Jak zrobić strony przechwytujące?

Prowadzenie biznesu w Internecie wiąże się z koniecznością budowania listy adresowej potencjalnych klientów za pomocą autorespondera. Do tego celu z pewnością należy wykorzystać squeeze page. Więc jak zrobić strony przechwytujące będące elementem zdobywającym klientów?

Jak zrobić strony przechwytująceFunkcjonowanie squeeze page, jako odrębnych, samodzielnych stron, polega na zdobyciu adresu mailowego potencjalnego klienta. Ich stworzenie jest naprawdę proste, jeśli wie się, jakie narzędzia najlepiej do tego celu wykorzystać. Nie musisz wybitnie znać się na programowaniu, wystarczy, że skorzystasz z dobrodziejstw wordpressa i za jago pomocą sam zdobędziesz potrzebną wiedzę jak zrobić strony przechwytujące. Wbrew pozorom templatki wordpressa są bardzo wygodnie w obsłudze. Nie wymagają bliższego zapoznawania się z kodem, a tworzenie squeeze page zajmuje tyle czasu, co napisanie posta na bloga. Odpowiadając na pytanie jak zrobić strony przechwytujące za pomocą wordpressa? Po prostu przygotuj dobry tekst reklamowy, a reszta to już bułka z masłem. Korzystając z wordpressa otrzymujesz bowiem gotową templatkę, którą dobierasz jak każdy inny motyw i z łatwością zainstalujesz na blogu. Proponuję również skorzystanie z konkretniej wtyczki, a mianowicie InstaBuilder 2.0, za pomocą której z łatwością poradzisz sobie z zainstalowaniem swojej nowej squeeze page.

 

Jak zrobić strony przechwytujące, przy pomocy kolejnego, odpowiedniego programu ?

Otóż nie tylko WordPress umożliwia zbudowanie efektywnych sqeeze page. Istnieje jeszcze jedno, bardzo dobre narzędzie które podpowiada jak zrobić strony przechwytujące, nie marnując przy tym mnóstwa czasu.

Wykupując system Servaq otrzymujesz również narzędzie budujące za Ciebie, praktycznie od zera, sqeeze page. Kreator stron, tzw. InstaPage rozwiąże wszystkie Twoje problemy jak zrobić strony przechwytujące. Cała filozofia polega bowiem na wyborze odpowiednich motywów, nagłówków, edytowalnych tekstów i wielu innych elementów, które stworzą skuteczny sposób wyłapywania potencjalnych klientów wśród milionów użytkowników. InstaPage ma za zadanie ułatwić Ci życie, dostarczając narzędzi zajmujących się całą sferą techniczną. Ty masz skupić się na biznesie!

 

Jak zrobić strony przechwytujące, które będą służyć na lata?

Jak zrobić strony przechwytujące?Dochodowa squeeze page musi przykuwać uwagę czytelnika, nie tylko od strony tekstowej ale i wizualnej, która nakłoni go do sprawdzenia co będzie mógł otrzymać po zapisaniu się na listę. Dlatego jak zrobić strony przechwytujące będące częścią biznesu, to pytanie spędza sen z powiek nie jednemu przedsiębiorcy. Wszystko musi być dokładnie opracowane i dopasowane do branży, którą reprezentujemy.

Dobrze zaprojektowana squeeze page, ze świetnym tekstem, jest cenną zachętą do rejestracji. Oczywiście nasuwa się również pytanie jak zrobić strony przechwytujące samemu? Przecież nie każdy ma do tego predyspozycje i odpowiednią wiedzę. W tym momencie przychodzą z pomocą kreatory i wszelkiego rodzaju narzędzia wspomagające ich budowę. Z łatwością znajdziesz je w sieci, poszukując takiego kreatora, który całkowicie spełni Twoje oczekiwania co do stworzenia idealnej squeeze page

Kiedy zaczniesz korzystać z kreatorów nie będziesz mógł się już bez nich obejść. Po pewnym czasie dojdziesz do takiej wprawy, że nie będziesz się dłużej zastanawiać jak zrobić strony przechwytujące!

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

Pobierz Darmowe Nagłówki Tutaj>>>
Dzięki temu, główny problem stron przechwytujących masz z głowy 🙂

Podziel się