglądają Twoje oferty

Z

Krok 4

Realizujesz zlecenia i zarabiasz.

Program Treeneo wdrożył w swoje zasoby, inną bardzo ciekawą strategię pozwalającą na pozyskanie sporej gotówki, dzięki tak zwanemu Agrofortis. Dziś przybliżę Ci na tym polega ta innowacyjna metoda.

Jak zarabiać z whitepress przy pomocy odpowiednich zasad współpracy? Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie whitepress, będziesz przestrzegał zasad, a pieniądze same będą się mnożyć.

Zawsze wydawca ustala ile chce zarobić na publikacji. Jest to bardzo ważne, ponieważ własna polityka cenowa przyciąga nowych inwestorów, którzy sami mogą decydować o tym ile i gdzie zainwestują. Poza tym whitepress daje swoim wydawcom dużą swobodę jeśli chodzi o publikacje ofert. W każdej chwili wydawca może zrezygnować z publikacji bez konsekwencji. Płatność w whitepress następuje maksymalnie do 1 dnia roboczego od otrzymania faktury. Wszystkie artykuły reklamodawców są sprawdzane w systemie antyplagiatowym co daje spore bezpieczeństwo jeśli chodzi o treści. Whitepress jest platformą, która służy do komunikacji z klientem, wydawca sam pobiera i publikuje swoje artykuły.

To, jak zarabiać w whitepress, może podpowiedzieć Ci już samo to, z jakimi wydawcami platforma współpracuje. Jest to między innymi National Geographic, Focus.pl, Wprost, ELLE czy e-biznes.

To, co jednak może Cię bardziej interesować w kontekście tematu jak zarabiać w whitepress to moduł dla influencerów. Whitepress zaprasza do współpracy wszystkich właścicieli blogów, vblogów czy po prostu posiadających konta na Facebooku czy Instagramie.

W module wydawcy nie musiałeś podawać danych osobowych ( jedyne co było ważne to kolejne adresy stron internetowych czy blogów). Moduł influencera jest bardziej rozbudowany i to właśnie informacje kim jesteś będą potrzebne do stworzenia konta.

Podczas procesu rejestracji możesz wybrać zarówno opcję wydawcy jak i influencera. Zawsze dobrze mieć wybór, a moduł wydawcy w przyszłości może się przydać. W momencie, kiedy się zalogujesz możesz już zacząć uzupełniać swój profil. Im więcej informacji wprowadzisz do profilu, tym lepiej. Dodajesz między innymi nazwę, pod którą można Cię odnaleźć w sieci, zdjęcie czy linki do kanałów na social media.

Najważniejsza w kwestii jak zarabiać w whitepress będzie zakładka oferty. Tutaj możesz dokładnie sprecyzować jaka forma współpracy będzie dla Ciebie interesująca. Poza tym ofert możesz dodać kilka, w zależności od tego, co będzie Cię interesować, czy na przykład bardziej chcesz skupić się na blogu, Instagramie czy Snapchacie.

W momencie gdy profil i ofertę masz gotową, pozostaje czekać na propozycję współpracy.

To, co whitepress ułatwia swoim użytkownikom to możliwość natychmiastowego zysku. Gdy zrealizujesz to, do czego się zobowiązałeś w danej kampanii, a reklamodawca zatwierdził Twoje wykonanie, na Twoim koncie whitepress od razu pojawią się pieniądze. Dzięki whitepress rozliczasz się bowiem nie z klientem czy daną marką ale z platformą, która jest pośrednikiem w transakcji.

Jak zarabiasz w whitepress dzięki programowi partnerskiemu?

Whitepress jest uniwersalną platformą, z której każdy wydawca czy bloger może sposobnie korzystać. Dodatkowym sposobem zarobku jaki oferuje platforma jest uzyskanie dodatkowego dochodu poprzez polecenie nowego klienta czy influencera. Jeśli polecisz klienta, który zarejestruje się w whitepress, to przez 5 lat platforma będzie Ci wypłacać 5% od każdej złotówki wydanej przez niego na publikację w platformie.

Jeśli polecisz blogera, youtubera czy innego twórcę w social media i zostaniesz pozytywnie zweryfikowany, otrzymasz jednorazowo 20 zł netto.

Jeśli whitepress będzie walczyć o każdego poleconego przez Ciebie klienta, Ty też na tym zyskasz ponieważ będziesz zarabiać dodatkowe pieniądze. To transakcja wiązana, która każdej ze stron się opłaci.

Pewnie zastanawiasz się czy 5% od wartości sprzedaży to dużo. Tak, ponieważ większość klientów whitepress wydaje kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Jak zarabiać w whitepress dzięki influencerom? To proste. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatny baner, dodasz go na swoją stronę internetową bądź bloga i podepniesz pod niego swój indywidualny link polecający. Im więcej influencerów zachęcisz do rejestracji, tym więcej gotówki wypłaci Ci whitepress!

Zapisz się na Newsletter!

Wypełnij formularz poniżej i odbierz prezent powitalny dla moich subskrybentów. W pierwszej kolejności dostaniesz informacje o nowych artykułach na blogu.

Podziel się