Czym jest Klub Przedsiębiorczości i jaka jest jego misja?

Klub Przedsiębiorczości Nowy SączKlub Przedsiębiorczości to zgrany zespół osób, których najważniejszym celem jest dostarczanie konkretnej wiedzy i wartości. W jaki sposób się to odbywa? Poprzez organizowanie spotkań, podczas których zwiększasz swoją inteligencję finansową oraz poznajesz konkretne narzędzia, które dają Ci możliwość zarabiania pieniędzy. Głównym celem Klubu Przedsiębiorczości jest pomóc Ci osiągnąć niezależność finansową.

Misja Klubu Przedsiębiorczości jest jedna – tworzenie lokalnych społeczności przedsiębiorców oraz osób, które chcą stać się w przyszłości biznesmenami i budować sensowny networking. Podczas spotkań wszyscy uczestnicy mają możliwość poznania się, wymiany kontaktami i nawiązania ze sobą bliżej współpracy.

Co jeszcze może dać Ci Klub Przedsiębiorczości? Edukację finansową! Obecnie, praktycznie na żadnym etapie nauki ludziom nie jest przekazywana wiedza z zakresu finansów. Klub Przedsiębiorczości chce to zmienić i zacząć edukować nowe pokolenia, które w przyszłości będą potrafiły budować swoje firmy bez konieczności pomocy. Eksperci klubu są nastawienie na poszerzenia finansowej inteligencji swoich członków. 

Kolejna misja Klubu Przedsiębiorczości wiąże się z dostarczaniem konkretnej wiedzy na temat biznesu i narzędzi, dzięki którym uczestnicy spotkań mogą zarobić mądrze. Ba, nauczą się jak inwestować pieniądze i przez to uzyskać niezależność finansową. Na każde spotkanie zaproszenie otrzymują również eksperci, którzy w swoich dziedzinach biznesu osiągnęli ponadprzeciętne wyniki i chcą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą. Nauczą Cię między innymi jak skutecznie działać w biznesie. Klub Przedsiębiorczości porusza na spotkaniach takie tematy jak: inwestowanie w nieruchomości, inwestowanie na rynkach kapitałowych, skuteczne prowadzenie firmy, techniki sprzedażowe, budowanie zespołów sprzedażowych i wiele wiele innych.

Poznaj ekspertów występujących na klubach tutaj >>>

Dla kogo Klub Przedsiębiorczości jest przeznaczony?

Spotkania te adresowane są do wszystkich osób, które pragną rozwijać się w kontekście biznesowym, stawiają na poszerzenie swojej inteligencji finansowej, a także chcą wejść w ten świat poprzez budowanie relacji i sieci współpracy. W spotkaniach Klubu Przedsiębiorczości biorą udział zarówno wysoko postawieni biznesmeni, którzy już od dłuższego czasu z sukcesem prowadzą swoje przedsięwzięcia, jak i mniejsi przedsiębiorcy, ale również osoby pracujące na etacie czy studenci.

Krótko mówiąc – Klub Przedsiębiorczości jest przeznaczony dla każdego, kogo interesuje poszerzanie inteligencji finansowej, poznanie nowych ludzi i osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jeśli lubisz spędzać czas w gronie ambitnych osób, to jest miejsce dla Ciebie!

 

Klub Przedsiębiorczości –  jak być na bieżąco?

Zapraszamy Cię do zapisania się na newsletter Klubu Przedsiębiorczości. Znajdziesz tam ciekawe informacje dotyczące przyszłych spotkań, kalendarium, a także dowiesz się jak nawiązać wartościowe relacje. Otrzymasz także mnóstwo konkretnej wiedzy z zakresu finansów, inwestowania, sprzedaży i marketingu.

Nasze spotkania odbyły się już w 9 miastach w Polsce , prowadzone przez 15 ekspertów.

Klub Przedsiębiorczości już teraz zaprasza Cię do współpracy!

Zapisz się na klub przedsiębiorczości

 

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

Podziel się