„Jestem za stary, aby działać w marketingu internetowym” #29 Wskazówki Marketingowe – Artur Wiktor

 

Wiesz, że na naukę nigdy nie jest za późno? Oto moja wskazówka marketingowa dla niedowiarków, którym wydaje się, że ludzie starsi nie mają szans na rozwój osobisty.

I tutaj cały pies jest pogrzebany. To, co przysłania ludziom drogę do sukcesu to jedynie wymówki. „Jestem za stary, żeby działać w marketingu internetowym”. Pozbądź się tego głosu ze swojej głowy. Na rozwój nigdy nie jest za późno, tym bardziej w e-biznesie, który nie zważa na wiek.

Wskazówka marketingowa? Starość to świetny moment, żeby zacząć interesować się rozwojem osobistym!

Z pewnością nie raz myślałeś sobie, że w pewnym wieku nie ma możliwości wprowadzenia zmian i nowych nawyków. Otóż jest to bzdura. Mózg, jak każdy inny mięsień, ma funkcje plastycznie i cały czas jest nastawiony na pochłanianie nowej wiedzy. Jeśli tylko odpowiednio go wyćwiczysz, będzie jeszcze lepiej funkcjonowałam na starość.

Wiek nie powinien być żadną wymówką! Wręcz przeciwnie, powinien jeszcze bardzo mobilizować do zmian.

Nie możesz spocząć na laurach i w pewnym wieku nie robić nic. Warto zawsze robić coś dla siebie, pracować nad sobą cały czas. W końcu życie ma się tylko jedno i trzeba je przeżyć najlepiej, jak się tylko da. Moja wskazówka marketingowa na dziś?

Lepiej coś zrobić, niż żałować, że się nie spróbowało. Im dłużej ćwiczysz swój mózg, tym dłużej będziesz aktywny i skory do osiągania sukcesów.

Jeśli mi nie wierzysz zerknij na opinie osób, które nie zważały na swój wiek i dalej aktywnie działają w biznesie online.

Stanisław Poluga

Stanisław PolugaUważam i to mówię na swoim przykładzie doświadczeń, wiek tu nie ma nic do tego. Każdy jeżeli wywoła w sobie potrzebę i wolę działania w marketingu internetowym może zdziałać cuda i odnieś adekwatny dla siebie sukces, nie dla innych tylko dla siebie. Mam 58 lat, a 1,5 roku temu pierwszy raz zetknąłem się z narzędziami internetowymi, dzisiaj to ja uczę młode osoby w wieku dwudziestolatki, które to one same zgłaszają się abym ich nauczył tego czego sam się nauczyłem i widzę dzięki tych moim umiejętnością, jak daleko wystrzeliłem przed nimi, jeśli chodzi o marketing internetowy. Wierzę, że osoby starsze 50+ mają dużo więcej cierpliwości od młodszego pokolenia, a to oznacza, że im jest łatwiej pokonać trudności.Ale przestrzegam, każdy który chce zdobyć takie umiejętności bez względu na wiek najpierw musi wywołać silną potrzebę zajęcia się tym tematem inaczej to wszystko nie będzie miało sensu. Jestem bardzo dumny i nikt mi tych umiejętności nie zabierze, a są bezcenne i trudno je wycenić.

Małgorzata Zając 

Małgorzata ZającDziałanie w marketingu internetowym jest tak naprawdę dla osób w każdym wieku. Ja osobiście znam kilkanaście osób w wielu ponad 60 lat, które radzą sobie świetnie w internecie i osiągają konkretne wyniki finansowe. Zresztą sama od 3 lat zarabiam i jednocześnie uczę się zawodu marketera internetowego. Poznałam także dzięki temu wielu fantastycznych i życzliwych ludzi. Polecam każdemu kto chce sam decydować o swoim życiu, by stać się wolnym i niezależnym finansowo człowiekiem.

Josef Lukoschek

Josef LukoschekWiek nie odgrywa roli…liczy się zapał i chęci…Wiek przekłada także duże doświadczenie i tu często można pokonać trudne progi, to siła woli wewnętrznej. Tym się zwycięża. Tym także i nieugiętą upartością zapomina co to jest zostawianie spraw na jutro. W zasadzie to człowiek się cieszy że może podziałać już teraz….i to dodaje młodości. Nie ma nic bardziej pozytywnego jak działanie w necie. I mimo latek ciągłe parcie wprzód. Tak, zwłaszcza że ma się więcej czasu… to dlaczego go nie przemianować na pozytywnie i rozwojowo??

 

 

Podziel się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

 

Podziel się